Ano, bylo to prvoplánové, od začátku jsme věděli, co bude dál a jak to dopadne, ale na druhou stranu nikdo nemůže popřít, že takhle to chodí. Čili úplně odsoudit jako blábol to nelze. A jestli to je agitka, nebo bulvár, to už si každý přebere sám podle sebe. Rozhodně to nebylo žádné umění. Viděli jsme ale i dobré herecké výkony ve špatných kulisách. Televize zřejmě kompenzuje výpravnost některých titulů na titulech jiných. Tady to bylo vlastně logické. Klíma je z Novy, tedy od konkurence, takže musí být rád, že se to aspoň natočí.(30.3.2009)

Politika dohnaná ab absurdum. Čistočistá naivní politička (a dokonalá matka) chce na naléhání dcery zachránit černočerného delikventa a krutě se jí to nevyplatí. Veškeré postavy jsou dohnány do krajnosti a tím snímek výrazně ztrácí na věrohodnosti. Mohla to být zajímavá podívaná, ale Klíma musí za každou cenu šokovat, což je vzhledem k jeho práci úchylka naprosto pochopitelná (ale stále neakceptovatelná).(30.3.2009)

• fojty

Parádní nastínění života politika který se snaží dělat čistou hru. Možná by to byl opravdu kvalitní film, kdyby byl jiný kamaraman, v 75 procentech jiní herci, dodala se jiná hudba a byly vybrány jiné kulisy. Prostě kromě fantastického námětu neuvidíte nic. Někdy kroutím hlavou jak jdou filmy sprznit.(30.3.2009)

• pakobylka

Balada o poslední spravedlivé poslankyni našeho slovutného parlamentu, bohužel ke škodě zvoleného tématu dosti prvoplánově zpracovaná. Když pominu všechny možné i nemožné, zjevné i skryté souvislosti, jde tady především o nastavení úhlu pohledu, který se radikálně promění teprve na základě osobní zkušenosti. Do té doby jsou zapálená prohlášení ve jménu čehokoli - třeba i vyšších pravd - náramně snadná ...(29.3.2009)

vůbec jsem netušila,na co se jdu koukat,prostě jsem náhodou zapnula tv....napětí se mne drželo celý film,přestože jsem tušila... bylo to samože trochu nadsazené,(bylo?!).ale vnitřní pochody D.Klánové vyjádřila Lenka Vlasáková skvěle....a ta beznaděj vzniklé situace!...kdyby to neznělo ujetě,řeknu - lahůdka(8.11.2011)