Olive je úplně obyčejná holka, není nijak zvlášť oblíbená a někdy má pocit, že je dokonce neviditelná. Přátelí se pouze se spolužačkou Rhiannon, která se ji snaží vytáhnout o víkendu kempovat. Olive nemá náladu, a tak si vymyslí, že má rande s vysokoškolákem Georgem. Po víkendu kamarádka hoří nedočkavostí a chce z Olive dostat nejmenší podrobnosti o jejím rande. Ta popustí uzdu své fantazii a vytvoří romantickou ságu o tom, jak s ním přišla o panenství. Olivino líčení fiktivního milostného zážitku ovšem zaslechla náboženská fanatička Marianne. Během chvíle to ví celá škola. Dívce nejprve vadí, že ji všichni odsuzují a probírají její sexuální život, nakonec si ale začne na svou popularitu zvykat. To všechno se ale brzy změní... (TV Nova)

Macejko

Záver je síce hrozné klišé a zapamätania hodných vtipov nie je veľa, ale ber to čert! Ten film je totiž tak sympatický, nápaditý a svižný a zanechal vo mne tak dobrý pocit, že nemôžem inak a musím udeliť štyri hviezdy. Navyše Emma Stone je jednoducho famózna! Podobný film tu chýbal už od Sexbomby od vedľa. ()

vorheese

Neurazí - nenadchne. A vzhledem k tomu, že v tomhle žánru nadchne tak jedno dílko za pět let a urazí jich tak 80%, můžu s klidem říct, že jde o velmi dobrou teenkomedii. ()

Alementina

Porad jsem se nemohla rozhodnout 3 nebo 4. Ale protoze jsem holka romanticka a nic me na filmu nestvalo, tak 4, i kdyz trailer sliboval adepta na 5. Ale i tak, proc si neuzit zas jednu pubertackou romantiku, co ma vcelku vtipnou hlavni zapletku, navic ty uzasny skvely rodice, ktery urcite vsichni zavidime... . :) ()

blackrain

Rozhodně jedna z těch lepších teen komedií, které jsem viděla. Prostě taková oáza uprostřed vyprahlé pouště. Emma Stone měla krásně potrhlé rodiče a ten adoptovaný bratříček taky neměl chybu. ()

SarumanKo

Vďaka nie príliš svetobornému námetu, síce pozitívnej, ale rýchlo vyprchajúcej atmosfére a takému akosi nijakému záveru nakoniec dávam 3*. Aj keď tesne po projektcii tejto sviežej teenkomédie som bol presvedčený o štyroch. Z Emmy Stone sa nám stala dobrá herečka a v Easy A je skutočne očarujúca, avšak zvyšné obsadenie nazaostáva ani o chlp (pri niektorých scénkach s jej rodičmi v podaní dvojice Tucci-Clarckson som sa smial nahlas). Je škoda, že film je vtipný len tak polovičato a emócie sa nedostavia takmer vôbec, hlavne v závere, kde by ich bolo treba ako soľ. Pričom špičkoví herci by to zvládli, len to z nich Will Gluck ani bohovi nedokáže dostať. Takže jeho pokus o moderne natočenú zábavu pre americkú mladež je síce celkom podareným, ale polotovarom. (60%) ()

kaylin

Tahle komedie ve mně prostě nic nezanechala. Pořádně si z ní nepamatuji ani jednu scénu, což je celkem dost špatné. Vím, že se mi nelíbila už ve chvíli, kdy sem se na ni díval. Přišla mi jen jako další z mnoha, i když je zde moje oblíbená Emma Stone a pár dalších zajímavých herců. No, ale když nic, tak nic. ()

HareS

Vyumelkovaný prefabrikát alebo ako natočiť podľa pár dekád nemennej žánrovej šablóny tisícu variáciu notoricky známeho príbehu. Ovšem nanajvýš zamrzí skutočnosť, že Easy A sa aj v dnešnej ére narúšania a obmieňania žánrových schém a postupov postmodernými rom-comovými zjaveniami ((500) Days of Summer) bližšie pritisuje k trajektórii pohybu vyjazdenej neškodnými teenagerskými nereálnosťami (záver hudobným vystúpením odkazujúci k High School Musical). Snažiaca sa Emma Stone zachraňuje nezachrániteľné. 40% ()

Céčko

"Jenom mě napadlo, jestli tu někde není duchovní. Tak ne duchovní? Reverend? ...Čaroděj?"____"...a žádný nemoci nemám, přísahám" "No, dcera roku". Tak tyto dvě hlášky, plus sympatická hlavní hrdinka a originální zápletka ve filmu plném vulgarit by člověka mohly zaujmout. Jinak se to místy spíše vleklo. Mimochodem, Lisa Kudrow je zde stejně otravná jako v přátelích. ()

slunicko2

Státní kalifornská škola zobrazuje americký mikrosvět s klasicky americkými (pseudo)problémy. 1) Svižná, milá komedie je místy poněkud nevěrohodná, ale nemohu říci, že by to bylo na závadu._____ 2) Spíš mi vadil obstarožní vzhled protagonistů. 22letá Emma Stoneová (Olive) hraje 17letou pannu. Nějak jí to kupodivu nevěřím. Děvčeti s podivným jménem Aly Michalka (Olivina kamarádka Rhiannon) je 21 let, Amandě Bynesové (Marianne) 24. Kluci jsou ještě starší. Pennu Badgleyemu (Woodchuck Todd) je 24, Danu Byrdovi (gay Brandon) 25 a vrcholem je 28letý Cam Gigandet (Micah)._____ 3) Za zmínku stojí minimalistické požadavky, které si před sebe staví ředitel školy: This is public school. If I can keep the girls off the pole and the boys off the pipe, I get a bonus._____ 3) Abych nezapomněl - pěkná hudba. ()

01Zuzana10

Dobrý nápad, v teen filmoch jeden z lepších. Zajimavý film, ľahší, pohodový, sympatický. Myslím, že ma bere a veľmi sa mi páči, ak je film moderný. (Niekedy mám radšej nadčasovú eleganciu spojenú s modernosťou ako aj v GG) takže FB, teraz moderné "korzety", časté narážky na predchádzajúce diela, režiséra etc., necháva dojem, že terajšia generácia sa trošku zaujíma o históriu audiovizuálnej kultúry. (verím, že máme väčšie možnosti, než naši rodičia a aj ich využívame). Páčilo sa mi, ako si robili srandu, jednak zo statusov na FB, scénka z rozpačitej konverzácie na rande pred tým než sa to zvrtlo, ako vo filme tvrdili, že dievča nie je hneď šialene in love ako by bola v GG alebo v The Sisterhood of the Traveling Pants. Sklamali ma, keď to však nakoniec dopadlo presne podľa klišé. Divák to vyžaduje, áno ale predsa, príliš rozprávková zápletka s chlapcom, o kt. nič nevieme, proste tam bol jedine aby mala niekoho, s kým bude ideálne in love. Inak si ani neštekol poriadne, je odtrhnutý od všetkého. Film je pohodový, dobre sa naň pozerá ale chcelo by to ešte trošku zložitejšiu zápletku. ()

PogoJoe

I když je Emma Stone "supersweet & superhot", zápletka téhle týnedžrovské komedie je tak trochu nepravděpodobná a reakce na lži hlavní hrdinky přehnané, stejně jako spousta dalších věcí a vedlejších postav. Jako fanoušek Emmy si můžu film odškrtnout, ale vracet se k němu už určitě nebudu. ()

kovi55

Easy A je příjemně působcí film pro diváka, který od tohoto žánru nicmoc nečeká. Nápad se mi zdál podařený a nejedná se tak o další klasickou romantickou komedii. Snímek právě tak trochu paroduje ostatní romantické filmy. Will GLuck to prostě pojal podle sebe a myslím, že se mu to povedlo, protože mě zaujal. A v neposlední řadě milá Emma přispěla k tomu, že jsem se nenudil. ()

FilmFan24

Emma Stone byla Supergood v "Superbad", v "Zombielandu" zse honila zombíky a tady je nechtěně vyhlášenou školní běhnou! A je to holka jako lusk! Příjemná podívaná dokazující, že autoři měli rádi filmy pro mladé z let osmdesátých jak je uměl napsat nebo i režírovat John Hughes. Sice věhlasu The Brakfeast Club, Ferrise Butlera či Pretty In Pink to nedosáhne ani náhodou ale i tak nenásilný humor je kladem stejně jako použité písničky...no a to nejlepší nakonec: Simple Minds "Don´t You... ()

grogodil

Žiadna vulgárna, ani lacná sentimentálna teenegerská moralitka, ale sympatická a svižná, aj keď trošku predsa len naivnosťou a absurditou prestrelená stredoškolská variácia Šarlátového písmena :-) ...a Emma Stone si strihla najroztomilejšiu teenegerku od čias Juno, aj keď sa tvári, že by dala hocikomu aj za hrsť piesku na púšti :-) ()

Skip

Sice docela svižná teenagerská komedie, ale i přes vcelku originální námět jde stejně jen o takovou jednohubku, jejíž chuť rychle vyprchá. ()

hygienik

Vyhýbal som sa tomu, že to bude blbosť a Ema Stone bude divná. Šokovalo ma, že bola milá, dobre to zahrala aj scenár bol vtipný a free. Povedzme si úprimne, že na Slovensku nie je zvykom, aby v teenage filmoch bežali vtipy o chlamýdiách a najpoužívanejšie slovo bolo kurva. Napriek tomu nedošlo k degradácii filmu, čo bol zázrak. Ja tlieskam, chvíľami som až slzil od smiechu! ()

Patw

Emma Stone je naprosto sympatická v tomto snímku (no ve kterém není, že?). Je to klasická komedie určená teenagerům. Také musím poděkovat Emmě Stone a hlavně scénáristům za scénu s hracím přáníčkem, protože díky této scéně nemohu tu píseň dostat z hlavy. Skvěle jsem se bavil a z filmu jsem nadšený. ()

Huntelaar

Od romantické komedie očekávám Obrovskou lásku ústředního dua a tady se mi dostalo jen velmi zajímavých a zábavných vedlejších postav (rodiče a učitelský sbor) a nadprůměrné hlavní hrdinky. Naneštestí pro mě se scénaristi tak ukrutně zaobírali porovnáváním s námětem Šarlatového písmena, že tak nějak nedošlo na Něho a tím pádem se dějový oblouk scvrknul pouze na menší zhoupnutí. Buď ten film měl mít 2 hodiny, a to by ho tady jistí uživatelé rozcupovali, anebo měli z námětu udělat sitcom. Po trailerech sakra zklamání. ()

Dámské posily...

Dámské posily...