Quicksand

Krimi / Film-Noir / Drama

USA, 1950, 79 min

Danny z kasy štípne dvacet dolarů, který chce hned druhej den vrátit, ale jaksi se to všechno posere a on jde od jednoho průseru do druhýho. A proč? Za vším hledej ženskou :-) Skvělý svižný noir. Vše se sice dá předvídat, ale to nijak neškodí.(8.7.2013)

Fakt občas spíš zábava než napětí, ale já tyhle filmy fakt miluju. Peter Lorre byl boží s cigárem v koutku úst. A ten konec - jediný voko nezůstalo suchý.(21.11.2013)

Když se daří, tak se daří, Mickey Rooney by o tom mohl něco přes hodinku vyprávět. Znalci paměťníci ocení Petera Lorrea v roli vyděračského majitele herny, fanoušci noir zábavy nebudou zklamáni, i když některé situace jsou lehce předvídatelné a fandit Dannymu se nepovede každému.(27.12.2012)

Noir s automechanikem v hlavni roli... Proc ne. Za zeny tentokrat kopou: Jeanne Cagney za zkazenou blondynu a Barbara Bates za hodnou holku. No a pak je tu taky Peter Lorre :-)(7.5.2008)