Reklama

Reklama

Arogantní a líný princ Thadeous strávil celý život ve stínu staršího bratra Fabiouse. Závidí mu jeho odvahu, hrdinství, oblíbenost a příští post krále. Z poslední výpravy si Fabious přivezl krásnou Belladonu, aby ji pojal za manželku. Než se svatební zvony stačí pořádně rozeznít, objeví se čaroděj, který nevěstu unese na svůj hrad. Thadeouse zaskočí, když mu královský otec přikáže pomoci bratrovi získat zpět unesenou dívku a zničit čaroděje Leezara. Na cestě za záchranou potkávají krásnou, ale velice vznětlivou lovkyni Isabel, která má s Leezarem nevyřízené účty. Na cestě za záchranou Belladony je čeká mnoho nástrah a zrádných manévrů, při nichž může Thadeous konečně dokázat, že je stejně statečný jako jeho bratr. (TV Nova)

(více)

Videa (16)

Trailer

Recenze (1 020)

somnar 

všechny recenze uživatele

Kvůli takovým filmům miluju Hollywood. Vždyť kde jinde odklepnou adaptaci mokrého snu zhuleného hráče Dračího doupěte, napumpujou do ní desítky miliony dolarů a se scénářem protkaným neodolatelnými vulgaritami nechají improvizovat první hollywoodskou ligu, reprezentovanou Jamesem Francem a Natalií Portman? Nikde. A nikde jinde si také nepohlídají, aby se z výsledného materiálu nestal sled obhroublých scének bez návaznosti a tempa. Princ a pruďas neztrácejí drajv ani na chvilku. Víc takových skopičin za 50 milionů dolarů! 85% ()

Fr 

všechny recenze uživatele

,,JDETE POZDĚ! ŠUKÁNÍ UŽ ZAPOČALO!“..... /// Jak by asi tak vypadala Arabela ,,řízlá“ Princeznou nevěstou se specifickými Shakespearovskými dialogy ,,apatowek“? Zeptejte se J.Franca, kterýmu už dorostla ruka (což vodsral mocný kyklop). Nebo jeho bráchy Thadeose, kterýho sprosťárny jen zakrývaj bolest. Nebo N.Portman, který zadeček je fakt výstavní.... Parodie na Disneyovky (ten zpěv je fakt brutální) a jiný dobrodružství, musí bejt plná zvrácených nápadů a ,,neslušného“ humoru. Co taky očekávat od výpravy, která je na hovno a všude kolem to je samej uchylák? Třeba oplzlej – občas trapnej humor a film, kterej se musí brát s ohromnou dávkou nadhledu! Tenhle fakt nezmění ani péro z Minotaura!! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) TOHLE já můžu! 2.) Rád si v klidu leštím meč. 3.) Zjistím, proč je lepší si všechny přátele (i nepřátele) prohlédnout bez trenek. 4.) Nedokážu si představit, jaký tajemství může spojovat prince a kouzelníka. /// PŘÍBĚH *** HUMOR *** AKCE ** NAPĚTÍ ne ()

Reklama

viperblade 

všechny recenze uživatele

Your Highness aneb připravte se na dost možná tu nejstřelenější výpravu všech dob. Ano, prakticky všechny fóry jsou na téma "kluci mají penis a holky vagínu", ale to mi nevadilo, když mnohdy to bylo opravdu vtipné. K tomu to obsazení! Kde jinde uvidíte spolu Jamese, Natálku a Zooey pohromadě? Jediná má výtka směrem k filmu je ta, kterou jsem už několikrát použil, naposledy to myslím bylo u komedie Red - bohužel ty nejlepší vtipy jsou natřískány v traileru, takže opravdu jsem zasmál jen ve scéně, kdy Franco zpívá… :-) Zbytek filmu jsem se jen tak lehce usmíval. Že by mě tahle praštěná středověká komedie vyloženě zklamala, se říct nedá, ale měl jsem pocit, že v některých místech mohlo být více vtipů či nadhledu. 80 %. ()

verbal 

všechny recenze uživatele

To je pre teba, Stano21! N-E-CH-U-T-N-É !!! Odporná, vulgární, trapná oplzlost, kterou snad tvůrci ani nemysleli vážně. Jako katolický fanoušek krásné a láskyplné fantasy, jako například Narnie nebo Bible, jsem do krajnosti pobouřen! Autor tohoto lascivního škváru je nepochybně posedlý satanem a shoří v pekle. Nedávno jsme to zrovna probírali na středečním srazu křesťanské mládeže a i ostatní hoši angažovaně souhlasili, že by se tato zvrácenost měla okamžitě přestat promítat! Vždyť dokážete si představit, že by něco takového mohly, nedejBože, třikrátZdrávas, vidět třeba vaše děti, kterým tak snaživě od malička vštěpujete víru a lásku a poté těm jejich nevinným, čistým duším nějaký ďáblův přisluhovač naservíruje takovouto nebetyčnou ohyzdnost??!! Už aby byla neděle a pan Farář jim na mši prakticky vysvětlil, jak správně držet Minotaurův roh! Musíme být silní, bratři v Kristu, a společnými silami odolávat nástrahám pekelným, které se snaží rozvracet naše semknuté šiky! ... A jedinečný zážitek mi kupodivu nezkurvila ani ta šeredná parodie na herečku - Natálka. Zajímavé komentáře: verbal ()

Hal_Moore 

všechny recenze uživatele

Ku**vsky přesprostlá komedie o sexu bez sexu. Téměř nezastavitelná studnice nejrůznějších významů slov fuck, cock a shit v podání Danny McBridea, překrásná Natálka v tangách a vynikající hudební doprovod stále lepšího Steve Jablonskyho. To jsou tři největší klady a také tři věci, které si samy za sebe zaslouží hvězdičku. Na scénář si stěžovat nemůžu, protože vlastně žádný neexistoval, všechno je přiznaná improvizace. V tom případě je škoda, že v kadenci sexuálních narážek, nadávek a sprostých gest se nikdo Dannymu nemůže ani rovnat. Jako slovní onanie Dannyho McBridea, který si ke své hře se slovíčky přizval nejrůznější kamarády je výsledek průměrný. ()

Galerie (53)

Zajímavosti (16)

  • Tržby ze severoamerických kin byly 21,6 milionu amerických dolarů. (NIRO)
  • Původní trailer k filmu byl stažen a nahrazen cudnější verzí. Natalii Portman (Isabel) byl na počítači změněn spodek plavek z tang na normální kalhotky, aby mohl být trailer promítán v USA i před filmy, na které chodí náctiletí i bez doprovodu rodičů. (marrjaana)

Související novinky

HBO a Peter Berg zredukují lidstvo

HBO a Peter Berg zredukují lidstvo

13.06.2013

Na obrazovky zřejmě nejuznávanější kabelové stanice míří nový sci-fi seriál The Leftovers z tvůrčí dílny Petera Berga (který produkuje a zrežíruje pilotní díl) a Damona Lindelofa (který byl nenáviděn… (více)

Best of 2011 dle vybraných uživatelů

Best of 2011 dle vybraných uživatelů

31.12.2011

Další filmový rok je za námi, a tak vám přinášíme přehled nejlepších filmů roku dle předních uživatelů ČSFD.cz. Uživatelé i filmy v jejich výběru jsou seřazeny abecedně. Jako vítězný snímek z tohoto… (více)

Zrzka s mečem neřekla poslední slovo

Zrzka s mečem neřekla poslední slovo

12.02.2011

V 80. letech ji po Arnoldově boku hrála Brigitte Nielsen, před nějakým časem si měla kroužkový pancíř ve formě sexy bikin v Rodriguezově produkci navléct Rose McGowan (dokonce se objevila i na… (více)

Včera jsme to roztočili, drahoušku

Včera jsme to roztočili, drahoušku

26.08.2009

No, možná ne tak úplně včera, spíš „nedávno“. Tento týden padla první klapka historicko-dobrodružného The Eagle of the Ninth a upírského westernu Priest, taktéž už je v plném proudu natáčení fantasy… (více)

Reklama

Reklama