Reklama

Reklama

VOD (1)

Thea Clayhillová pracuje v malém vydavatelství jako sekretářka arogantního šéfa Jerryho Steinwalda. Ten ji pověřuje spoustou ponižujících úkolů, za každou drobnost ji peskuje a nakonec se ji rozhodne propustit. Dívka se však po smrti rodičů stará o mladší sestřičku Emmu a nemůže si dovolit o práci přijít. Aby si ji udržela, řekne Jerrymu, že je těhotná. Lež skutečně zabere a práce jí zůstane. Jenže teď musí vyřešit, co se svým "těhotenstvím", zejména když se informace rozkřikne a všichni se k ní začnou chovat hezky a pozorně. S pomocí kamarádky Lisy a umělého bříška předstírá úspěšně jiný stav a přitom horečně přemýšlí, jak ze zapeklité situace ven. Jerry musí načas odjet z města a firmu převezme jeho sympatický bratr Nick. Aby pro vydavatelství získal knihu Suzie Cavandishové, vezme s sebou na setkání se spisovatelkou Theu, která ji přesvědčí. Nick pak rozjede ve vydavatelství novou divizi, zaměřenou na rodinu, a chce Theu jmenovat editorkou. Navíc se mezi ní a Nickem začne rodit romantické pouto. Thea si nového života užívá tak opravdově, že se jeho součástí stane i její těhotenství. Emmě se to však nelíbí a snaží se sestru přimět, aby se ke lži přiznala. Nejprve náznaky, později přímo, a když nic nezabere, přistoupí k sabotážím. Thea se brání, ale pravda nakonec vyjde najevo. Bohužel v tu nejméně vhodnou chvíli. (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (95)

vesper001 

všechny recenze uživatele

Sekretářce Thee se celkem pochopitelně nelíbí představa kariérního postupu na pozici nezaměstnané sektářky a zcela nepochopitelně zvolí mimořádně pitomou lež: pasuje se do požehnaného stavu a tím si přidělí status nevyvoditelné. IQ šumící trávy pak potvrdí hláškou „myslela jsem, že to za pár dní vyšumí“ . Ehm... Scénář má určitý vtipný potenciál, dokud ovšem nezacouvá do slepé uličky počínající psychózy a učebnicového konce. ()

ESNYR 

všechny recenze uživatele

Lindsay Lohan je možná hezká holka (nebo alespoň byla v době nedávné) ale to že hraje většinou v takových filmech jí teda v kariéře feťačky moc nepomáhá. Prázdný film, který je opět založený na "nedorozumění/lhaní/výmluvách" hlavních aktérů, kteří jsou opět naprosto slepí, imbecilní a mentálně zaostalí, protože nepoznat že ta holka předstírá že je těhotná, je přinejmenším podivné. Přirovnal bych to k podobné situaci kdy holka předstírá že je kluk, nebo kluk předstírá že je holka a všichni kolem jsou slepí jak patrony. Snad by si to zasloužilo nějakou tu hvězdu za pár vtípků, ale žádný zázrak to není (nedokoukáno) Ehmmm..... jen takový dodatek :amíci jsou vážně idioti a tupci jakých není rovno, protože jen vypatlaná palice bez mozku, by naschvál shodila těhotnou ženu do bazénu. K tomu snad není co dodat. ()

Reklama

alambert 

všechny recenze uživatele

Po skvělém začátku a rozbíhání děje bohužel přichází nudný vrchol dějové linie a trapné až nereálné "rozuzlení", což dost kazí výsledný dojem. Je to škoda, navíc Lindsay Lohan to slušelo a v té první části i dobře hrála, takže kdyby byla ta druhá část udělaná pořádně, mohl to být o třídu lepší film... ()

eraserhead666 

všechny recenze uživatele

Klasicky více romantické než komediální (půlku filmu jsem byl fakt napjatý, jak to zaonačí, aby se ti dva dali dohromady), ale ne stupidní a nechutné (ne ve smyslu záplavy různými nechutnostmi, to bych kvitoval, ale ve smyslu tom, že je to tak debilní, až se vám z toho zvedá žaludek). Úplně v klidu se na to dalo dívat, občas se člověk zasměje (předporodní kurz s orgasmem instruktorky, ten šéf byl občas fakt humornej), občas uzná kvality filmu (docela dobrý nápad odhalit, jak těhotenství mění pohled na svět - z obou stran) a mnohé možná překvapí, že Lindsay Lohan je prostě dobrá herečka. Navíc hezká (mám slabost pro pihovaté zrzky). Takže, jsem rád, že jsem to viděl a určitě se na to ještě někdy podívám. Ono totiž nejen horrory a intoušskými art filmy živ je člověk :-). ()

viperblade 

všechny recenze uživatele

Typická americká komedie na jedno podívání. Některé vtípky fungují víc, některé míň. Na Lindsay se příjemně dívá a stopáž je opravdu tak akorát. Na zabití jednoho večera ideální, ale podruhé bych si to už nepustil. Jinak musím poukázat na docela zvláštní věc. Nevím proč, ale napadlo mě se o první reklamě zde podívat, kolik to tady má hodnocení. A těch hodnocení zde bylo 635. Tak jsem si to číslo napsal a o druhé reklamě jsem se opět zde podíval a hele, najednou to bylo už 656 (ano, v polovině filmu přes 20 lidí hodnotilo!) hodnocení. O třetí reklamě se hodnocení zvedlo už na 672 no a těsně po konci filmu, kdy sotva začaly běžet titulky, už zde bylo "krásné" číslo 707. Jo, není holt nad to, když někteří hodnotí film jen z části (škoda, že mě nenapadlo se sem podívat ještě před začátkem filmu, zajímalo by mě, kolik to bylo.) Já hodnotím po zhlédnutí celého filmu - 50 %. Ale beru to, některým lidem prostě 89 minut přijde hodně… ()

Galerie (31)

Zajímavosti (2)

  • Filmovalo sa v kalifornskom meste Los Angeles, Burbanku a Woodland Hills. (MikaelSVK)
  • Původně film jen pro kino distribuci, ale později povolený jako televizní film. (ČSFD)

Reklama

Reklama