Komedie / Drama / Fantasy / Romantický

USA, 1996, 105 min

• misterz

Nič čo by výraznejšie zaujalo - dej plochý, nevýrazný a hrozne nezáživný. Taká pletka o ničom. Mám dojem, že fantasy motív anjela zostal trestuhodne nevyužitý. Jediný moment, ktorý stál za to, bol nástup Travoltu po prvý krát na scénu. To bolo celkom zábavné. Žiaľ trvalo to len chvíľu a potom zase len nuda a nuda... Podpriemer. 40/100(11.5.2018)

„Cukru nikdy nie je dosť.“ Nemám nič proti cukrovým romantickým hollywoodskym rozprávkam, ale musia byť dobré. Bohužiaľ, MICHAEL nakoniec vysokú latku preskočiť nedokázal a to napriek tomu, že jeho ústredným hrdinom je... padnutý archanjel Michael, večne chľastajúci, tancujúci a škaredo chlpatý. John Travolta si túto skvelú rolu bombasticky užíva. Bohužiaľ, nie je na plátne stále a ak aj je v scéne, hádže mu polená pod nohy priemerný scenár a nie príliš sympatické herecké obsadenie ostatných rolí (Andie MacDowellová, Robert Pastorelli, William Hurt a Bob Hoskins sú určite skvelí herci, ale tieto postavy im nepristali).(22.12.2004)

Travolto seš dobrý. Tak takového anděla jsem si ani ve snu nepředstavovala a ejhle !!!!!, ten anděl má tak obrovské kouzlo, že se do něj téměř zamilujete. Ten pupek, ty trendy a žváro v hubě, já šla do kolen. Opravdu vázne scénář, ale ráda to odpustím už jen pro ty záběry s Michaelem. Jeho "BOJ !!!!" s býkem na pastvině. Opravdu jsem se dokonale bavila. A Travolta tady zase záááářííí. Je to prostě anděl :-))(26.7.2010)

Jak velmi mi Travolta vadil v časech Horečky sobotní noci, tak jsem si oblíbila jeho postarší a tlustější image už v PULP FICTION - prostě mi připadá, že je ten chlápek nad věcí a dovede si ze sebe a ze svého dřívějšího já dělat šoufky (viz téměř v každém filmu taneční scény..... myslím, že být v tomhle filmu v daném baru, taky bych si "šoupla křápem" s Michaelem!)(29.4.2013)

U tohoto filmu jsem se dobře bavila. Představa Travolty s již rostoucím bříškem s cigaretou v puse coby anděla mne dost pobavila. Romantický film, který není natolik předvídatelný, jak je tomu v současném trendu. Zajímavá představa být pár dán dohromady andělem. Nejoblíbenější scéna: souboj s býkem. Za to, že zvažuju opětovné shlédnutí tedy 75 %.(24.8.2012)