Arogantní a líný princ Thadeous strávil celý život ve stínu staršího bratra Fabiouse. Závidí mu jeho odvahu, hrdinství, oblíbenost a příští post krále. Z poslední výpravy si Fabious přivezl krásnou Belladonu, aby ji pojal za manželku. Než se svatební zvony stačí pořádně rozeznít, objeví se čaroděj, který nevěstu unese na svůj hrad. Thadeouse zaskočí, když mu královský otec přikáže pomoci bratrovi získat zpět unesenou dívku a zničit čaroděje Leezara. Na cestě za záchranou potkávají krásnou, ale velice vznětlivou lovkyni Isabel, která má s Leezarem nevyřízené účty. Na cestě za záchranou Belladony je čeká mnoho nástrah a zrádných manévrů, při nichž může Thadeous konečně dokázat, že je stejně statečný jako jeho bratr. (TV Nova)

TheRobsberry

Neprávem zatracovaný film. Nedá se hodnotit standardní optikou. Kdo má rád dementní humor a má dostatek smyslu pro nadsázku, může se dost dobře pobavit. ()

Daryl.Dixon

Z moudrého čaroděje se vyklube spíše pedofilní homosexuální úchyla, co hulí trávu, zatímco zlý čaroděj Leezar se sjíždí zlatou lajnou z rozdrcené víly. Z rádce se stane bezptákoidní krysa, sluha se nechá hoblovat minotaurem a Marcecek, tak to je hotový prototyp devianta. V podstatě to vypadá, že postava, která není úchylná, tak hraje v jiném filmu. A pokud jste nimrodi, tak na zeď byste si asi pověsili jinou trofej ze skoleného minotaura než princ Thadeous na krk. Romantika je tu przněna na všechny způsoby, jeden vulgarismus přebíjí jiný a intelektuální zábava to také není, ale pokud nejste pokrytečtí puritáni, tak se u toho budete bavit. ()

The_Peach

James Franco je borec ! Ten chlap zahviezdi v serióznych filmoch a aj v takejto KOKOCINE vynikne :-D. Pohľad na pás cudnosti Natalie Portman alebo záber, ktorý nasledoval po vete: "Roh minutaura sa nedá odrezať." ma odrovnali :-D . ()

BadAs

polovinu hlasek pouzivame do ted .-DDD stejne jako honici znameni...beladona jednou chtela vykourit minotauruv penis co se hongal princi tadeusovy na krku.-DDu a to je pohadky konec ()

Pitryx

Zpočátku se mi to moc nelíbilo, ale pak jsem si začal pomalu zvykat a nakonec jsem se velmi dobře bavil. Na (vcelku zbytečné) vulgarity jsem si zvykl a bylo po ptákách. Velmi mile překvapily efekty, ve snímku tohoto ražení jsem je nečekal a co už vůbec ne byla hudba pana Jablonskeho. Takže nakonec z očekávané „capiny“ se stala super věcička, která si počká na další zhlédnutí a asi i přidání plusového hodnocení. Zatím pro mne dost nadprůměrný filmík. ()

TonyStark

Tohle je tak blbý až je to dobrý. Samozřejmě byl to záměr a ten se tvůrcům podařilo naplnit do puntíku. Těžko se to hodnotí, protože v tom filmu je dost hluchých až trapných míst, ale ty povedené scénky a hlášky to zase s přehledem přebijí. Danny McBride zahrál hlavní roli prince - prasáka více než přesvědčivě, ostatní jsou víceméně do počtu včetně Jamese Franca. Tradičně skvělá je Natalie Portman - celou tu filmovou demenci skvěle vyvažuje a její postava má nejspíš jako jediná mozek. A navíc jí to fakt sekne. Viděl jsem tenhle úlet třikrát a vždycky jsem se tlemil jak vůl - takže za mě dobrý. ()

ervina

Totálně ujetá pohádka pro dospělý.Viděla jsem s dabingem a nevim,jestli by původní znění bylo lepší.Zpěv na začátku mě dost vyděsil.Když si člověk zvykl na praštěnou mluvu,tak se to dalo.Pěkná výprava a triky.No prostě "Připijme si na šukání" ()

mrclTV

Tento film je tak nejak zostavený bez ladu a skladu s náhodnými vulgarizmami, s dvojzmyselnými prízemnosťami a prasačinkami. Nemá to class, nemá to štýl... Ale návšteva múdreho čarodejníka a jeho mocných bylín múdrosti síce bola poriadne priehľadná, ale vtipná, to uznávam - plus zopár niekoľko ďalších hlodov sa tiež našlo, čiže pri tejto nehoráznej primitívnosti som sa smial častejšie ako by som na prvý pohľad povedal. Ale na vyššie hodnotenie to nemá. Ďalšia komédia, ktorá všetky vtipy nasáčkovala do traileru a na zvyšok nejak neostalo. PS: Nepochopim fakt, že prečo v každej jednej komédii musí byť nejaká scéna s trpaslíkmi (myslím ľudí s niízkym vzrastom). To je tak vtipné alebo čo? Alebo si to tam pretlačia tajné odbory trpaslíkov? ()

johnsnow

Skvelá akčná fantasy komédia. Rehotal som sa síce pomenej ale hlavný hrdina, jeho poskok i brat sú riadne drbnutý a ten hlavný zlý čarodej tiež. Čo sa týka akcie je skvelá a krvavá, efekty sú tiež skvelé a vzhľad sa mi tiež páčil. Za silné 4*. ()

x_ander

Fucking guilty pleasure! Your Highness není ani zdaleka tak geniální, jak jsem čekal díky trailerům, ale přesto jsem zklamán nebyl. Drtivá většina vtipů se týká sexu a jsou dalo-by-se říct primitivní, inteligentní humor se zkrátka nekoná. To ovšem zase tolik nevadí a pokud člověk přistoupí na hru odvázané sprosté a jednoduše stavěné komedie, kterou berou těžce s nadhledem i její hlavní protagonisté, bude se bavit dost a dost. 70% ()

Zodiak

4* jen to fikne. Konecne nekorektni komedie plna ftipu na muzske a zenske prozeni, kurburty a nadrzenecke hlasky.......... Danny jsi borec!!!!! Skoda, ze filmu takoveho razeni je tak zoufale malo.Proto je treba je oslavovat jak se parti........ ()

Bobofon

Zase jsem se jednou těšil a zase jedno zklamání. Nápad o neschopném mladším princi je docela fajn, ale celý to působí nedotaženě a lacině. Dobrých vtipů jako šafránu, trapností o dost víc. Všechny postavy působí nedovařeně a kdyby místo Natalie Portman obsadili Máničku Vocáskovou bylo by to úplně jedno. ()

dzules

ale jo, člověk se zasměje..PS: vtipný je, když tam Minotaurus brousí zezadu sluhu a za váma v kině sedí dítě a ptá se rodičů, co to tam dělá :) Jinak Natalie je jako vždy suprová ()

Lastsurvivor

Tenhle film měl určitě navíc, ale totálně ho pohřbili slovníkem (nevzpomínám si na 5 minut kde by neřekli nějakou variaci na slovo f...k), který u těchto typů filmů většinou nevadí, protože potom následuje nějaká vtipná situace, ale tady je člověku ve většině případů spíš do pláče než do smíchu. Také herci tenhle film asi brali jenom jako nějaký melouch, protože jsou absolutně nepřesvědčiví. U filmu s označením komedie bych se chtěl zasmát víckrát než 3krát za 100 minut. Není to úplná katastrofa, ale podruhé už to opravdu vidět nemusím. ()

p.i.t.b.u.l

Tak tohle je jiné kafe. Hned na úvod se musím přiznat, že jsem chtěl dát o jednu hvězdu méně. Jenže po dobrovolném druhém shlédnutí jsem si uvědomil, že to není zase tak špatné, když jsem u toho vydržel dvakrát sedět. Tudíž mně napadla otázka, co se mně na tom vlastně líbí? Film založený na sprostých slovech, hláškách a někdy až trapných scénách, tak tím to asi nebude. Nebo, ta lehká parodie jiných filmů? Možná ani to ne. Tak co vlastně? Marně jsem hledal odpověď na tuto otázku. Prostě si to nedokáži vysvětlit. Ale jedno vím jistě. Tento film je v něčem výjimečný. Ano...skvělé herecké obsazení, výborný a hlavně chytlavý příběh, humor a hlavně povedené dialogy. To vše tento film dělá něčím jiným. I když nejsem zastáncem vulgárních slovních obratů, tady mně to nějak sedělo. Něco více, něco méně. Asi nejde vyhovět všem. Každopádně film nabízí skvělou jízdu, kterou si budete užívat od začátku až do konce. Osobně dávám 65%. ()

HBO a Peter Berg zredukují lidstvo

HBO a Peter Berg zredukují lidstvo