Thea Clayhillová pracuje v malém vydavatelství jako sekretářka arogantního šéfa Jerryho Steinwalda. Ten ji pověřuje spoustou ponižujících úkolů, za každou drobnost ji peskuje a nakonec se ji rozhodne propustit. Dívka se však po smrti rodičů stará o mladší sestřičku Emmu a nemůže si dovolit o práci přijít. Aby si ji udržela, řekne Jerrymu, že je těhotná. Lež skutečně zabere a práce jí zůstane. Jenže teď musí vyřešit, co se svým "těhotenstvím", zejména když se informace rozkřikne a všichni se k ní začnou chovat hezky a pozorně. S pomocí kamarádky Lisy a umělého bříška předstírá úspěšně jiný stav a přitom horečně přemýšlí, jak ze zapeklité situace ven. Jerry musí načas odjet z města a firmu převezme jeho sympatický bratr Nick. Aby pro vydavatelství získal knihu Suzie Cavandishové, vezme s sebou na setkání se spisovatelkou Theu, která ji přesvědčí. Nick pak rozjede ve vydavatelství novou divizi, zaměřenou na rodinu, a chce Theu jmenovat editorkou. Navíc se mezi ní a Nickem začne rodit romantické pouto. Thea si nového života užívá tak opravdově, že se jeho součástí stane i její těhotenství. Emmě se to však nelíbí a snaží se sestru přimět, aby se ke lži přiznala. Nejprve náznaky, později přímo, a když nic nezabere, přistoupí k sabotážím. Thea se brání, ale pravda nakonec vyjde najevo. Bohužel v tu nejméně vhodnou chvíli. (TV Nova)

danca044

Zábavná komedie. Dívka předstírá těhotenství, aby jí její šéf nevyhodil. Postupně tomu ale začíná sama věřit. Samozřejmě se všechno nakonec provalí, ale čeká nás happy end. Lindsay Lohan ztvárnila Theu výborně. ()

Lukoboss

Tak nevím, co je vlastně lepší. Jestli mladší Lindsay, která byla na vrcholu kariéry a hrála v romantických komediích, nebo dnešní Lindsay, která se za každou cenu všude možně vyslíká, aby dostala víc peněz na svoje těžko odvykací touhy. Toto je klasicky naivní romantika, kdy hlavní protagoničce prostě jebne, začne nosit molitanový břicho, aby ji nevyhodili z práce, no a mezitím jí jebne natolik, že se chová jako těhotná. Ufff, těžkej kalibr no. Většina situací vlastně ani není vtipná, některý se hlásí k trapnosti, u jiných se trochu zasmějete. Happyend se přímo očekává, je to taková pohádka pro puberťačky (a proto jsem se na to samozřejmě díval :D). ()

pavlikv

Je to celkem slušná komedie, která neurazí i Lohan je v ní víceméně snesitelná, ale nemůžu se zbavit dojmu že sem to už někde vyděl takže za 60% ()

peetriss

Další z řady produktů hollywoodské sériové velkovýroby jednohubkových komedií, na které si již hodinu po shlédnutí ani nevzpomenete. Vše se striktně drží v zaběhnutých šablonách a klišé. Tato konkrétní komedie vlastně jako komedie nefunguje, jistou snesitelnost si udržuje pouze v rovině romantické či díky dobrodružným situacím plynoucím ze lži, která se vymkne z ruky. Snesitelná je i Lindsay Lohan. ()

lukano

Já nevím jak ostatní, ale já se docela bavil. A nejlepší byl konec, kdy to cele prasklo v nejméně vhodný okamžik. ()

Rehooo

Spíše mi to přišlo víc jako romantický film než komedie, ale člověk nikdy vlastně neví co se z takových komedií vyklube. Film je takový slušný průměr. Nejsou tam žádné šílené scény, které známe z takových těch teen komedií ovšem taky zde neuvidíte to co jste mohli vidět v jiných -nadprůměrných- romantických filmech. Lindsay mi sice do tohohle filmu moc neseděla a místy mi připadalo jako kdyby tam ani neměla patřit, ale poprala se se svojí rolí co to šlo. Avšak dle mého názoru by změna hlavní postavy byla k lepšímu. ()

mala_kea

Ještě před spuštěním mi bylo jasné, že to bude něco neúnosného a zbytečného. Jediný důvod, proč jsem nesmysl shlédl je samozřejmě Lindsay, která snad ani zklamat nemůžu. Určitě ne v roli, která je pro ní stvořená.1/2*. Druhou polovinu hvězdy dávám, sic nerad, tak za poměrně vydařený nápad a myšlenku. Jeho provedení nehodnotím z jasného důvodu. Nechci se zase začít vztekat. ()

alambert

Po skvělém začátku a rozbíhání děje bohužel přichází nudný vrchol dějové linie a trapné až nereálné "rozuzlení", což dost kazí výsledný dojem. Je to škoda, navíc Lindsay Lohan to slušelo a v té první části i dobře hrála, takže kdyby byla ta druhá část udělaná pořádně, mohl to být o třídu lepší film... ()

Rathalos

Dalsia romanticka komedia,ktora urcite neurazi,ale prave naopak,potesi,Lindsay Lohan sa velmi hodi na tento zaner a namet na film bol fakt dobry,taktiez aj samotne prevedenie vyslo a smial som sa,no a to je zaklad...:-) ()

MickeyStuma

Jak se vyhnout propuštění v práci? Ženy to mají jednoduché. Mohou předstírat že jsou těhotné, čímž podle zákona výpověď dostat nemohou. A právě tímto způsobem se hrozící výpověď rozhodla řešilt Thea Clayhill, s tváří Lindsay Lohan. Šance pro bláznivou romantickou komedii? Námětem snad, tímto zpracováním však ani omylem. O hlavní postavě by se dalo předpokládat, že je charakterově krapet střelená, ale to se i přes viditelné snažení představitelky prostě nějak nepovedlo. Příběh také zaráží snahou se dotknout satiry, kancelářské a romantické komedie zároveň. To ale bylo chybou. Nic z toho nevyčnívá svým důrazem na stav věci a tak celý koncept jako celek prostě nefunguje jak by měl. O nějakých emocích není potřeba se zmiňoval už vůbec. Vznikla prachobyčejná situační komedie ukazující Lindsay Lohan plnou energie do života, čímž si nějaký ten dojem u diváků bohužel nezískala. Na takovou zásluhu to chtělo daleko více propracovanější scénář a pevnější režisérskou ruku. Neshlédnutelný sice snímek není, ale v paměti v dobrém slova smyslu také nijak neutkví. ()

HappyDeath

Ježkovy voči!!! Tam zas bylo víc klišé než herců...průhlednější než sklo, fakt. Jedinné co to zachraňovalob byl sympatický ksicht Linsday, ostatně jako v dalších případech :-D 40% ()

IPajule

Lindsay Lohan jako "těhotná" sekretářka, která se stará o svoji sestru, protože jim zemřeli rodiče. Tenhle film vidět, je něco, ale nelze od toho očekávat tolik jako od kvalitních amerických komedií. ()

divjak

Malo to docela spád :-) to, že v romantických komédiách je koniec jasný v prvej minúte, snáď netreba rozoberať - inak by to neboli romantické komédie ()