Kamarád taky rád... Kassie (Jennifer Aniston) je emancipovaná čtyřicítka se smyslem pro humor. Má kariéru, dobrého (byť poněkud neurotického a hypochondrického kamaráda) a sem tam nějakou známost. Biologické hodiny ale nemilosrdně tikají, a tak se Kassie rozhodne mít dítě. A to bez muže, jen s drobnou pomocí dárce spermatu. To se ale kamarádovi Wallymu (Jason Bateman) vůbec nelíbí a udělá záměnu. Pak se jejich cesty na sedm let rozejdou. Při jejich dalším setkání je už přítomen malý, okatý, lehce neurotický rozumbrada Sebastian (Thomas Robinson), který si s Wallym nejen velmi dobře rozumí, ale je mu i podobný. Hádejte, jak to dopadne? (oficiální text distributora)

Tweetak

Příjemná oddychovka. Člověk nad tím nemusí kdovíjak přemýšlet a na druhou stranu to zas není úplná slaďárna křížená s totálním klišé. ()

Ailly

Hlúpy príbeh takmer o ničom, ale veeeeľmi sympatická trojka.. Aniston sa materstvo hodí, Batemanovi sadla rola nerozhodného neurotika ako uliata a ten malý bol úžasný, dúfam že ešte niečo natočí kým vyrastie. Hviezdičky za herecké obsadenie, obsahovo ma to minulo. ()

montel

Wally (Jasn Bateman) a Kassie (Jennifer Aniston) jsou nejlepší přátelé. Kassie je již 40 let a zoufale touží po dítěti. Problém je v tom, že nemůže najít vhodného partnera, se kterým by založila rodinu. Rozhodne se tedy o umělé oplodnění. Muže, jehož semeno by Kassie oplodnilo se rozhodne získat trochu netypickým způsobem a to na párty, kde se má vhodný muž vybrat. Wallymu se ale její výběr nelíbí a při první možnosti vymění kelímek se spermatem za svoje i když si to kvůli své opilosti nepamatuje. Kassie poté skutečně otěhotní, ale rozhodne se odstěhovat z rušného New Yorku. Po několika letech se Kassie vrací zpět a sebou má i osmiletého nesmělého klučinu...Jedna z mála romantických komedií, která mě bavila. Samozřejmě nechybí klasické klišé, které divák očekává, ale film je docela vtipný a ten malý klučina tomu dodává na realitě. Prostě příjemný film, který neurazí. 60% ()

petrastrela

Nic vyjímečného, žádné překvapení se nekonalo. Obyčejná americká komedie, která byla ke všemu chvílemi fakt trapná. Opět další ukázka nepromyšlené, odfláknuté romanťárny. Na druhou stranu ideální při ležení s virózou v posteli. ()

chlievik

V tomto filme sa jednoducho nedá hodnotiť inovatívnosť, ani scenár, ani kvalita réžie, to prvé je nemožné zhodnotiť, lebo je to tak obyčajné, že tam nie je nič inovatívneho; to druhé je rovnako ako to prvé, a réžia je tak obyčajná, že je z toho film, akých sú tisíce, je to jedným slovom - TUCTOVÝ film. Ale ja mám tak rád Anistonovú, jej život, jej osud, jej gestikulácie, jej dušu, ale aj ženskú krásu, jej pohľad, je nádych... atď, že mi nevadí ani to, ako si zrelá štyridsiatnička prihlúplo berie úlohy tak očividne v B-éčkových filmoch, ktoré sa však hodia ku jej osamelému životu odvtedy, čo ju nechal Pitt, hoci kvalitatívny prínos týchto snímok je po umeleckej stránke úplne jalový. Včera som videl krvavý horor, a dnes mi takýto sladký film doslova o ničom urobí z emóciami zas poriadky. ;) Proste film na nedeľňajší poobedňajší domáci relax s čajíkom pod perinkou... ()

shinlove

Film neurazil, ani nenadchnul. Je to film s příjemnou ústřední dvojicí, scénáři chybí invence, ale není to zase kdovíjak strašné. Komedie, která v hlavě nezůstane, ale na jedno shlédnutí dobrá. 3* ()

Kinderr

Dobrý námět, ale dle mého názoru nedobře zpracované. Jednou zkouknout a stačí. Chvílema tam jsou i vtipné scény, ale celkově na mě film nepůsobil nějak super dojmem. ()

locodecoco

Dobrý herecký výkon - Jeff Goldblum a Lewis ve své standartní poloze, nejlepší Thomas Robinson. Doufám, že z Robinsona se nestane troska culkinovského typu.... ()

Pavlo

Opat americke pojatie komedie - polovica filmu vtipna, druha vazna/rodinna. Tieto kombinacie nemam rad, bo potom clovek nevie ci sa ma smiat alebo plakat a celkovy dojem z filmu je vo finale rozpolteny. ()

mia.com

Fajna komedie. Anistonka je moje oblibena a jeji protejsek je taky dobre zahrany. Navic ten chlapecek je taaaaaaaak uuuuuzasny,ze jen kvuli nemu bych chtela deti :D ()

Pythonator

Málo vtipné, ale zato docela romantické a příjemné, bez zbytečných fekálností a podobných ujetostí, jakkoliv se zdá výměna semene ujetá. Bateman je sympaťák a Jennifer zde zatím velmi zachovalá. ()

demovka

Ženské, Jasona Batemana v takové upřímné roli vždycky! On i Thomas Robinson v roli Sebastiana jsou kouzelní.. Obsah není přesný, se vzorkem spermatu to byl omyl, žádný plán. Je vidět, že dotyčný to neviděl. A tací píšou recenze? ()

Bakuc

Film jehož děj je naprosto jasný už ukázky a taky to tak je. Ale druhá půlka je fajn a hlavní scéna filmu je skvělá. ()

Mka

Byla to pohodová komedie. Spnila me očekávání, čímž bylo zasmát se, zapomenout na reality a nepočítat minuty :-P ()

wairau

Ale nakonec to tak hrozný nebylo, jak jsem se obával po přečtení pár kritik. Taková oddychovka na jedno pokoukání, která se dá lehce strávit, ale moc po ní nezůstane. Jen pokaždé když se objevil Jeff Goldblum, nevím proč jsem si ihned vzpomněl na Mouchu a říkal si, jak ten čas letí.... ()