Mladá inžinierka Sam Walczaková len nedávno doštudovala na technickej univerzite. Na oslave promócií jej dá otec, majiteľ demolačnej firmy, svojský dar – má dohliadnuť na demoláciu starej budovy, ktorá je doslova uprostred ničoho. Ak akciu dovedie do úspešného konca, stane sa jeho partnerkou. Sam teda odcestuje do vzdialenej lokácie, aby riadila na demolačné práce domu Malestrazza, ktorý je pomenovaný podľa svojho architekta. Čoskoro však odhalí hrozné tajomstvo, ktoré záhadný dom skrýva. Jeho bývalí nájomníci sa totiž stali obeťami brutálneho vraha, ktorý ich zaživa pochoval v stenách domu. Teraz musí byť pred zabijakom o krok napred, inak skončí ako jeho predchádzajúce obete... (oficiální text distributora)

Najt

Tak čekal jsem blbost a ono to zas tak špatný nebylo. Takový průměrný béčko, sice to promarnilo veškerej potenciál, a s názvem filmu, ať už zazděná, nebo pohřbeni zaživa to fakt nemělo nic společnýho, ale skvělej hereckej výkon Mischi Barton to vytáhlo až na slabší 3* Víckrát bych se na to už ale nejspíše nepodíval ()

Cortesz

Tak fajn, námět je možná místami originální, ale mě celková pointa jako taková vedla k tak nízkému hodnocení. Film dokázal být hodinu docela atmosférický, vypadalo to na slušnou duchařinu, i když to bylo velice nudné, ale zvrat a pointa v poslední půlhodině mě maximálně zklamali, jde sice o docela originální pointu, ale mě za boha neuchvátila, spíše rozesmála. Dvě hvězdy dávám za slibně rozjetou první půlku se sympatickými hereckými projevy a za skvělý exteriéry. ()

Pitryx odpad!

Zajímavý barák a jeho vnitřní uspořádání. Ovšem to je tak asi všechno. Nějak mi přišlo, že je děj splácán do jedné hromady, ze které vždy, jen něco málo vystrčí růžky a pak rychle zaleze, jen aby se nemohl odehrát jednolitý příběh. Ono je to totiž celé hodně statické, jeden nebo dva momenty překvapení je na celý film skutečně málo. A tak jest divákovi ke konci jen čekati, co že se z toho vyvrbí. Mne ovšem koukání na dva lidi v díře prostě nudilo. Vlastně jsem se nudil skoro celou druhou část filmu. Tu první také, ale méně. A to nemluvím o stupid závěru. 201207158449/8748 ()

Bonniesgun

Mischa je nějaká strhaná, co jsme ji naposledy viděla... ale ok, k filmu... Atmosféra, exteriéry i interiéry, kamera, barvy, kulisy... TAKHLE má vypadat horor! Bojím se vyrazit na JIžák. Ale proboha - co ten příběh? Trošku se mi zdá, že scénáristu taky někam zazdili a natočili to bez něj? Nebo to byl pokus o psaní nějakého zneuznaného architekta? Všechno špatně... ()

oliveros

Uf. Už som si myslel, že po vzhliadnutí From Within ani nemôže v produkcii ADH (3) vzniknúť niečo horšie a predsa. Po nedávnom, naozaj skvelom diváckom zážitku zvažujem, či From Within nezdvihnem hodnotenie.. Walled In skutočne nemusel vzniknúť, veď by sa vôbec nič nestalo. Otrasné domrvenie dobrého námetu (ktorý spolu so zaujímavou budovou pomohol filmu aspoň k jednej hviezde), snáď vo všetkých smeroch. Ja neviem, ale mne sa akosi ťažko pozerá aj na tu Deborah. Kiež by som vedel vrátiť čas k momentu môjho osudného rozhodnutia stlačiť na prehrávači " Play ".. ()

BradleyT

Podle mě celkem zdařilý snímek, rozhodně průměr nikoliv podprůměr. Dá se říct, že e u něho člověk ani tak mocnebojí ale zase se ani nenudí. ()

J.Mayen

Ač se film sebevíc snažil tak nepřesvědčil, jediný co fakt stojí za povšimnutí je kostra scénáře, na kterou se nalepil nezajímavý obal. Další dva mordy, mord psa a mord kluka hlavní hrdinky vzala kamera z vlaku, pravděpodobně z důvodů nedostatečnýho financování snímku nebo lenosti maskérů? Po zavření holky do díry s divnym chlapem už byl vrchol trapnosti a já se těšil na konec, kterej už samozřejmě ničím nepřekvapil. Trochu jsem vkládal naděje do Deborah Unger (Silent Hill),ale ani ta nijak nevybočila z řady, je to jenom jeden z dalších zbytečných snímků. ()

honzic

Průměrný horor, který sice nepůsobí moc strašidelně, chvílemi se rozvíjí dobře, až opět na ten stupidní závěr. Herecké výkony moc nenadchli, kluk byl příliš normální na pohled. Hodnocení: 55 % ()

spawnxp

Škoda, dobrej nápad hodně zvláštního domu uprostřed pouště, chvílema výborná atmosféra (úplně nejlepší, když herci zrovna nic nehráli, nebo když tam vůbec nebyli)... Jak už tady bylo řečeno, úvodní scéna natěší, ale pak pohřeb. 2 body za barák. ()

Shelby14

Půl filmu duchařina a pak to tvůrci přehoděj na další barák pošuků. Kdyby si to ujasnili filmaři hned, mohlo to dopadnout mnohem líp. ()

blekekeke

Do půlky to bylo i nějakém bububu a sem tam se mihl stín ducha. K tomu nějaké leknutí, nevypadalo to zle ... no a když už se jeden rozehřívá, tak to přejde ve frašku, kdy čím blíže k finále, tím více nudy ... ()

brasek

Absolútne špatné! Príbeh, ktorý sa nedá sledovať... označiť slovom podpriemerný tento snímok je na kriminál, pretože toto hodne zaostáva. Žiadna práca s atmosférou, žiadne budovanie napätia, dejová línia je neustále v kŕčoch. ()

POETA.KNO

Šílený architekt, který tvrdí: "Utrpení je cesta k očištění a smrt je porodní bába věčné existence", postaví budovu, ve které zazdí betonem lidi. Proti němu stojí inženýrka, která má za úkol srovnat budovu se zemí. ... zajímavý námět :) .... a kdyby napsali na začátku filmu, že se to opravdu stalo v sedmdesátých letech v USA, tak by se tomu dalo i věřit :D ()

Lukkyn

Slibný začátek , který pozvolna vyhasíná vniveč!!!Budova je opravdu impozantní a právě prostředí z toho dělá něco víc!!Příběh kolem zazděných obětí také není špatný. Takže proč se snímek nedočkal větších ovací???Herci jsou příšerní a chvílemi mi přijde , že jen přeříkavají text a přitom myslí co uvaří doma k večeři. Tempo je nulové a lekaček celkem málo. Fakt mě potěšilo , že tady nestraší žádná holčička s neostříhanými nehty , mastnými vlasy a mrtvolným vzhledem. Takže v závalu hororvých hovadin je tohle snesitelná záležitost. ()