Nikdo neví o celebritách více než my! Vstupte s námi do života hvězd. (oficiální text distributora)

Milda003 odpad!

Tak tohle ne ..... Vemte partu idiotů, sfetujte je, zavřete je do jedny mistnosti ... Abraka dabra je tu Prásk ! Moderátoři asi nejsou soudní, nebo nerozumím tomu, jak dokážou žít s takovým břemenem, že ze sebe dělají před televizními obrazovkami takový idioty, jaký se jen tak nevidí .. ()

Misulka93 odpad!

Nervózně přešlapující Novotný, který si div nepřekousne jazyk a reportáže, kde se dozvíte, že Hanychové neladí cvok na botě s mašlí na kabelce.. Co víc dodat.. ()

gudlak1 odpad!

Cožpak nemáme dost bulvárních novin a časopisů????? Věřím tomu, že starší pokolení se rádo podívá a sesbírá drby, protože za časopisy nechce utrácet, ale jak říká kolega dole peníze vynaložené za tento pořad se můžou hodit někde jinde. ()

Ostra odpad!

Zase jsem omylem zabloudil do temných hlubin ČSFD. Ale nedělal bych to, kdybych nemusel. To, co jsem totiž stihnul odposlechnout z pouhé upoutávky na toto nevkusné ukájení se nad někým, kdo má rozumu opravdu podstatně méně, než silikonu na kozách, mi přivodilo několikadenní nevolnosti následované už zřejmě doživotním strachem o svůj život v případě, že opět někdy jen omylem svým zrakem nebo sluchem zavadím o zapnutý kanál TV Nova. Hned, jak najdu na ovladači tlačítko nastavení, tak to zablokuju, protože tohle se opravdu nedá. ()

Gamekeeper77

Jeden žasne, s čím vším dokážou jít celebrity do televize a co všechno ze svého soukromí na sebe svedou před národem vyblít :-(. Pořad jen těží z jejich blbosti a trapnosti, je to televizní bulvár, takže pro něj hvězdu, jeho protagonistům patří pouze odpad. 10%. ()

Dejvid17

Prásku musím dát jednu hvězdičku a to jen proto, že top star magazín na primě je ještě větší.. eh.. hnojivo, než Prásk! ale ti nic nemění na tom, že takovýhle pořady by se z televizí měly vypráskat... ()

t.b.kat odpad!

Vzhledem k tomu, že nenávidím bulvár, nenávidím i tento pořad. Skutečně mě nezajímá kdo kde s kým spal a proč. ODPAD ()

ESNYR

Už proto, že v 80% ani netuším o koho se jedná ( polovinu jmen neznám a ani mi není jasné proč bych je znát mněl a druhou polovinu sice nějak z doslechu znám, ale zase mně nezajímá kolik toho snědly na večírku ) se vlastně ani nemůžu plně vyjádřit k tomu, jak moc jsou to zajímavé informace a nakolik jsou důležité pro můj osobní život. Přiznám že občas na to mrknu. Když je tam ta parodie na člověka jménem Novotný ( syn stejně vypatlaného otce ) ihned přepínám, protože na tu jeho chrchlavo-koktavou mluvu, nemám asi ty správné mozkvé buňky. .Abych to tak nějak uzavřel, tak dám 1 hvězdu za nějakou tu zajímavost, kterou jsem ještě nevěděl a má v mém životě důležitou roli. Třeba že Ana Geislerová je ve svém vztahu spokojená ( a Já tak můžu zapomenout na to že bych jí šel nabídnout kapesníček zároveň z nabídkou sňatku - život je někdy strašně krutý ) ()

Hezonja7 odpad!

Normální lidi snad ani tenhle trash bulvár nemůže zajímat,větší infantilní sra... snad televize Nova uvést nemohla! ()

peeteno78 odpad!

Tu Gábinu bych Prásk! Snad nejhorší moderátorka jakou mohli vybrat. Jen na její hlas mám alergii. Pořád jen přebrebty, chodí tam po studiu a myslí si buchví co není. V tý části kdy odměňuje vítěze ceny mi to připadá jak teleshopping, ta by se mohla rovnat s Horstem. Celej pořad je tak divně sestavenej a štve mě že většinu těch reportáží připravuje Marcela Škábová která propaguje hubnutí, které při pohledu na její postavu zjevně nefungují... ()