Jako kočky a psi: Pomsta prohnané Kitty

Cats & Dogs: The Revenge of Kitty Galore

Komedie / Rodinný / Dobrodružný

USA / Austrálie, 2010, 79 min

• Wally

Byl jsem na tento film nucen jít dokonce do kina a ke všemu v 3D produkci, ale co bychom mi dospělí pro ty naše prcky neudělali - já přežil sledování tohoto filmu a to je co říct. Ale abych nepřeháněl...asi takto...kolikrát si člověk řekně, že koukat na film dvě hodiny nebylo na škodu, protože ten film stál opravdu za to...v tomto případě jsou to ztracené minuty, které vám tento film vezme. Film si bere na paškál všechny možné 'agentské' filmy od Bonda po MI a dokonce zabrousí do Mlčení jehňátek a to jediné mi snad přišlo vtipně :-) Je to film opravdu pro děti a tak hodnotím jak hodnotím...být mladší asi nějakou hvězdičku přihodím, ale takto...2*(16.8.2010)

Měl jsem dlouhá léta psa než zemřel, dnes mám kočku. Je mezi nimi tolik rozdílů, ale jedna shoda. Milovali, či milují svého dvounohého přítele. A tom je vlastně celá zápletka filmu. Jelikož jde o lidi, musí se psi a kočky spojit poprvé v historii aby porazili mstící se prohnanou kočku Kitty.... Už jen tato zápletka nabízí celou řadu vtipných třecích ploch mezi jednotlivými ,,agenty". Děti (i dospělé) jistě potěší vtipná a povedená animace všech zvířecích hrdinů a filmoví fandové zde najdou nejeden odkaz na jiná díla ze škatulky filmů akčních, špionážních, či thrillerů, slavného 007 nevyjímaje.... Dabing super a ten kdo dělal překlad si hodně pohrál s možnostmi češtiny a posunul snímek ještě o stupeň výš, průpovídky hrdinů byly vtipné a na úrovni díky čemuž se celá rodina dobře bavila - ač film byl pořízen primárně pro syna. Tohle očekávám od rodinného snímku. Velmi milé překvapení! Dávám plné 4 hvězdy! * * * *(27.11.2011)

Tak si po dlouhé době nadhodnotíme. Úvodní titulky ve stylu Bond, odkaz Batmana, Terminátora a Cobry, kocour alá Hanibal, zfetované kočky, štěňátka a koťátka, hláškující holub (který pokaždé když otevřel zobák, zabodoval), myška Dobrota (naprosto k sežrání) a ty psí oči! mě celých 90 minut bavili a to bez přestání. Měla bych se stydět, že se mi to líbilo? Nestydím! Klidně bych se na to koukla znova, páč při pohledu na prohnanou Kitty si připadám taková nádherná :o) „Vážně při drbání škubeš packou jako na kolobrňdě?“(15.4.2011)

• kyLuke

Jako kočky a psi:Pomsta prohnené Kitty mají dvě stránky.Ta špatná je že si ji můžete vyložit jako trapnou komedii což platí i u prvního dílu.Ale zase si ji můžete vzít z té dobré stránky protože film dovede opravdu slušně pobavit.Dále vám nabízí kvalitní akce,obsazení(celkem dobrou muziku)a jiné věci.Já si film vyložuji po obou stránkách.Prvních deset minut je opravdu trapas.A pár scén taky.Ale má opravdu dobré akce,obsazení,(,hudbu),zpracování.Takže se film udržel na stejné kvalitě jako jednička.(18.1.2012)

• Chrustyn

Hloupé ale chvílemi zábavné pokračování hloupého filmu, který je primárně určen pro mladší část publika. Dětská část se určitě výborně pobaví a některé části jim přijdou i dost napínavé ale pro ostatní film nabízí příliš málo a parodování "Jamese Bonda" a "Mission:Impossible", (o "Mlčení jehňátek" se raději nevyjadřuji) které děti nepochopí, určitě rodiče nepřesvědčí o tom aby se na film se svými ratolestmi podívali. Ale závadné to určitě není.(28.11.2010)

• - Heslo, které zazní ve filmu, „Vrána k vráně sedá, orel mi dluží pět babek.“, zní správně „Vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá.“ (LindaKola)

• - Je možné všimnout si, že bílý kocour Zvoneček má na obličeji masku Hanibala Lectera. (fiLLthe3DD)

• - Tab Lazenby, velitel MNAU, připomíná vzhledem zlodějku Kitty Tlapičku z filmu Kocour v botách (2011) od studia Dreamworks. (LindaKola)