Princ a pruďas

Your Highness

Princ a pruďas

Your Highness

Komedie / Dobrodružný / Fantasy

USA, 2011, 98 min (Director's cut: 105 min)

Cocksucker McBride a jeho výlet s hromadou šílených sprostých hlášek, jednim nutným kouřením kvůli informacím a záchranou Zooey Deshanel před slizounským čarodějem s ručně vyzkoušeným pérem. Tohle je prostě jízda.(29.9.2011)

Rozpočet $49,9miliónaTržby USA $21,596,445Tržby Celosvetovo $26,121,638Tržby za predaj DVD v USA $4,618,764 //počet predaných kusov 268,700║ Suchopárna otravnosť, kde sa o dobrý gag ani len nepotknete a zatiaľ najhorší "kino film" film roka 2011(už sa nečudujem že to tak prepadlo). /10%/(20.10.2011)

To se dost těžko hodnotí... Hodně silný momenty (vtip, akce, brutalita, gore, ...) vs hodně špatné momenty (trapný vtip, film se bere občas podivně vážně apod. ). Ale jako celek slušná zábava a oddechovka ...(16.8.2011)

S šulínem na krku vysvobozovat princeznu jest vskutku velmi těžká řehole.. Za devatero kuřbami a stejným počtem honiteb vznikla zkazka, po niž se jde Barunka Panklová ječením zklidnit ke splavu a Hans Christian zatěžkán balvanem skáče z mostu přes Öresund. Your Highness je bídně zahraná, tématy legrace docela zastydlá a monumentální hudbou otravně opentlovaná originalita o horké kaši koitu v pohádkovém světě, nicméně přiznávám, že s blížícím se koncem jsem se na to společenství prstování přeci jen naladil. Teda, ne, že bych si ho oblíbil, spíše mě přestalo srát.. Možné pokračování ale určitě vynechám, protože vzhledem k povaze snímku, kdo ví, co Natálka schovává pod zámkem..(17.4.2013)

Your Highness aneb připravte se na dost možná tu nejstřelenější výpravu všech dob. Ano, prakticky všechny fóry jsou na téma "kluci mají penis a holky vagínu", ale to mi nevadilo, když mnohdy to bylo opravdu vtipné. K tomu to obsazení! Kde jinde uvidíte spolu Jamese, Natálku a Zooey pohromadě? Jediná má výtka směrem k filmu je ta, kterou jsem už několikrát použil, naposledy to myslím bylo u komedie Red - bohužel ty nejlepší vtipy jsou natřískány v traileru, takže opravdu jsem zasmál jen ve scéně, kdy Franco zpívá… :-) Zbytek filmu jsem se jen tak lehce usmíval. Že by mě tahle praštěná středověká komedie vyloženě zklamala, se říct nedá, ale měl jsem pocit, že v některých místech mohlo být více vtipů či nadhledu. 80 %.(9.8.2011)

• - Ve scéně, kde se Natalie Portman objeví v tangách, za ni zaskakovala dublérka Caroline Davis. Důvod byl údajně ten, že se Natalie chtěla vyhnout skoku do ledové vody. (Krissty)

• - Původní trailer k filmu byl stažen a nahrazen cudnější verzí. Natalii Portman byl na počítači změněn spodek plavek z tang na normální kalhotky, aby mohl být trailer promítán v USA i před filmy, na které chodí náctiletí i bez doprovodu rodičů. (marrjaana)

• - James Franco dokopy trénoval s mečom 9 mesiacov pred natáčaním a počas neho. (Armageddon)