poster

Michael

 • USA

  Michael

 • Slovensko

  Michael

Komedie / Drama / Fantasy / Romantický

USA, 1996, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dudek
  ***

  Vůbec ne špatný film, který, přiznejme si, drží pouze úžasná hlavní postava, kterou skvěle ztvárnil John Travolta. Příběh je originální, i když doplácí na vady scénáře, jenž se spokojí pouze s průměrnou a okoukanou zápletkou. Jistě, je tam plno zajímavých a neotřelých myšlenek, jenže ty to zachránit nedokážou. Škoda jen, že to nejlepší přichází téměř v úvodu a celéme snímku se pak nedaří tuto scénku překonat. Mluvím o příchodu Michaela, jeho dlouhou cestu ke schodům do ledničky a zase zpět. Kamera skvěle zachytila celou tu ošuntilost, která tu zaměňuje typickou andělskou krásu. Jedna z těch lepších road show. [TOP 19/6 57%](17.5.2007)

 • Malarkey
  ***

  Michael je super. Je to totiž Archanděl, hraje ho John Travolta a nemá problém s chlastem a cigárama. Je to trošku postavička, která předchází dobu, protože v roce 1996 nebylo in vytvářet postavy, který šli proti proudu, protože plno z těch, co se o to pokusilo skončilo stejně, jako v Trainspottingu. Každopádně musím říct, že se jedná o moc fajn film s poselstvím. A to stačí i přesto, že je na tři hvězdičky. Travolta totiž předvedl svojí postavu naprosto ultimátně a to ty tři hvězdičky naprosto přesně vystihne.(13.1.2013)

 • Fiftis
  *****

  John Travolta v najlepších rokoch. Som rád, že rola pripadla jemu. Ešte tu nebol tak vyžratý. Travolta je úžasný anjel. Grgá, má krídla, pije pivo a je na zožranie. Je to vtipné a neuráža, i keď je to trošíčku sentimentálne, dobrých koncov je vždy málo. Scénka so psom ma prvý krát veľmi dojala. Skvelý odpočinkový film, ktorý nie je tak úplne hlúpy, čo viac chcieť. Istého roku, asi v 1999 ho dávali v televízií na Silvestra a odvtedy je mojím pravidlom, že si ho vždy na konci roka zopakujem.(22.1.2015)

 • Radyo
  ***

  Což o to, námět je to docela zajímavý a dalo se z něj vytěžit celkem dost. Ale v tom je právě kámen úrazu - nevytěžilo. Film je to sice docela solidní, s obstojnými herci a slušným scénářem, ale něco tomu zkrátka chybí. Avšak co mě docela mile překvailo, to byl John Travolta. Ne že by snad vypadal jak anděl, ale do té role se vložil opravdu dobře a zastínil své ostatní slavné kolegy.(20.5.2003)

 • castor
  ***

  V trenkách a cigaretou v ruce, drbajíc se v rozkroku a v lednici hledajíc plechovku s pivem. Archanděl, o kterém měli trochu jiné představy. I když v romantické komedii Nory Ephron je možné úplně všechno. S výsledkem je trochu problém v tom, že divák moc neví, o kom tvůrci vyprávějí. O Michaelově tajném poslání nebo o proměně expertky na anděly a novinářů, kteří ho provázejí? Přitom právě postava velmi dobrého Johna Travolty si bere veškeré scény pro sebe, takže ostatní nemají moc šanci zaujmout. Bez něj tempo kolísá a nic moc s tím nenadělá ani roztomilý kukuč Andie MacDowell nebo charisma Williama Hurta. I tak snímek nabídne řadu milých pasáží, a to nemyslím jen Travoltovo taneční číslo. Fajn soundtrack.(2.12.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace