Představte si sériového vraha, který své oběti přivádí do stavu klinické smrti a pak je opět probouzí k životu – znovu a znovu, dokud nezačnou prosit o smrt. Krásná vyšetřovatelka s paranormálními schopnostmi Maya Casteneda byla jeho poslední obětí a než utekla, přísahala svému mučiteli pomstu. Nyní se Kasp vrací a FBI zapojuje do pátrání po nepolapitelném monstru i Mayu. A ona brzy zjistí, že jediný způsob, jak může Kaspa objevit, je vstoupit do jeho mysli. Je tu ale nebezpečí: pokud Maya ve vrahově mozku zemře, zemře i ve skutečném životě! Stejně jako předtím Cela, je i Cela 2 ohromující směsí fantazie a reality, sci-fi a thrilleru, který vstupuje do nevídaného prostoru strachu a síly: do myšlenek psychopata. Dále hrají Chris Bruno (Mrtvá zóna), Frank Whaley (World Trade Center) a Bart Johnson (Muzikál ze střední). (oficiální text distributora)

obitus odpad!

Pokračování zbytečnější než kamasutra v klášteře. Už první díl mě příliš nezaujal, i když určité (vizuální) kvality mu upřít nelze. To dvojka mou pozornost neudržela ani svou výtvarnou stránkou, která je až překvapivě krotká. Tvůrci film poslali rovnou na DVD a já rovnou do koše. Absolutní ztráta času. ()

castor

Jednička byla dravým a zvráceným výletem do mysli psychopata, vizuálně vymakaná, pestrá a velmi důkladná. Sympaticky „mimo“ byl i soundtrack Howarda Shorea. Dvojka, která nemá se slušnou jedničkou pranic společného, je scénáristickou impotencí, režijně nezvládnutým brakem, jehož vizuální kvality jsou ostudné. Ztráta času!! ()

Ded@M@tes odpad!

Opravdu nepovedené pokračování, nestojí to vůbec k vidění. Hrozný video film, trapná kamera a herci nehorázný. ( Hodnocení: 0/10 ) ()

Wacoslav1

Já to vzdávám. Tady zase někdo šel a řekl si, že musí stůj co stůj natočit pokračování geniáního prvního filmu a prostě se na tom názvu a námětu lehce přiživit. Neříkám, že je to úplně nekoukatelnej shit (viděl jsem i dost horší) a jako samostatnej film by to možná obstálo, ale jmenuje se to Cela 2 a to je zásadní chyba.30% ()

petero

Vizuálna stránka ako z preexponovaného pornofilmu a myseľ vraha je vlastne iba obyčajná kotolňa. Ruky preč aj keď sa Vám pôvodná Cela páčila. Takto by to dopadlo keby Tarsem Singh nemal talent. ()

Phobia

Zatímco první "Cela" zaujala nevšední zápletkou, znepokojivými surreálnými obrazy a rozpočet pamatoval dokonce na opravdové herce, "Cela 2" se hrdě vydala odlišnou cestou. Tvůrci se vysrali na logiku, atmosféru i efekty, herce rekrutovali mezi svými (leckdy incestem plozenými) příbuznými a do hlavní role nechali prokouřit ohavnou silikonovou brunetu s konstantně eroticky pootevřenými rty. Předchozí koncept vstupování do lidské mysli byl degradován na úroveň pořadu EZO.tv a vůbec by filmu prospělo nespojovat se s povedeným předchůdcem a zvolit třeba název "Štětka se zelenou diodou na čele". Na odpad mám ještě nižší kritéria, než předvedli Tim Iacofano a jeho parta, přesto doporučuji tuhle hromádku hnoje zeširoka obejít každému a zvláště těm divákům, kterým se starší sestřička "Cela" s Jennifer Lopez a Vincentem D'Onofriem líbila. 20% ()

Arkos

Tak za prvé to s jedničkou Cely nemá nic společného a za druhé je to příšerná blbost. Film nestojí za nic, herecké výkony tomu naprosto odpovídají a dokoukat to chce velikou odvahu. ()

Ketri odpad!

Doufám, že distributoři tohoto "filmu" opatří obal DVD povinným nápisem "Upozornění: Sledování tohoto filmu způsobuje těžké poškození duševního zdraví!" Chtěla jsem dát jednu hvězdu za záběry přírody, které prokládají závěrečné titulky a také z vděčnosti, že jsem to přežila . No, ale pak jsem si říkala, že tvůrci oblétali půjčeným vrtulníkem jednu horu. No holt si museli udělat alespoň výlet, když patrně zapůjčení vrtulníku byla největší položka z rozpočtu filmu. ()

Deimos

***Celkem 24%***TV/// Obsazení 2/10 Děj 3/10 Hudba 3/10 Efekty 1/10/// PLUS: první třetina byla celkem zajímavá, zajímavé bylo vyšetřování a docela ušla i atmosféra, na to že jsem čekal úplný průšvih se to dalo zhlédnout MÍNUS: první třetina klame tělem, protože ta poslední už je veskrze natahovaná nuda, prozrazení hlavní záporné postavy je směšné, jeho motiv rovněž, opakující se efekty už napopáté neosloví, na podesáté otravují, obsazení je slabé, herecké výkony (jestli vůbec nějaké) jsou ještě slabší./// Shrnutí: Druhá Cela přišla pozdě. Je především techniky ale i na jiných místech slabší než předchůdce a to je na "dnešní dubu" pěkná ostuda. Uvedení na trh i jako videofilm působí zbytečně. Jedině kde film může zaujmout je pozdě v noci nenáročného diváka./// PS: Z finančních důvodů razantně ubylo i fantasy prvků, což je věc která byla v předešlém filmu matoucí, takže mi jejich absence ( i když ne úplná) vůbec nevadí. ()

hrona odpad!

To není film, ale příšerný paskvil, který z nepochopitelného důvodu pojmenovali zrovna Cela 2, všem kdo jedničku viděli a líbila se jim, ruce pryč od tohoto díla. Jeden a půl hodiny zbytečnosti, dialogy příšerné, výpravu, no dejme tomu, vzhledem k tv produkci, ale jinak běs hrůza. Kdyby Tessie Santiago shodila hadry, co má nna sobě, byl by z toho rozhodně daleko lepší námět na erotický, nebo porno biják, pak bych asi určitě hodnotil lépe. Odpad za statečnost a drzost nazvat toto Cela 2, být jiný název, možná by se tam jednička vešla za již zmiňovanou výpravu. ()

JASON_X

Maximálně mozkovýplachový nářez a povinnost pro každého ctitele a milovníka špatných filmů. Už jste někdy řvali smíchy i ohromením zároveň? Že ne? Pak se vám to možná podaří při sledování této videošílenosti. Zpočátku se mnou lomcovaly hlavně dialogy a herecký talent dámy jménem Tessie Santiago, ovšem ta se mi postupně začala zvrhle víc a víc líbit, takže jsem ji vzal na milost. Ovšem ještě vydatnější porci zábavy, než "herecké" výkony, postupně servíruje námět a scénář. Tedy ona ta základní myšlenka není zase tak špatná - šílený vrah s lékařským vzděláním, který své oběti opakovaně usmrcuje a hned poté zase oživuje - ale to její zpracování, ten scénář, ty dialogy... No ale co se dá čekat od nějaké regionální mormonské televize, že... A na nějakou příbuznost s velmi povedeným The Cell samozřejmě zapomeňte, tohle je opravdu úplně o něčem jiném. ()

Terva

Síla, co? Někoho šestkrát zabít a pak ho zase přivést k životu. Dá se to pokládat za vraždu nebo pokus o vraždu? ()

kaylin odpad!

Americký snímek „Cela 2“ je jednoduše béčkový thriller, který si chce hrát na něco víc, čímž ale ani trochu není. Kdybyste si mysleli, že to má nějakou spojitost s původním filmem, rovnou na to zapomeňte, tady je spojitost v podstatě nulová. Prostě jen rádoby podobný příběh, ale ani v tomhle to není dotažené do konce nějakou vizuální podobností. „Cela“ není skvělý film, ale tahle dvojka je hnus. ()

stration

Opravdu si nedovedu představit to zoufalství, kterým tvůrci museli projít, než klapla poslední klapka. Takovou bezradnost jim opravdu nepřeji a se soucitu dávám hvězdičku. ()

Dubro

Mám rád leto. Trigovica, kraťasy, slnečná optika vrastená do nosa, šlapky na boso (chi-chi) sa zabárajú do topiaceho sa asfaltu (kto vie, či topiaci asfalt sa tiež slamky chytá?), človeka to ťahá k vode, alkoholika na pivo a eskimáka do mrazáku. To leto, keď tretí Zlatý bažant, steplený na slnku, chutí ako kravský moč, keď v aute bez klímy sa bermudy krásne lepia na zadok (na chlpatý menej) a keď kravaťáci v sakách a s klímou kýchajú ako besní psi. Fantázia. A potom jeden nádherný teplý večer si pustíte nejaký viblejo film a celá tá radosť z letného dňa je preč. Mizerní rádobyherci, mizerná kamera, mizerný príbeh, mizerné všetko. Prvá cela s tou s tým zadkom bola aspoň pastva pre oči. Toto leto už žiadny video film. To radšej päť tretích bažantov. ()

IceQueen

Keby prvá Cela pustila vetry, výsledok by bol (v porovnaní s touto... vecou) omnoho atraktívnejší. Nerozumiem, prečo si máme myslieť, že ide o niečo aspoň vzdialene príbuzné jednotke. To, na čom stavala (prvá Cela), bolo bez výnimky vylúčené (miesto vedy jasnovidectvo, vizuál za dva doláre, neznáme ksichty s výraznou absenciou talentu). Chvíľami ma oblievali vlny veľkodušnosti a rozmýšľala som nad dvoma hviezdičkami, ale vždy prišla nejaká pasáž, ktorá ma priviedla späť k triezvosti. ()