Charlie Baileygates dělá už 17 let u policie. Je to dobrácký, tvrdě pracující chlapík vždy ochotný pomoci a také milující otec tří synů. Bohužel trpí poruchou rozdvojené osobnosti. Když přeruší léčbu, Hank jeho druhé já udeří. Je agresivní, pije jako duha a rád se pere. Charlie a Hank zkrátka nemají vůbec nic společného, kromě jedné maličkosti oba se zakoukali do Ireny Waters, půvabné ženy na útěku. Teď spolu budou muset Charlie a Hank svést boj o její přízeň. A jak tohle dopadne? (Bonton Home Entertainment)

crha

Poslední půlhodina už mi přišla přetažená, ale je to fakt ultradrsárna a tři černý bráchové jedou jednu hlášku za druhou. ()

koniklecka

Vůbec mi to nepřijde komediální, ale už jsem viděla i horší filmy, tak musím dát dvě. Jinak reakce na jistý komentář : Návod na to kdy se smát; není to sitcom? Což při tomto filmu je hrůzná představa! ()

bulbasaur

od Farrelyovcov to najlepšie čo zatial natočili. mám rád šibnuté komédie a táto medzi ne patrí. Nejde totižto o umelecký dojem..skvelu réžiu či nadupaný scenár. Ide o srandu... o uvolnenie pri filme... o celkové "vypnutie". Pretože aj také filmy treba. Preto aj ja hodnotím film hlavne podla kategórií v ktorých sa nachádzajú. a tento film si v danej kategórií vedie velmi dobre ()

Rázlik

Skvělý výkon Jima a jeho nepřeberné množství grimas, mě dokázalo stále více a více bavit. Když k tomu ještě přičtu docela stravitelný dabing a pár nezapomenutelných hlášek Dejdara, tak musím přiznat, že mě tahle ač stupidní komedie opravdu bavila! ()

Evander

Tuto komedii považuji za velké zklamání. Jimovi role Charlieho vyloženě nesedí a celý film pouze "paběrkuje". Těch několik málo vtipných okamžiků nestačí na více než 1*. ()

Wargoo

Spojenie Farrellyovcov a Jima Carreyho snáď ani nemohlo dopadnúť inak... :) Bavil som sa, niektoré fórky boli dosť pritiahnuté za hlavu, ale schýza Charlieho / Hanka bola dokonalá... Carrey válal, hlavne ako Hank.. :) Silnejšie 3***, kvôli slabosti pre Jimba Carreyho !!! 60,011% ()

KHkomiks

Skvělá komedie s Jimem Carreym a jeho klasicky šílený charakter tentokrát s poruchou osobnosti. Nejlepší komik dělá zatím kvalitní komedie. ()

Nerd4Dreaming

Párkrát jsem málem spadnul z gauče, někdy jsem kroutil hlavou nad stupidiou tvůrců ve finále ale Jim Carrey se svými ksichty drží metu jednoho z nejlepších amerických komiků, a musel by to bejt hodně stupidní film aby mě nebavil! ()

BeranSon

Vkusný a zábavný, místy hodně zvrhlí snímek, který hodně pobaví i zabaví. Jim Carrey je prostě vůl, ale tenhle typ volů prostě žeru, je sic pravdou že místy až moc přehrává, ale to mi ani v této komedii nevadí. Začátek je takový slabší, ale střed a dozvuk to je klasická jízda plná zábavy. Renée Zellweger velmi dobře sekunduje a vypadá vážně dobře. Ke konci jsem trošičku ztrácel pozornost a už nebyl tak zaujatý a to je škoda. - 6/10 - ()

GMVajgl

Jim Carrey je pan Herec a celý film nese na svých bedrech. Laciný fórky jako vulgarity a střílení do mrtvý krávy tu jsou, ale co mě na filmu opravdu baví, je samotný téma potlačený agresivity a vnitřní boj/schizofrenie. Žijeme v korektní společnosti, v který si prostě nikdo svý problémy otevřeně neřeší. Agrese je povolena leda ve sportu nebo ve hře. Jim Carrey tohle zobrazil bravurně. ()

Zemřel herec Robert Forster

Zemřel herec Robert Forster