Reklama

Reklama

Jako kočky a psi: Pomsta prohnané Kitty

  • USA Cats & Dogs: The Revenge of Kitty Galore (více)
Trailer 2

Obsahy(1)

Boj mezi kočkami a psy byl, je a bude věčnou součástí tohoto světa. Prohnaná Kitty, zlá kočka bez chlupů, bývalá špiónka organizace MŇAU, ale zašla příliš daleko. Má v plánu uvést do provozu ďábelské zařízení, které pojmenovala Volání divočiny. To vyšle speciální zvuk a poblázní všechny psy na celém světě. Ti napadnou své pány a skončí v útulku, ne-li hůř. Tváří v tvář této hrozbě se kočky a psi snad poprvé v dějinách spojí proti společnému nepříteli. Podaří se jim zachránit sebe - a své milované lidi - před globální kočičí katastrofou? Připravte se na akční komedii, ve které budou chlupy lítat! (TV Nova)

(více)

Videa (5)

Trailer 2

Recenze (106)

gogo76 

všechny recenze uživatele

Ak je toto určené hlavne pre deti, tak musím vytknúť miestami dosť divoké dialógové tempo i nezrozumiteľnosť, ale mal som pocit, že to bude skôr chyba českého dabingu, kde v hlasnejších pasážach dialógy zanikali. Pobavia hlavne odkazy na známe filmové hity a "bad-cat", ktorá bez srsti vyzerá fakt hnusne. Slabšie tri. 50%. ()

Viktooorka 

všechny recenze uživatele

Tak si po dlouhé době nadhodnotíme. Úvodní titulky ve stylu Bond, odkaz Batmana, Terminátora a Cobry, kocour alá Hanibal, zfetované kočky, štěňátka a koťátka, hláškující holub (který pokaždé když otevřel zobák, zabodoval), myška Dobrota (naprosto k sežrání) a ty psí oči! mě celých 90 minut bavili a to bez přestání. Měla bych se stydět, že se mi to líbilo? Nestydím! Klidně bych se na to koukla znova, páč při pohledu na prohnanou Kitty si připadám taková nádherná :o) „Vážně při drbání škubeš packou jako na kolobrňdě?“ ()

Reklama

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $85miliónovTržby USA $43,585,753Tržby Celosvetovo $112,482,845Tržby za predaj DVD v USA $8,864,872 //počet predaných kusov 505,726 ║ Prežil som bez väčšej újmi, až nadmieru tomu pomáha Slovenský dabing, príbeh nič moc ale občas tam niečo pobaví a nepôsobí to až tak otravne ako pôvodne naznačovala ukážka k filmu. /videl v kine 3D verziu: 40%/ ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

První Jako kočky a psi jsem viděl a líbili se mi za čtyři hvězdy. Stejně tomu tak je u jejich pokračování, které se nese v naprosto stejným duchu. Ale pokud máte rádi zvířata a máte chuť se odreagovat, odpočinout a příjemně pobavit, tak proč ne. Narážky na hromadu Hollywoodských borců si vždycky zaslouží pozornost. A když je to natočené mile, tak není co řešit. ()

Skejpr 

všechny recenze uživatele

Nemůžu si pomoct, ale celá tahle taškařice mě ve výsledku bavila skrz na skrz. V porovnání s podobnými filmy (tedy s těmi, v nichž zvířata mluví a trpí přehnanou inteligencí) ale představují druhé Kočky a psi (podobně jako kdysi dávno ty první) poměrně vysoký nadprůměr. Jejich zhovadilost a imbecilita je přitom nadsazená od začátku a přidáte-li k tomu prakticky neutuchající přísun sofitiskované špionážní parodie, citací na všechno možné (přičemž český dabing pomáhá na naprosto nečekaných místech) a jenom něco málo trapných momentů a logických WTF, máte ve výsledku skutečně natřískanou epesní kočičárnu, které Bruckheimerovy krysy nesahají ani po misku se žrádlem. A 3Dčko je znát!!! ()

Galerie (35)

Zajímavosti (11)

  • Heslo, které zazní ve filmu, „Vrána k vráně sedá, orel mi dluží pět babek.“, zní správně „Vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá.“ (LindaKola)
  • Jméno kočky Kitty Galore je připomínkou "bondovky" Goldfinger (1962), kde se bondgirl jmenovala Pussy Galore (Honor Blackman). Šéf kočičí tajné služby se jmenuje Lazenby po představiteli agenta 007 Georgi Lazenbym. (ČSFD)
  • Tank, který má MEOWS chránit před psy, má na boku nápis PU55, což odkazuje na slovo „puss“, které v angličtině znamená „kocour“. (LindaKola)

Reklama

Reklama