Reklama

Reklama

Arogantní a líný princ Thadeous strávil celý život ve stínu staršího bratra Fabiouse. Závidí mu jeho odvahu, hrdinství, oblíbenost a příští post krále. Z poslední výpravy si Fabious přivezl krásnou Belladonu, aby ji pojal za manželku. Než se svatební zvony stačí pořádně rozeznít, objeví se čaroděj, který nevěstu unese na svůj hrad. Thadeouse zaskočí, když mu královský otec přikáže pomoci bratrovi získat zpět unesenou dívku a zničit čaroděje Leezara. Na cestě za záchranou potkávají krásnou, ale velice vznětlivou lovkyni Isabel, která má s Leezarem nevyřízené účty. Na cestě za záchranou Belladony je čeká mnoho nástrah a zrádných manévrů, při nichž může Thadeous konečně dokázat, že je stejně statečný jako jeho bratr. (TV Nova)

(více)

Videa (16)

Trailer

Recenze (1 020)

Shakers 

všechny recenze uživatele

Zaujímavý film, ktorý niekoho prekvapí a iného naserie. Ja sa radím k tej prvej skupine. Jednoduhý a fungujúci dej má tempo, je sprevádzaný dobrými hercami, akciami, efektami, slušnou výpravou, kamerou či kostýmami. Skrátka presne to, čo dobrodružná fantasy má mať. Problém vidím len v jedom. Nie že by humor bol zlý alebo nesedel, chcelo by to ale ešte trošku obohatiť, niektoré funny scénky mi prišli suché (aj keď som sa pousmial), ale chýba mi tu scéna, ktorá by ma dostala. Záver bol ale efektne perfektný. 80% - 4* ()

robbiee 

všechny recenze uživatele

[imdb: 6.0/10] | me: Okej, je to pohodová komédia, ktorá v celkovo zanecháva pozitívne dojmy. Miestami čitateľný štandardný teenage humor, inokedy nečakaný útok na bránicu, ... škoda, že tých silných pasáži nie je viacero. Je to vynikajúci pokus o divokú komédiu, ktorá má síce myšlienku, ... ale nie je to ešte ono, pretože nevyužíva svoj potenciál na plno. Obsahuje stále dosť veľa štandardných pasáži, ktoré tu už boli mnohokrát a ktoré už nemajú tu šťavu, na druhej strane vždy keď to už je nevyhnutné vypáli bombu, ktorá stojí za to a jednoznačne potiahne situáciu a film vždy o krok ďalej. Ako som už spomenul, celkovo tento film zanecháva pozitívne dojmy, čo je základ, ale mohli z toho vyťažiť aj podstatne viac a bola by to komédia hrubého zrna ako sa patrí. I shouldn't even be here! I will probably die on this quest, Courtney definitely will! ()

Reklama

juta 

všechny recenze uživatele

Trochu úchylná komedie, ale právě proto to je docela dobrý. Natalie Portman mě příjemně překvapila. Konečně si zahrála v komedii a vůbec by mi nevadilo, kdyby s tím pokračovala, protože mě vážnými rolemi zatím moc neuhranula. Prostě mi připadala taková nepřirozená. Ale vidím, že dokáže hrát i něco jiného. Ještě pár komedií a třeba si jí oblíbím. Díky tomuhle si u mě přidala velké plusko. ()

H34D 

všechny recenze uživatele

Solidní výprava do magického středověku a příběh, který nehraje úplně druhou kolej znamenají, že Your Highness nebude stát a padat pouze na pubertálních a sexuálních vtípcích, a tak možná v místech, kde se není čemu smát, nebude obecenstvo ještě odvracet zrak a sluch. Přesto bych to s tím chválením nepřeháněl, pořád jde o primitivní zvrhle-pohádkovou výpravu za odpaněním, která postrádá hlubší smysl. Mnohem horší však je, že film postrádá i pořádnou dávku humoru, aneb pokud jste viděli trailer, viděli jste skoro všechno. Film je sice ujetý, ale mrzí mě, že se scénářem si nehrál ještě někdo ujetější. protože tady toho šlo nacpat víc... 5/10 ()

Fr 

všechny recenze uživatele

,,JDETE POZDĚ! ŠUKÁNÍ UŽ ZAPOČALO!“..... /// Jak by asi tak vypadala Arabela ,,řízlá“ Princeznou nevěstou se specifickými Shakespearovskými dialogy ,,apatowek“? Zeptejte se J.Franca, kterýmu už dorostla ruka (což vodsral mocný kyklop). Nebo jeho bráchy Thadeose, kterýho sprosťárny jen zakrývaj bolest. Nebo N.Portman, který zadeček je fakt výstavní.... Parodie na Disneyovky (ten zpěv je fakt brutální) a jiný dobrodružství, musí bejt plná zvrácených nápadů a ,,neslušného“ humoru. Co taky očekávat od výpravy, která je na hovno a všude kolem to je samej uchylák? Třeba oplzlej – občas trapnej humor a film, kterej se musí brát s ohromnou dávkou nadhledu! Tenhle fakt nezmění ani péro z Minotaura!! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) TOHLE já můžu! 2.) Rád si v klidu leštím meč. 3.) Zjistím, proč je lepší si všechny přátele (i nepřátele) prohlédnout bez trenek. 4.) Nedokážu si představit, jaký tajemství může spojovat prince a kouzelníka. /// PŘÍBĚH *** HUMOR *** AKCE ** NAPĚTÍ ne ()

Galerie (53)

Zajímavosti (16)

  • Náklady na výrobu byly přibližně 50 milionů amerických dolarů. (NIRO)

Související novinky

HBO a Peter Berg zredukují lidstvo

HBO a Peter Berg zredukují lidstvo

13.06.2013

Na obrazovky zřejmě nejuznávanější kabelové stanice míří nový sci-fi seriál The Leftovers z tvůrčí dílny Petera Berga (který produkuje a zrežíruje pilotní díl) a Damona Lindelofa (který byl nenáviděn… (více)

Best of 2011 dle vybraných uživatelů

Best of 2011 dle vybraných uživatelů

31.12.2011

Další filmový rok je za námi, a tak vám přinášíme přehled nejlepších filmů roku dle předních uživatelů ČSFD.cz. Uživatelé i filmy v jejich výběru jsou seřazeny abecedně. Jako vítězný snímek z tohoto… (více)

Zrzka s mečem neřekla poslední slovo

Zrzka s mečem neřekla poslední slovo

12.02.2011

V 80. letech ji po Arnoldově boku hrála Brigitte Nielsen, před nějakým časem si měla kroužkový pancíř ve formě sexy bikin v Rodriguezově produkci navléct Rose McGowan (dokonce se objevila i na… (více)

Včera jsme to roztočili, drahoušku

Včera jsme to roztočili, drahoušku

26.08.2009

No, možná ne tak úplně včera, spíš „nedávno“. Tento týden padla první klapka historicko-dobrodružného The Eagle of the Ninth a upírského westernu Priest, taktéž už je v plném proudu natáčení fantasy… (více)

Reklama

Reklama