Nejslabší! Máte padáka!

Soutěžní
Česko, 2002, 114x50 min

Účinkují:

Zuzana Slavíková (moderátor)

Ve studiu se shromáždí 7 hráčů, následně jim jsou postupně zadávány otázky z různých odvětví (např. hudba, dějiny, celebrity, věda, atd.) Pokud hráč odpoví správně zvýší se suma, kterou pak může slovem "bank" uložit do společné banky. Pokud hráč odpoví špatně tak se suma vynuluje a začíná se od nuly. Na konci kola všichni hráči hlasují o tom kdo z nich vypadne (dostane padáka) a to z důvodu že se jim zdál nejslabší. Čas na zodpovězení otázek se postupem kol snižuje a hra se zrychluje. Tímto principem hráči odpadávají až do finále, kde se poslední 2 hráči utkají v duelu, vítěz si odnese obsah banku, který se ukládal během hry, poražený má smůlu. Tuto soutěž vysílala TV NOVA a uváděla ji Zuzana Slavíková. (duklak2)

Dimo

Jedna z nejlepších soutěží, jaká kdy běžela v našich komerčních televizích. Originální. Moc se mi líbilo, jak Zuzka Slavíková všechny elegantně setřela. Bylo to zábavné, mělo to tempo a soutěžící musel něco umět. Škoda, tohle bych sledoval dál. ()

Psycho.R

Soutěž jsem viděl nejdřív ve Švýcarsku a pak se těšil, když se oznámilo, že bude česká mutace. Bavilo mě to, ale na Milionáře z podobné doby to nemělo. ()

MFloyd odpad!

Slavíková FOREVER!!! Tohle snad nemůže někdo myslet vážně. Nedalo se na to její nekonečné urážení koukat. Taková ta naše snaha docílit kvalit jiných zemí (nechápu, proč kopírovat něco, co se k naší nátuře vůbec nehodí). Každého totiž v týhle zemi zajímá ječící kráva. ()

Buraking

Vysoké hodnocení uděluji především proto, protože Zuzana Slavíková je moje nejoblíbenější brněnská divadelní herečka:) Je prostě super:) ()

Snekac

Jedna z nejlepších soutěží u nás. Způsob hry, kdy tým ovlivňoval celou výhru byl vskutku originální. A Zuzana Slavíková naprosto geniálně hrála nekompromisní tvrdou moderátorku. Uznávám ale, že po delším čase začala být soutěž předvídatelná... ()

MorraEddie

Vědomostní pořady mám rád,ale v tomto případě se vůbec nepovedl výběr moderátorky. A to se výrazně promítlo do kvality pořadu,která tím velice klesla. ()

Nick321

Zuzana Slavíková zde ztvárnila vědomostní dominu, která by nejraději každému neználkovi pořádně naplácala. :-) ()

myst3ry

Tuto soutěž považuju za jakousi vylepšenou verzi "Chcete být milionářem?". Přináší napětí, zábavu, ale hlavně má oproti milionáři mnohonásobně rychlejší spád, což je pro televizní soutěž maxilmálně potřeba. Škoda jen, že byla až moc založena na urážkách a zesměšňování, čímž se de facto velmi rychle okoukala. ()