poster

Princ a pruďas

 • USA

  Your Highness

 • Slovensko

  Princ a pruďas

 • Velká Británie

  Your Highness

Komedie / Dobrodružný / Fantasy

USA, 2011, 98 min (Director's cut: 105 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shit
  *****

  Cocksucker McBride a jeho výlet s hromadou šílených sprostých hlášek, jednim nutným kouřením kvůli informacím a záchranou Zooey Deshanel před slizounským čarodějem s ručně vyzkoušeným pérem. Tohle je prostě jízda.(29.9.2011)

 • T2
  odpad!

  Rozpočet $49,9miliónaTržby USA $21,596,445Tržby Celosvetovo $26,121,638Tržby za predaj DVD v USA $4,618,764 //počet predaných kusov 268,700║ Suchopárna otravnosť, kde sa o dobrý gag ani len nepotknete a zatiaľ najhorší "kino film" film roka 2011(už sa nečudujem že to tak prepadlo). /10%/(20.10.2011)

 • Flipnic
  ***

  To se dost těžko hodnotí... Hodně silný momenty (vtip, akce, brutalita, gore, ...) vs hodně špatné momenty (trapný vtip, film se bere občas podivně vážně apod. ). Ale jako celek slušná zábava a oddechovka ...(16.8.2011)

 • Gilmour93
  ***

  S šulínem na krku vysvobozovat princeznu jest vskutku velmi těžká řehole.. Za devatero kuřbami a stejným počtem honiteb vznikla zkazka, po niž se jde Barunka Panklová ječením zklidnit ke splavu a Hans Christian zatěžkán balvanem skáče z mostu přes Öresund. Your Highness je bídně zahraná, tématy legrace docela zastydlá a monumentální hudbou otravně opentlovaná originalita o horké kaši koitu v pohádkovém světě, nicméně přiznávám, že s blížícím se koncem jsem se na to společenství prstování přeci jen naladil. Teda, ne, že bych si ho oblíbil, spíše mě přestalo srát.. Možné pokračování ale určitě vynechám, protože vzhledem k povaze snímku, kdo ví, co Natálka schovává pod zámkem..(17.4.2013)

 • viperblade
  ****

  Your Highness aneb připravte se na dost možná tu nejstřelenější výpravu všech dob. Ano, prakticky všechny fóry jsou na téma "kluci mají penis a holky vagínu", ale to mi nevadilo, když mnohdy to bylo opravdu vtipné. K tomu to obsazení! Kde jinde uvidíte spolu Jamese, Natálku a Zooey pohromadě? Jediná má výtka směrem k filmu je ta, kterou jsem už několikrát použil, naposledy to myslím bylo u komedie Red - bohužel ty nejlepší vtipy jsou natřískány v traileru, takže opravdu jsem zasmál jen ve scéně, kdy Franco zpívá… :-) Zbytek filmu jsem se jen tak lehce usmíval. Že by mě tahle praštěná středověká komedie vyloženě zklamala, se říct nedá, ale měl jsem pocit, že v některých místech mohlo být více vtipů či nadhledu. 80 %.(9.8.2011)

 • - Ve scéně, kde se Natalie Portman objeví v tangách, za ni zaskakovala dublérka Caroline Davis. Důvod byl údajně ten, že se Natalie chtěla vyhnout skoku do ledové vody. (Krissty)

 • - Původní trailer k filmu byl stažen a nahrazen cudnější verzí. Natalii Portman byl na počítači změněn spodek plavek z tang na normální kalhotky, aby mohl být trailer promítán v USA i před filmy, na které chodí náctiletí i bez doprovodu rodičů. (marrjaana)

 • - James Franco dokopy trénoval s mečom 9 mesiacov pred natáčaním a počas neho. (Armageddon)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace