Britská televizní show vysílaná televizí ITV. Soutěží zde zpěváci, tanečníci, komici a další umělci, kteří předvádějí různé úkony a snaží se získat podporu diváků a poroty. Vítěz dostane 100.000 liber a má příležitost se ukázat na akci "Royal Variety Performance" před členy královské rodiny včetně královny. (dEst28)

Hovado

Nejlepší talentová show na světě s nejlepší porotou, která našla mnoho zajímavých lidí, kteří by bez show zůstali skryti světu. A navíc ji provází duo ultra-sympatických moderátorů. ()

dEst28

Nemohl jsem jinak než 5*. Viděl jsem všechny řady a pokaždé mě to velmi bavilo hlavně díky 3 porotcům a dvoum velmi oblíbeným fanouškům Newcastlu, který provázejí pořadem a řikají si Ant & Dec. ()

Renie42

Kam se hrabe trapná Superstar a X-Faktor. U nás to je přehlídka dementů, v Británii je to přehlídka lidí s velkým talentem, kde se nejenom jedná o zpěv. ()

Jerris008

Amanda je krásná, Piers objektivní a svůj a sarkastický Simon je přesně můj šálek čaje. Po shlédnutí první série musím říct, že České (Česko-Slovenské) předělávky je jen slabý odvárek. Musím vyzdvihnout především to, že narozdíl od nás to Britští producenti neprotahují na nespočet dílů, aby vytahali z hlasujících lidí peníze a ze soutěžících duši a také se mi líbí, že konkurz, kde vybírají postupující do dalšího kola, je odehráván živě před publikem. I když publikum je občas až moc živé, adeptům na talent Británie dávají dost nahlas najevo, co si myslí (ať je to pozitivní či negativní), ale skvělý výběr poroty a moderátorů to zcela převálcuje a dělá z toho celýho skvělou šou. ()

rob_troy

Samozřejmě že v Británii je všechno zase lepší. Každej to ví. Tak proč se česko snaží tohle napodobit a vyrovnat se tomu? Ostuda. ()

lmc

Ultimátní porota a velice zábavný pořad se skvělou režií a střihem - jasných 5 a jasná závislost:) ()

AdrianaLarman

Ze všech Got Talent soutěží, mě ta Britská bavila suveréně nejvíc. :-D...Simon Cowell v roli nekompromisního porotce by se nedal nahradit. :) ()

Wau

Neco me vzdy dostane, nadseni, ta radost, ze tam dotycny je, porotci na me pusobi klidne, asi se vyhnou i trapnym poznamkam, je to show jak ma byt. Nekdy me to dostane doslova brutalne, jako 68leta rockerka, ktera to tam poradne vybalila, mozna i proto, ze jsem stara vyzobana kukurice, jak mi tu bylo kdysi receno :-D. protoze byt takovahle v jejim veku, jestli si ten smrnc a tempo udrzim, tak by to bylo ok :-) .. nevim, zda sem pujde vlozit link, protoze mne to prislo BOZI. https://www.youtube.com/watch?v=LO6OaR5PK_w ()

MaxQ69

Tak tomuhle se říká talentová soutěž. Maximální úroveň soutěžících, porotců, moderátorů a vůbec celého pořadu. V rámci talentových show TOP! 100%. ()