Kamarád taky rád... Kassie (Jennifer Aniston) je emancipovaná čtyřicítka se smyslem pro humor. Má kariéru, dobrého (byť poněkud neurotického a hypochondrického kamaráda) a sem tam nějakou známost. Biologické hodiny ale nemilosrdně tikají, a tak se Kassie rozhodne mít dítě. A to bez muže, jen s drobnou pomocí dárce spermatu. To se ale kamarádovi Wallymu (Jason Bateman) vůbec nelíbí a udělá záměnu. Pak se jejich cesty na sedm let rozejdou. Při jejich dalším setkání je už přítomen malý, okatý, lehce neurotický rozumbrada Sebastian (Thomas Robinson), který si s Wallym nejen velmi dobře rozumí, ale je mu i podobný. Hádejte, jak to dopadne? (oficiální text distributora)

strangercz

Strašně nudný až mě to překvapilo, jelikož mám filmy s Jennifer i Jasonem rád. Ale tohle bylo prostě k uzoufání nudné ()

KlárkaD

Americké romantické komedie vážně nemusím, všechny jsou na jedno brdo, pravda je, že tahle se krapet odlišuje, ovšem koho napadlo založit zápletku filmu na záměně spermatu během inseminace? To svět neviděl - autoři zřejmě chtěli upozornit na světově se šířící problém přirozeného početí. Dvě hvězdičky hlavně za toho malého roztomilého kluka - Thomase Robinsona a za to, že Wally nebyl gay, protože to tu už bylo hodněkrát. ()

Meteorista

Zaprvé: jestli chcete vidět většinu vtipných okamžiků tohoto filmu, koukněte na trailer. Zadruhé: film to je příjemný, ale svou délkou a častými hluššími místy občas nudí. ()

noelcoward73

Čekal jsem něco trochu jinýho. Nižší hodnocení není jen kvůli Aniston, která zde hrála poměrně dobře, ale 1 herečka film nespasí... ()

Karala

Milá, neurážející přehlídka romantických klišé. Na J. Batemana a jeho "malé já" se moc hezky dívá, ale k umělému oplodnění mě to opravdu nemotivuje :-) ()

sbl

Žánr komedie bych ani neřekl. Moc jsem se teda nesmál. Romantické drama možná. Bateman to táhne celé sám, protože Aniston neumí nic než Rachel. Batemanovi ale dobře nahrává malý představitel Sebastiana, který musí být pro cizí lidi otřesné dítě. Já jsem mu naopak fandil, protože byl víc dospělý než všechny ostatní postavy. Velké ale mám pro scénář a režii, které mě neskutečně nudily a já jsem se provlekl tou hodinou a půl do konce. Nebýt Batemana, tak by se hodnocení blížilo nebezpečně blízko odpadu. ()

atmen

Chybělo mi zde něco, čeho bych se zachytil a co by bylo hnací silou si tenhle snímek užít. Mohl to být rozvíjející vztah mezi malým synem a nejprve nictuším otcem Wallym, ale toto i všechno ostatní je zde odbyto velmi sterilním scénářem ve kterém chybí humor, romantika. A tak není divu, že první co mě po shlénutí napadlo, bylo všeříkající - dietní pokoukání. ()

Olík

Tikající biologické hodiny a alkoholem podpořená záměna spermatu mohly rozehrát propracovanější zábavu než tuto nemastnou-neslanou americkou tuctovku. Není to pořádně ani romantika ani komedie, Bateman a Aniston jako dvojice příliš nefungují a celé je to strašně utahané a nepřekvapující – rutinérský průměr pro vyznavače podobných kousků nebo členy Rachel Greenová Fan Clubu. ()

Wargoo

Batemana môžem, Aniston môžem ale v konečnom dôsledku ma to až tak moc nenadchlo... Musím priznať, že všetkých hercov vopchal do vačku maličký a strašne zlatý Thomas Robinson. Romantika hej, komédie už menej. 3*** 60,111% ()

MickeyStuma

Pohodovější příběh ve své jednoduchosti snad už vzniknout nemohl. Se vznikem záměny odebraného spermatu, kolem čeho se celý děj točí, si scénárista moc hlavu nelámal. Nad tímhle se snad ani přemýšlet nedalo. Následující vývoj jakoby se nic nestalo tedy nevyniká ničím zajímavým a to ani do doby, kdy dojde k přiznání. Romantická šablona je i zde použita, ale moc roztrpčení a soucitu nevyvolává. Chybí tomu zkrátka nějaká živost a ryze životní humor. Celý snímek drží nad vodou pouze Jennifer Aniston a to doslova zuby nehty. Být v této roli jiná herečka, celí film by nudností zcela zapadl. Některým nenáročným divačkám by to mohlo postačit, ale věru, jsou daleko lepší romantická filmová díla. ()

Harts

Wally byl dokonalý, inteligentní, přemýšlivý, i některé situace prostě, nádhera, tak to funguje, mě se to líbilo ()

Mr.FreeZer

Záměna mne příjemně překvapila, jako komedie mi přišla svěží a uvolněná, což u komedie je potřeba. A co amíci umí nejlíp, to je ten happy-end. ()

radaza

Další z mnoha neslaných nemastných amerických romantických komedií, do kterých aseptická Jennifer Aniston opravdu sedne. V jednom komentáři jsem si tady přečetl, že Aniston je Meg Ryan tohoto desetiletí. Tak tomu jsem se zasmál víc než za celý tento zbytečný film. ()

Luczynkaaa

Čekala jsem už od začátku, než film začal, že to bude tak na 3*. A stalo se tak:) Příjemná pohodovka s okouzlující Jennifer Aniston a úžasným Jasonem Batemanem. Některé scény mě dokázaly zalít oči slzami. ()

..Anya

Normální romantickej film, co byste chtěli? Neurotičtí chlapíci mi připadali roztomilý. Pochvala panu Jeffovi, kerý ovšem mohl být trochu víc vidět. Líbil by se mi v kontrastu s tim blonďákem. Pár společnejch hlášek by mohlo být zajímavých. Co výslovně bylo do očí byla Juliette Lewis, která si do tohoto filmu očividně odskočila omylem. Ta její plochá hruď zde přímo bila do očí. ()

ZsuZska

Ten film mi nepřijde tak strašnej, aby musel mít jen 56%. Strašná je akorát první půlhodina. Jakmile se tam objeví hlavní dětský představitel, tak to začne být nenáročně úsměvné pokoukání. ()