• Lukoboss

Tak nevím, co je vlastně lepší. Jestli mladší Lindsay, která byla na vrcholu kariéry a hrála v romantických komediích, nebo dnešní Lindsay, která se za každou cenu všude možně vyslíká, aby dostala víc peněz na svoje těžko odvykací touhy. Toto je klasicky naivní romantika, kdy hlavní protagoničce prostě jebne, začne nosit molitanový břicho, aby ji nevyhodili z práce, no a mezitím jí jebne natolik, že se chová jako těhotná. Ufff, těžkej kalibr no. Většina situací vlastně ani není vtipná, některý se hlásí k trapnosti, u jiných se trochu zasmějete. Happyend se přímo očekává, je to taková pohádka pro puberťačky (a proto jsem se na to samozřejmě díval :D).(28.4.2015)

Po skvělém začátku a rozbíhání děje bohužel přichází nudný vrchol dějové linie a trapné až nereálné "rozuzlení", což dost kazí výsledný dojem. Je to škoda, navíc Lindsay Lohan to slušelo a v té první části i dobře hrála, takže kdyby byla ta druhá část udělaná pořádně, mohl to být o třídu lepší film...(19.6.2011)

Cílem této komedie jistě nebylo šířit gynekologickou osvětu, ani řešit problém zaměstnanosti těhotných žen. Příběh je předvídatelný, místy dokonce i vtipný. Určitě nebyl natočen, aby pozvedl uměleckou úroveň kinematografie, čemuž odpovídají i herecké výkony. Měl-li za cíl diváky pobavit, tak v mém případě se mu to docela podařilo. Jen bych mu vytkla, že pokud to byl film určený spíše pro ženy, tak je s podivem, že tam nebyl ani jeden pohledný chlap.(24.1.2012)

• peetriss

Další z řady produktů hollywoodské sériové velkovýroby jednohubkových komedií, na které si již hodinu po shlédnutí ani nevzpomenete. Vše se striktně drží v zaběhnutých šablonách a klišé. Tato konkrétní komedie vlastně jako komedie nefunguje, jistou snesitelnost si udržuje pouze v rovině romantické či díky dobrodružným situacím plynoucím ze lži, která se vymkne z ruky. Snesitelná je i Lindsay Lohan.(15.5.2014)

TV/// Obsazení 6/10 Děj 5/10 Hudba 5/10 Prostředí 5/10/// PLUS: prozatím stále oblíbená Lindsay Lohan, která určitě brzy získá zajímavější role, zhruba od poloviny snímku si zvyknete na děj a budete se občas i bavit, jsem celkem rád, že se to obešlo bez trapných scén MÍNUS: po všech stránkách docela průměrná komedie, nebýt tady Lindsay jdu ještě o hvězdičku níž, scénář určitě není pro každého a taky není moc pravděpodobný a reálný***(Celkem 52%)*** Jste v tom? A šéf vás chce vyrazit, protože jste zapomněla na nějakou maličkost. Upozorněte ho na to, že jste v tom i kdyby to nebyla pravda, určitě si tak pomůžete k úspěšné kariéře. Ale teď vážně! Zdá se vám to jako zajímavý námět, pokud ano tak vám zaručuji že se budete dobře bavit./// PS: Hlavní představitelka poslední roky ztrácí půdu pod nohama a docela se plácá z průměru do průměru. Možná to má vliv na její osobní život a nebo obráceně její chování má vliv na nabídky od producentů či režisérů. Je načase aby se holka vzpamatovala a vypracovala se zpět do první ligy.(10.10.2012)

• - Původně film jen pro kino distribuci, ale později povolený jako televizní film.

• - Filmovalo sa v kalifornskom meste Los Angeles, Burbanku a Woodland Hills. (MikaelSVK)