Reklama

Reklama

Thea Clayhillová pracuje v malém vydavatelství jako sekretářka arogantního šéfa Jerryho Steinwalda. Ten ji pověřuje spoustou ponižujících úkolů, za každou drobnost ji peskuje a nakonec se ji rozhodne propustit. Dívka se však po smrti rodičů stará o mladší sestřičku Emmu a nemůže si dovolit o práci přijít. Aby si ji udržela, řekne Jerrymu, že je těhotná. Lež skutečně zabere a práce jí zůstane. Jenže teď musí vyřešit, co se svým "těhotenstvím", zejména když se informace rozkřikne a všichni se k ní začnou chovat hezky a pozorně. S pomocí kamarádky Lisy a umělého bříška předstírá úspěšně jiný stav a přitom horečně přemýšlí, jak ze zapeklité situace ven. Jerry musí načas odjet z města a firmu převezme jeho sympatický bratr Nick. Aby pro vydavatelství získal knihu Suzie Cavandishové, vezme s sebou na setkání se spisovatelkou Theu, která ji přesvědčí. Nick pak rozjede ve vydavatelství novou divizi, zaměřenou na rodinu, a chce Theu jmenovat editorkou. Navíc se mezi ní a Nickem začne rodit romantické pouto. Thea si nového života užívá tak opravdově, že se jeho součástí stane i její těhotenství. Emmě se to však nelíbí a snaží se sestru přimět, aby se ke lži přiznala. Nejprve náznaky, později přímo, a když nic nezabere, přistoupí k sabotážím. Thea se brání, ale pravda nakonec vyjde najevo. Bohužel v tu nejméně vhodnou chvíli. (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (96)

viperblade 

všechny recenze uživatele

Typická americká komedie na jedno podívání. Některé vtípky fungují víc, některé míň. Na Lindsay se příjemně dívá a stopáž je opravdu tak akorát. Na zabití jednoho večera ideální, ale podruhé bych si to už nepustil. Jinak musím poukázat na docela zvláštní věc. Nevím proč, ale napadlo mě se o první reklamě zde podívat, kolik to tady má hodnocení. A těch hodnocení zde bylo 635. Tak jsem si to číslo napsal a o druhé reklamě jsem se opět zde podíval a hele, najednou to bylo už 656 (ano, v polovině filmu přes 20 lidí hodnotilo!) hodnocení. O třetí reklamě se hodnocení zvedlo už na 672 no a těsně po konci filmu, kdy sotva začaly běžet titulky, už zde bylo "krásné" číslo 707. Jo, není holt nad to, když někteří hodnotí film jen z části (škoda, že mě nenapadlo se sem podívat ještě před začátkem filmu, zajímalo by mě, kolik to bylo.) Já hodnotím po zhlédnutí celého filmu - 50 %. Ale beru to, některým lidem prostě 89 minut přijde hodně… ()

Deimos 

všechny recenze uživatele

TV/// Obsazení 6/10 Děj 5/10 Hudba 5/10 Prostředí 5/10/// PLUS: prozatím stále oblíbená Lindsay Lohan, která určitě brzy získá zajímavější role, zhruba od poloviny snímku si zvyknete na děj a budete se občas i bavit, jsem celkem rád, že se to obešlo bez trapných scén MÍNUS: po všech stránkách docela průměrná komedie, nebýt tady Lindsay jdu ještě o hvězdičku níž, scénář určitě není pro každého a taky není moc pravděpodobný a reálný***(Celkem 52%)*** Jste v tom? A šéf vás chce vyrazit, protože jste zapomněla na nějakou maličkost. Upozorněte ho na to, že jste v tom i kdyby to nebyla pravda, určitě si tak pomůžete k úspěšné kariéře. Ale teď vážně! Zdá se vám to jako zajímavý námět, pokud ano tak vám zaručuji že se budete dobře bavit./// PS: Hlavní představitelka poslední roky ztrácí půdu pod nohama a docela se plácá z průměru do průměru. Možná to má vliv na její osobní život a nebo obráceně její chování má vliv na nabídky od producentů či režisérů. Je načase aby se holka vzpamatovala a vypracovala se zpět do první ligy. ()

Reklama

Rosaviva 

všechny recenze uživatele

Film o tom jak snadno se z vás může stát šílenec, co nakonec sám uvěří, že falešné těhoteství je pravdivé. Pomněrně originální zápletka, kromě Lindsay Lohan se ale neobjevil ve filmu nikdo kdo by mě aspoň trochu zaujal. Jen snad, přišlo mi trochu moc nápadný, že jí přes jednu noc narostlo břicho z velikosti 0 do 4 měsíce. Dávám 3*, přece jen jsem se bavila. ()

castor 

všechny recenze uživatele

Člověk si uklidí, dokonce něco uvaří, nebo se u toho slušně připije. Nenáročná komedie s parametry televizního filmu na nedělní podvečer je pro takové příležitosti jako dělaná. Navíc, když v ní hraje stále talentovaná a snad už kapánek „rozumnější“ Lindsay Lohan.. Cílovou skupinu si najde i díky tomu, že je tak klišovitý a naivní, prostě ryze americký.. ale díky bohu až tak ne moc urážející divákovu inteligenci.. Mimochodem, celkem povedený plakát!! ()

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Byl jsem si plně vědom, že nejsem cílová skupina (žena bílé pleti, 15-25 let, bezdětná, či svobodná matka, příležitostná kuřačka se zálibou v časopise Rytmus života), ale i tak jsem prožil těžkou diváckou deziluzi. Otřepaný příběh, poselství, že podvádět se smí, když je zatím láska a tuctový závěr naplněný až po okraj žánrovým klišé. Nehledě na to, že L.Lohan předstírá těhotenství stejně špatně jako přítomnost spodního prádla v oblasti rozkroku, střízlivost a vlastně i herectví.. Není fér, že si žena napochoduje do práce s břichem a všichni ji najednou obletují, pomáhají a dveře má do budoucna otevřené, zatímco přijde-li tak muž, řekne se o něm, že je tlusté prase se špatnou životosprávou, což neprospívá firemnímu image, potažmo jeho kariéře. Diskriminace! Žádáme zaslouženou satisfakci v podobě citlivých bradavek a ranní nevolnosti nejen jako následek nočního tahu..! ()

Galerie (31)

Zajímavosti (2)

  • Filmovalo sa v kalifornskom meste Los Angeles, Burbanku a Woodland Hills. (MikaelSVK)
  • Původně film jen pro kino distribuci, ale později povolený jako televizní film. (ČSFD)

Reklama

Reklama