Arogantní a líný princ Thadeous strávil celý život ve stínu staršího bratra Fabiouse. Závidí mu jeho odvahu, hrdinství, oblíbenost a příští post krále. Z poslední výpravy si Fabious přivezl krásnou Belladonu, aby ji pojal za manželku. Než se svatební zvony stačí pořádně rozeznít, objeví se čaroděj, který nevěstu unese na svůj hrad. Thadeouse zaskočí, když mu královský otec přikáže pomoci bratrovi získat zpět unesenou dívku a zničit čaroděje Leezara. Na cestě za záchranou potkávají krásnou, ale velice vznětlivou lovkyni Isabel, která má s Leezarem nevyřízené účty. Na cestě za záchranou Belladony je čeká mnoho nástrah a zrádných manévrů, při nichž může Thadeous konečně dokázat, že je stejně statečný jako jeho bratr. (TV Nova)

Cvachetka

Nechapu procenta, která to má. A nechápu ani Jamese, ani Natali. Na co se to proboha dali? Možná chtěli stvořit komediální fantasy, odlehčit tento žánr, udělat si legraci z něčeho co zrovna běží aby vypadali inteligentně a nadčasově. Ovšem ve skutečnosti stvořili tak silné, pubertální a trapné americké hovno, že by z toho až jeden plakal. Jak jsem se na to těšil, tak jsem byl zklamán. Každý má jiný názor, nikomu neberu, že se mu to líbí, ale tohle si znovu nikdy nepustím a myslím, že kdyby tam nebyli slavní herci většina lidi tady by tomu dala odpad. Jelikož tam ale jsou, tak je to "inteligentní" zábavná narážka na fantasy filmy, která si dělá legraci sama ze sebe. Kecy!! Toto je na nějakých ubohých 10%. ()

Anaheim

Některé vtipy mi přišly až moc zbytečný. Pochopil jsem o co tvůrcům filmu jde a nemám s tím problém (viz moje hodnocení klubu sráčů) ale tady mi to ve většině případů nesedlo až jsem se někdy divil, že do toho Natalie šla, ale s celkovým příběhem a vším ostatním to zase až tak špatný film nebyl, podařilo se mi několikrát zasmát. ()

janulin123

Fajn oddychovka, pár dobrých vtípků s ne zas tak vysokou intelektuální hodnotou, ale sranda byla a to je beze sporu hlavním cílem každé komedie. PS: Leezar is the GUY! ()

Ironhead

Pro mne osobne, coby fanouska Dannyho, neskutecne ftipna zalezitost :o))) s neskutecne krasnou a sexy Natalkou Portmanovic a nekolika vybornejma ftipnejma ujetejma homofone/penisoidnima scenama tzv. absurdne pres caru... treba penis Minotaura jako talisman :oDDD ()

Merenre

Kdyby to svou přítomností nezprznila ta plochá portmanovic lesba, tak to mohlo být ještě lepší. Naštěstí to vyváží pohled na fešného Franca, který si střihl roli přihřátého geroje (k tomu by asi víc sedělo prostředí antického Řecka, ale co už). Každopádně je to docela veselé dobrodrůžo - rozhodně bych neřekl vtipné, ale úsměvné. Máme tu quest jak z Wowka, souboje, zradu, zlé čaroděje, prapodivné nestrvůry - no prostě všechno, co si může srdce milovníka fantasy a rytířských dobrodružství přát. ()

bonovox

Šialená komédia, ktorá nie je určite pre každého, niekoľko skvelých gagov a hlavne neskutoční herci,ktorí to zobrali pekne od podlahy. ()

lilekbig

To je tak neskutečně oplzlý a sprostý film. Není to žádná pohádka pro děti a parodie na Princ a chuďas to taky není. Je to jen český překlad. Jinak celkem pár dost vtipných scének. Ale potom je to jen celé to sexu a o masturbování. Spletl jsem si to s pohádkou pro teenagery a dostal jsem nevkusnou a neinteligentí a blbý humus. A to ani neříkám, že jsem za to dal 200 Kč, ale tenhle film má cenu 49 Kč maximálně. Velké plus je slušně zahraný přihřátý Fabios (Franco) a Natalii ani nemluvím a to nejsem jení fanoušek a McBride a nakonec ne příliš vkusný McBride jako vždy zhulený až po uši. Pokud jste fanoušci filmu typu ,,postříkám ji spermatem a tvoje hlava vypadá jako obří péro´´ tak zcela jistě doporučuji, ale jestli ne tak tenhle film raději obejděte a koukněte na něco inteligentnějšího. Sečteno podtrženo a je to otustudných 45% ()

RealHonza

Na pohádku trochu úchylné či perverzní, je smutné, že moderní americké komedie míří směrem nadávky/drogy/sex. Film sice získal neortodoxní náboj, nicméně si nejsem jistý, že byl pozitivní a proto nedám lepší hodnocení. Nahoru to táhnou herci, především Natálka a McBride, příběh také není špatný. ()

Aechato6

OK, přiznávám, že u hodnocení jsem se nechal trochu unést, ale i tak si myslím, že až na pár slabších momentů je toto výborná komedie McBrideova stylu. Zlepšila náladu když to bylo nutné. 85% ()

gpx

Začalo to dobře - kozy, krev, prdelky a .... pak se objevila zase ta otravná feministická stopa. (Jestli to nevíte, jsou na to v Hollywoodu kvóty.) Naštěstí ty kozy, kozy, kozy a úchylný hlášky to převáží do pozitivna. ()

Rian_witcher

Zábavné fantasy protkané více méně sexistickými fórky, které ovšem nejsou za hranicemi nechutnosti. Scénář připomíná klasické hry na hrdiny. To samé platí i na postavy v čele s démonicky vtipným čarodějem :-) ()

LencaN

Chvílemi to bylo ubohé. Vizuálně, herecky, celkově filmařsky to bylo dobré. Ale co se týkalo scénáře ...mazec je slabé slovo. Ale nechci film hodnotit ve stejném duchu, v jakém se sám odehrával. Ty sprosté narážky mě nebavily. Není to můj styl humoru. Občas jsem měla chuť to vypnout. Část Minotaura na krku - to byla největší katastrofa. Vůbec nerozumím tomu, jak se tam dostala Natalie Portman. Do takového podřadného nehezkého oplzlého filmu. Nutno ale říct, že jí to tady moc slušelo. Měla nějaké příčesky, takže hříva jako blázen a postavu měla jako lusk. Plus hrála samozřejmě dobře, ona to ani jinak neumí. Ale bože to všechno okolo - to stálo za starou belu. Všude jen narážky na sex... no kdyby jen ty narážky... všude vystrčená prsa a kdoví co ještě. Ne. Tohle byla strašná ztráta času. ()

vlasyrostou

Trapnost nad trapnosti od začátku do konce. Nechápu, jak se Zooey Deschanel a Natalie Portman mohli propůjčit k takovéhle kravině. Filmy s historickou, fantasy tématikou mam rád, ale ani to nepomohlo. * za roh minotaura ()

Bearder

Megapí....na která ale baví a hlavně slušně funguje. Bylo to ovšem až moc sprosté a vtipy šli udělat líp bez tolika fucků. Výpravu a kostými by mohly lecjaké fantasy filmy jen závidět :D ()

naytsirk

Your Highness je přesně ten typ filmu, na který se člověk může koukat jen když má něco pod kůží a s kamarádama se chce pobavit.... Sorry, ale koukal jsem na to zatím jen střízlivý a nebavilo mě to... Nicméně už se těším, až si to pustím po návratu z hospody.... ()

SONYAGENT

Po půl hodině jsem film s odporem vypnul.. Trailer naprosto nesouhlasil s tím, co bylo předvedeno na plátně. Herci, kteří tohož roku nominovali na Oscara ze sebe dělali naprosté blbce a humor byl tak trapný a nechutný, že i přes moji oblibu Portmanové a Franca jsem utekl.. ()

Medic.Droid

Epická záležitost, která pobaví. Vůbec nevím, jestli byl záměr něco parodovat či co, ale výsledek je vskutku luxusní. "Adios, motherfucker!" ()

HBO a Peter Berg zredukují lidstvo

HBO a Peter Berg zredukují lidstvo