Ranní infoservis ČT.  Co nás dnes čeká? Jaké důležité události přinese den? O politice, ekonomice, kultuře i společenskénském dění hovoří dvojice zkušených novinářů s hosty nejpovolanějšími. Za tři hodiny se jich ve Studiu 6 vystřídá na dvacet. Jedno mají společné – o tom, co se dnes bude dít, toho vědí nejvíce. Díky nim máte už od rána jasno! Nový den může začít. (oficiální text distributora)

ondysovec

byly chvíle kdy mi nefungovali zadny televize jen ČT a stal jsem se zavislym na ČT24 a bez tohoto pořadu si již nedokážu představit ráno, jenže ted mi kazi dojem ten, že jejich počasí bývají po většinu retrospektivně a ve zprávávch o dopravě jsou kaemry jen z Prahy... ()

h.madlenka

Hodnocení takového pořadu musí být silně pod vlivem vzpomínek na ranní vstávání, ale myslím, že na ČT24 je způsob prezentace seriózní - nic přehnaně iritujícího - a přináší opravdu užitečné informace. To, že po pár týdnech dostávám z jejich znělek už málem kopřivku, je už věc jiná. ()

Eseter

Můj oblíbený ranní pořad. Především kvůli zpravodajství, ale i díky zajímavým hostům a fajn moderátorům. ()

trulda

Podobně jako komerční konkurence bohužel i Studio 6 trpí nevyvážeností formátu a bohužel i rozdílnou kvalitou moderátorů. Obecně však minimálně o * až ** kvalitnější než na "nejsledovanější komerční televizi u nás". ()

santa331

určitě stojí za zmínku, že zpravodajství ČT je opravdu na seriózní úrovni, ale přesto je tato ranní show velmi strohá a příliš nudná - tvůrci by se měli podívat na takovou Breakfast od BBC, kde alespon zazní nějaká hudba a moderátoři dodají serióznosti trochu vtipu ()