Šéfe, jsem v tom!

Labor Pains

Šéfe, som v tom!

Komedie / Romantický

USA, 2009, 89 min

Spíše mi to přišlo víc jako romantický film než komedie, ale člověk nikdy vlastně neví co se z takových komedií vyklube. Film je takový slušný průměr. Nejsou tam žádné šílené scény, které známe z takových těch teen komedií ovšem taky zde neuvidíte to co jste mohli vidět v jiných -nadprůměrných- romantických filmech. Lindsay mi sice do tohohle filmu moc neseděla a místy mi připadalo jako kdyby tam ani neměla patřit, ale poprala se se svojí rolí co to šlo. Avšak dle mého názoru by změna hlavní postavy byla k lepšímu.(7.8.2009)

• Jizni Tlapa

Filmová ňůďa jako blázen, nabízející zajímavý námět a naprosto klišovité zakončení, které by předpokládal kdejaký začínající filmový kojenec. L. Lohan není žádným překvapením a nedává filmu nijak na výjimečnosti. Naopak její sestra v podání B. Mendler je úžasným hereckým nosníkem a poctivě filmu zachraňuje dvě hvězdy, bez kterých, by "filmová těhule" putovala rovnou do pomyslného odpaďáku.(12.7.2011)

Ať už je Lindsay Lohan jakákoliv, od doby, kdy jsem viděla Mezi námi děvčaty, jsem si ji jako herečku oblíbila. A nebýt jí, na tento film bych se určitě nepodívala. Takže, jak už zde napsalo více lidí, Labor Pains dokáže udělat radost jen těm, kdo mají rádi Lindsay Lohan. Protože kromě ní není na filmu co k vidění - námět s falešným těhotenstvím sice není špatný, ale jinak se v obecném rámci nejedná o žádnou novinku. Všechno ostatní je víceméně průměrné až podprůměrné - herci, režie... Nic neoslní, nic nepřekvapí. Pobavení se taktéž vleze do průměru. Pro mě tedy hvězda navíc jen za Lindsay. ~(2,5)~(19.9.2010)

• OG_Swifty

Lindsay Lohan je (byla) docela pěkná holčina a byla by snad i sympatická, kdyby to nebyla vyfetovaná kráva, co žaluje GTA a dělá další kokotiny, kterýma na sebe upozorňuje jako na krávu. Co se filmu týče, mám pocit, že už jsem někdy něco takovýho přesně viděl - jenom nepředstírala těhotnou, ale vdanou(?). Tak či onak film je dost shit, pokud budu mladá zamilovaná holka, tak bych to ale možná ocenil. Takhle jsem se chvílema zasmál debilním scénám (mrdání na kurzu pro těhotný), ale jinak jsem u toho měl Klavrza-ksicht.(31.5.2015)

Film o tom jak snadno se z vás může stát šílenec, co nakonec sám uvěří, že falešné těhoteství je pravdivé. Pomněrně originální zápletka, kromě Lindsay Lohan se ale neobjevil ve filmu nikdo kdo by mě aspoň trochu zaujal. Jen snad, přišlo mi trochu moc nápadný, že jí přes jednu noc narostlo břicho z velikosti 0 do 4 měsíce. Dávám 3*, přece jen jsem se bavila.(11.2.2011)

• - Filmovalo sa v kalifornskom meste Los Angeles, Burbanku a Woodland Hills. (MikaelSVK)

• - Původně film jen pro kino distribuci, ale později povolený jako televizní film. (Elwanelyn)