Luciaaas2

Super komedie, která pobavila a konečně Adam Sandler ukázal, že umí točit komedie u kterých se lidé dobře baví, tohle mě chytlo a tak dlouho sem se už nenasmál :-) ()

Pythonator

Tak nám pan režisér Dugan a Sandler pěkně vyměkli. Po bláznivém, ultrasandlerovském a špičkovém Zohanovi tady máme opravdovou rodinnou komedii o několika rodinách na chatě. Námět jako z těch filmů se Stevem Martinem. Skupina kámošů je sice pořád dost sandlerovsky bláznivá, ale už je to slabší a zároveň přijatelnější do té sféry rodinné podívané. Prostě vyměkli. Jednozněčně nejlepší částí filmu je šípová ruleta, která zde zánrově absolutně nezapadá, protože představuje všechno to sandlerovské co miluju. Prostě šílenost. A třešničkami na dortu jsou pak Salma Hayek a Maria Bello. Ta druhá zde má na svědomí značnou část vtipů z celého filmu, které se točí kolem kojení, což je taky pěkná sandlerovina. ()

flouny8

Super oddychová komedie, takhle jsem se dlouho nezasmál.A není to žádná přiblblá parodie s trapným humorem. Bohužel, tu nejsou žádný filosofický kecy, není zde vykresleno duševno postav, aby se v tom mohli inteligenti babrat , stopáž nemá 2 hodiny a víc, dialogy nemaj kolem deseti minut a nehrozí, že by někdo během filmu umřel nudou. Takže sorry POMO, golfisto, Tome Hardy, kleopatro, ale tohle opravdu neni nic pro vás. ()

lubica1995

Náznaky trapošiny som odpúšťala a zámerne prehliadala, lebo mám rada Adama Sandlera. Dalo sa pozerať aj som sa zasmiala a bolo to dokonca poučné. Na jedno pozretie ok. ()

malyLibor

No tak jo.... dokoukal jsem do konce a chvílema jsem se opravdu ze srdce zasmál... i když chvílema mi bylo spíš trapně... nicméně, 50% by si to zasloužilo.... nebýt hnědých oší Salmy Hayek... těm přidávám 25% a dávám 4*... i když s hodně odřenýma ušima. ()

NeOn1702

Dívat se na to dá. Něco vtipného se tam najde. Tenhle film se nejlépe hodnotí jako průměrný. Děj je takový milý, zápletka je jednoduchá, ale neurazí, dobrá parta herců. Na rozdíl od pokračování, ve kterém není ani děj, se na tento film opravdu dá podívat. Je to taková "oddechovka". ()

Paulie2

Je to sice laciná Hollywoodská dojímačka, ale co? Neurazí to, je to jednoduché a vkusné a hlavní hrdinové jsou nesmírně sympatičtí. Ideální na odpočinkové odpoledne nebo večer po těžkém dni. ()

KraLuban

Tak tak, ale 3*. Sandler stejně po devadesáté sedmé (a to říkám jako jeho příznivec), ale protože od toho člověk moc nečeká, není to problém - pohodová jednoduchá věc na jedno večerní kouknutí, kdy hlavním úmyslem je vypnout. Neurazí, pobaví, pár vtipných momentů tohle dílko má, vracet se k němu asi nebudete. ()

KuceraJohny

Ať ten film připadá komukoliv stupidní já se u něj vždy strašně moc nasměju. Adama Sandlera mám prostě rád a líbí se mi jeho komedie a když k tomu přidá herce se kterými neustále hraje vznikne skvělá chemie a přirozené hraní. Zápletka není složitá, ale proč taky má to být oddechový film na pobavení což také je. Opravdu mě baví. Dokonce jsem přemýšlel i o 5 hvězdičkám, ale to by bylo jen z euforie po shlédnutí filmu. ()

Janoss98

Dávala to tenkrát asi Nova a vzpomínám, že mi to přišlo, jako obrovská prdel, jenže když se na film kouknu znovu, vidím jen další plochou komedii se Sandlerem, která nějak začne a nějak končí a mě je vlastně jedno co se tam děje, jelikož film ničím nezaujme a nenadchne, akorát si zabijete možnost mrknou na něco lepšího. 50% ()

JB001

Nic moc jsem od toho nečekal a tudíž jsem nemohl být zklamán. Naopak chvílemi jsem se dost dobře bavil. A dámy mladší i starší byly koukatelné taky... ()