Maturitní sex

• Česko I Bart má holku (více)

Maturant Danny (Steven Kaplan), jehož rodiče se nedávno rozvedli, se chystá na maturitní ples a jediné, co mu schází ke spokojenosti, je dívka. Bydlí totiž ve floridském komplexu důchodců a tam o pěknou mladou holku prostě hned tak nezavadí…  „Jaká jiná noc v životě může být důležitější? Snad svatba, ale u té hrozí, že skončí rozvodem.” mudruje Dannyho kamarád Craig při polehávání u bazénu ve floridské kolonii důchodců, které oba říkají domov. O jakou noc jde? Samozřejmě o maturitní ples. A maturant Danny (Steven Kaplan) chce jenom to, co by chtěl na svém maturitním plesu každý normální mladý muž - prožít s hezkou dívkou trochu lásky. Má už objednaný hotelový pokoj, limuzínu i smoking a jeho nedávno rozvedení, poněkud dysfunkční rodiče, kteří sami hledají lásku (William H. Macy a Cheryl Hinesová), mu ze všech sil drží palce. K dokonalosti večera ovšem chybí jediná, leč zásadní věc - dívka. (oficiální text distributora)

oveckaoa odpad!

Když je na celém filmu nejvtipnější že otec pronajme synovi na maturiťák prostitutku tak je něco špatně. ()

Bobik9

Žádná pecka to není. Příběh, vtipy, herci - nic extra. Ale příjemné na zvednutí nálady to je v každém případě. Takových 50% by si to zasloužilo, protože ten film se nesnaží hrát na nic víc než čím skutečně je. Jenže tady všichni, co to hodnotí tak nízko asi čekal převratnou komedii, u které se nepřestanou smát. Já dostal, co jsem očekával. ()

blackJag

Krátká americká veselohra, která je více než o tom prvním šťouchu o hledání partnerky na maturitní ples, a která popustí uzdy své příjemně řízené krotkosti až v okamžiku, kdy dojedou titulky a vám je předestřen důkaz o tom, jak dopadl chudák Bart (zmíněný už v originálním názvu). Když bude člověk hledat neoriginalitu, určitě ji najde. Steven Kaplan je podobný typ filmového "lůzra", jako je Michael Cera (nemluvě o Biggsovi) a jeho automaticky otylý přítel Craig mohl mít klidně tvář Jonaha Hilla. Taky tady jde o maturitní večírek na americké střední škole a to už je pořádně profláknutá téma (a v podstatě i určitý trademark stejně jako americká představa jarních prázdnin) na to, abyste nenašli žádnou podobnost. Takže s tím, že film nebude adeptem na první místo v soutěži o nejoriginálnější námět jsme se už vyrovnali? Dobře, protože film jako takový je jednoduše nekomplikovanou pohodou s výstavními děvčaty v malých rolích, bez tělních výměšků všeho druhu (a to originální je). Respekt. 80% ()

iXtr3m3

Mám rád Macyho, ale toto sa mu fakt nepodarilo. Nemôžem tvorcom uprieť snahu s dobovou atmosférou, ale celkové vyznenie je viac ako rozporuplné. Toto bola fakt komédia alebo len slabý film s trpkou príchuťou? Neviem ani sám bližšie špecifikovať, aký žáner skutočne tento snímok zasiahol, ale komédia to nie je určite... ()

mala_kea

Další klasická teen komedie, jen trochu z jiného prostřžedí, avšak několiksetkrát ohraná kostra, ve které to jako vždy dopadne dobře a asi tak, jak každý očekává. Těchto komedií už mám plné zuby, tak čekám, kdy konečně nějaká "teen" pořádně zaujme. Zatím se tak neděje ()

atmen

Překvapením pro mě jsou hlavní postavy. Vypadají neholliwoodsky. Jsou to obyčejní lidé, které potkáváte na ulici. Jenže se o nich nic nedozvíte, nevíte jaké mají životní sny, jaké koníčky. Jsou to jen figurky, jejíchž jediným motorem je sehnat někoho na maturitní ples. Není proto žádným překvapením, že to co se děje na plátně, je vám lhostejné... ()

merigieren

Všichni vědí, jak to dopadne a přitom tam pár nových nápadů vždycky proklouzne. Maturitní ples je vskutku jedinečná událost, ti výjimeční při ní dělají zvláštní věci, jen já pozoroval spící labutě :-) ()

Stíba odpad!

Příšerně nudné, absolutně bez příběhu s bídnými hereckými výkony a stovkou dalších negativ, že zkrátka i 70 minut bylo přespříliš. Film skutečně o ničem, prostě odpad. ()

messi@h

Myslím si, že takových poctivých 60 % si tenhle film zaslouží. Nejedná se o žádnou komedii "k popukání", jaké nabízejí filmy typu Prciček, ale je to klidný, pohodový snímek. Nedočkal jsem se fekálních vtípků, za což jsem vděčný. Nejde tady dokonce vůbec o sex (což je pro mě příjemné překvapení a pro někoho nejspíš zklamání), jak už ostatně napsal honajz, který podstatu filmu vystihl skvěle. Je to takový úsměvný pohled na život jednoho maturanta, kterému se rozvedli rodiče, ale přesto má pořád rád oba dva (a oni jeho, i když každý z nich má své slabé stránky), a který si neuvědomuje hloubku citů, které sdílí se svojí dlouholetou kamarádkou. A to vše je zasazeno do rámce hledání partnerky na maturitní ples, se kterou bude zvěčněný na fotce. ()

Lumberjack

Když jsem viděl v galerii W. H. Macyho a to jeho šílené háro, musel jsem tento film vidět a naštěstí jsem se nenechal ovlivnit zdejším nízkým hodnocením a dobře jsem udělal, protože to byla pohodová komedie bez fekálností a trapností, které by si člověk normálně představil pod názvem "Maturitní sex"... Nejlepší scéna, když Macy vysvětluje synovi, jaké mají ženy signály... :-D ()

quip

50% Příjemná nedělní záležitost, která se odehrává na Floridě a má v hlavních rolích dva židovské středoškoláky. Víc nic (tedy kromě Kate Micuci), ale překvapivě si s tím vystačí. ()

sulek

Nóó, já fakt nevim, prostě nikde nic, člověk na to asi musí mít náladu. Neurazí, ale že by pobavil... ()

Zlaticko1

Průměrná, i celkem zabavná komedie. Potěší ale příliš nenadchne. "Napětí" až do konce, menší zvraty, dobrá kamera a celkem slušný scénář. ()

stephano

Tenhle film vřele nedoporučuji. Nuda až za hrob. Nechápu proč takovyhle pseudo-komedie vůbec někdo točí, neni to zajímvaý, vtipný ani dojemný. Navíc herci jsou otravní. ()