Eugene a Cindy tvořili pár, jemuž bylo souzeno spolu zůstat. Ale na maturitním večírku, těsně před tím než se pomilovali, se Eugenovi stala nehoda a skončil v komatu. Po čtyřech letech se z něho probudí a vidí, že jediný, kdo u něj zůstal, je jeho nejlepší kámoš Tucker. Ten mu vysvětlí, že se Cindy odstěhovala a odešla studovat na univerzitu. Eugene se s tím snaží smířit a najde si práci fotografa. Jednou však přiběhne Tucker s novým číslem časopisu Playboye a novinou o Cindy, která teď zdobí jeho stránky jako Miss Březen. Mládenci zjišťují, že se zanedlouho koná výroční párty v sídle časopisu a rozhodnou se, že ji stůj co stůj překazí. Eugen přece musí získat svou holku zpátky! V hlavních rolích americké komedie hrají Trevor Moore a Zach Cregger, kteří ji zároveň i režírovali, spolu s Raquel Alessiovou. (oficiální text distributora)

bourec

To je jako komedie.Většinou mi takový komedie nevaděj,ale ty sračky opakovat celej film dokola,to by se jeden poblil.Děj je jednoduchej,humor žádnej,herci trapný a tak jedinej světlej bod v tyhle sračce je Raquel Alessi,to je opravdu výstavní kousek.20%. ()

MrPierc

Pár dobrých vtipů, které ale nedokázaly udržet tempo až do konce. Hugh Hefner, který mentoruje a spousta playmate. Trevor Moore je ale správný šílenec. Doufám, že bude pokračovat v takových rolích. A pamatujte, že po komatu se nemáte namáhat nebo ... :-D ()

Crawler-D

Vážně to má kameru, nasvícení a herecké výkony jako porno nebo některý z rádoby-seriálů/zábavných pořadů na MTV? ()

C0r0ner

Většinou spíš píčovina než prdel, ale vtipné momenty se našly, hezky to odsýpalo a vůbec na nic si to nehrálo, takže za mě v pohodě komedie na jedno podívání, od které ale člověk nesmí vůbec nic čekat, protože jak už jsem psal, byla to fakt píčovina. 55% ()

Juto

Najväčším problémom je, že dvom hlavným predstaviteľom, ktorí sa podieľali aj na scenári a réžii tohto filmu, úplne chýba charizma na veľkom plátne. Čo sa týka fekálného humoru, ten má svoje momenty. Určite tlačia na pílu, ale všetko medzi tým je príšerná nuda. 4/10 ()

Ruuzha

Klasická crazy komedie, plná zápletek, kde se všechno točí kolem panictví a sexu. Pro nenáročné docela dobrá sranda. ()

tomeek

Slabší průměr, celé je to místama takové nedotažené, ale zasmál jsem se. Za zmínku stojí, že hlavní aktéři si to i režírovali. "Nerad to říkám vole, ale ... kurva, ukaž nám ptáka!" ()

Radiq

Chch, to mě zas jednou pobavilo. Né že by se tomu člověk smál celou dobu, ale mělo to v sobě takovy nějaky fluidum, ktery po vás bylo jednou za čas chrstnutý a to vyústilo taky v chrstanec, ale chrstanec smíchu. Jó, je tam několik dooost dobrejch fórků, ale bacha, najdou se tam aji hluchý místa (a to nemluvim o tom, že bych byl nedoslýchavej) a protože hluchý místa sou špatny aji pro slepce, tak mě pak nemlaťte bílou holí, když si to na základě mýho komentáře stáhnete a skouknete to. ()

kinghome

Totální píčovina, která ale pobaví a je v ní hromada hlášek. Nejlepší, když jsi někde s partou a příjdeš po půlnoci domu a nechce se ti nad ničím myslet, ale jen sledovat jak se v televizi hejbou obrázky a párkrát se zasmát, přesně pro takový situace byl film vytvořen a právě proto ho hodnotim kladně. V tomhle typu komedií je Miss Březen jeden z nejlepších filmů. ()

Beky

Doporučuju, co se týče nápaditosti jsem byl docela mile překvapen, tři geniálni vtipy k tomu a máme tady film, který nepřináší nic nového ale za to parádně baví až do konce!! Jednou větou: Zach Cregger, Trevor Moore si natočili a zahráli svůj film opravdu zábavně!! ()

majxik

Líbivá komedie s pěknýma holkama ale né moc dobrou story ( i když, u komedie to zase tak velký problémek není...). Bohužel mi přišlo, že zde bylo příliš málo těch lepších scén a některé vtipy mi nepřišli vlastne ani moc směšné (tedy jestli to bylo ubec zrovna tak myšlené). Ale v součtu... film stojí za zkouknutí pokuď máte rádi komedie... ale nejspíše si na ni po měsíci už ani nevzpomenete. Takže dvě hvězdičky... a proč teda hodnotim 3 hvězdičkama... ty dvě lesbičky... ty si prostě zasloužej vlastní hvězdičku. :) ()

masw

Pobavilo mě to velmi, protože na film jsem se jako fanda Playboye těšil. Je tu hodně šílených situací jako ta věc s vidličkou a záchvatem, ta s neovladatelným svěračem, ta s prostitutkou, která proletí oknem v autobuse (mimochodem výraz Trevora Moorea mě hodně dlouho bavil :) ), nebo ta s pejskem a šampáňem, také se zde objeví i šéf a zakladatel časopisu Hugh Hefner, který zde je jak jinak, než gentleman. Opravdu šílená komedie, kterou si bohužel v ČR díky distributorům neužijeme. No ale mě můj nedokonalý PPV rip stači. :) ()