Natočto!

(pořad)
všechny plakáty
Talk-show / Soutěžní
Česko, 1999, 30 min

Natočto je zábavný půlhodinový pořad moderovaný Petrem Rychlým od roku 1999 na TV Nova. V pořadu byly vždy promítnuty zábavné situace natočené domácí kamerou domácnostmi po celém světě a navíc byly vybrány tři, které vznikly v Česku. O tom, které z nich zvítězí, rozhodovalo publikum, a to podle toho, jaký udělá při jejich hodnocení hluk. Hlukoměr tak určil vítěze, který byl poté odměněn videokamerou. (Dawid199)

sir-dave odpad!

Trapný klon pořadu "Neváhej a toč". Všechny scénky a profesionálnost celého pořadu byla hodně slabá. Navíc určení vítěze dle hlukoměru dost nesprávné. Natočím se jak např jak sedím na zachódě a vyhraju když tam vezmu do publika pár hlučných přátel. ()

uiu

Zatímco ČT1 měla Neváhej a toč! Nova je musela trumfnout s Natočto v čele s Petrem Rychlým. Pořad probíhal stylem šoupneme tam 10 za sebou jdoucích videí, kde lidé padají nebo něco padá na ně, do toho přidáme vtipné zvuky. U některých videí je vidět, že nebyly natočeny náhodně (ono normálně se přece natáčíme, jak jdeme do kuchyně a omylem na sebe převrhneme hrnec s těstem, stejně jako natáčíme tátu, jak opravuje okapy a spadne mu žebřík.) Pak přichází chvíle pro vtipy Petra Rychlého, které přijdou vtipné jen jemu a zmixovanému smíchu diváků. ()

LittleJohnny

Kdyby tam byli nějaké výběry lepších videí například z youtube tak by se na to dalo i dívat. V té době na to, ale ještě asi nebyly prostředky... ()

sskrblik odpad!

Tak zde jsem měl možnost vidět snad nejtrapnější výkony Petra Rychlého. Přitom v dabingu je vynikající (Joey - Přátelé, Paulie - Mafia), tam by možná měl i zůstat, hraní mu prostě nejde. Ať už se pustí do takových projektů jako je Ordinace nebo tenhle úděsný pořad s jeho rádobyvtipnými hláškami nakonec a ukřičeným publikem. ()

Elisebah odpad!

Koukala jsem na to snad jen jednou a úplně mi to stačilo. Nova hodně často ze začátku kopírovala úspěšné TV pořady ostatních televizí, ale skoro pokaždé to dopadlo katastrofálně. Nevim, jestli tam měli tak neschopný lidi, že nedokáží vymyselt něco svýho. Ale tohle byla fakt hovadina ()

pugs

Niekedy sme si všetci sadli k televízíí a pozerali komediálne videá z domácej dielne. Potom z toho bola šou na každej televíznej stanici a začínalo to liezť na nervy. Áno, potom som to konečne znenávidel. 3/10 ()

Merv

Ach tie nostalgické časy keď som sa každú stredu po sprche tešil na Natočto. Niektoré Petrove vtipy sa celkom dali a niektoré...no to je jedno. Za príjemné Stredy musím dať 3. ()

skinny

Petr Rychlý a jeho způsob zábavy mě nijak neoslovil, a i celkové zpracování mi přišlo ubohé, 1* jen za videa se zvířátky:) ()