poster

Princ a pruďas

 • USA

  Your Highness

 • Slovensko

  Princ a pruďas

 • Velká Británie

  Your Highness

Komedie / Dobrodružný / Fantasy

USA, 2011, 98 min (Director's cut: 105 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • 3DD!3
  ****

  Pohádka střihlá huličskou komedií, s pompézním Jablonského hudebním doprovodem a úchvatnou, dechberoucí, nádhernou a obdivuhodnou Portmanovic Natálkou, která skvěle odsýpá (ta pohádka ne Natálka) a nabídne věci o kterých se vám ani nezdálo. Nebo zdálo, ale nevěřili jste, že by někdo měl koule a dokázal tohle narvat do filmu na který jen hloupý a nezodpovědný rodič vezme sedmileté dítě. P.S: Franco zpívá strašně falešně.(30.7.2011)

 • LihO
  ***

  Musím priznať, že som sa pár krát dosť dobre zasmial, hlavne na absurdných dialógoch. Trochu nechápem ako sa do takého filmu dostala Natalie Portman, ktorá tam hrá jednu z mála normálnych, neúchylných postáv. Vadil mi homosexuálny humor na štýl Meet the Spartans, nesympatický Justin Theroux a priveľa trápnych scén.(5.8.2011)

 • M.a.t.t.
  ***

  Najväčším prekvapením v prípade Your Highness je, že dejová linka nie je len zlepencom scén ale plnohodnotným a kompaktným príbehom, ktorý by obstál aj v klasickom fantasy. To už ale neplatí o humore, ktorý občas funguje ale vzhľadom k tomu, že až príliš často mieri na najnižšie divácke pudy, je rovnako často mimo mísu. Vzhľadom k tomu aká zostava sa pred kamerou zišla je to trochu škoda ale ako večerná oddychovka to funguje aj tak. Mohlo to dopadnúť aj ďaleko horšie.(22.7.2011)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Pohádky, tedy mimo vánoční čas, obvykle netvoří součást mého programu, ale pokud se tradičně prostý děj příliš neprosazuje a neruší tak nekonečné množství sexuálních narážek, hulení v mezích normy a absolutní zhovadilost nesympatického hrdiny, tak si to dám líbit. Ano, bavil jsem se pokleslým humorem. Nebylo to poprvé a určitě ne naposledy.(23.2.2012)

 • Cappuccino
  ****

  Skrz naskrz pohodová oddychovka, čisto "brain-off" komédia, ktorá dokáže rozosmiať davy a borí všetky zábrany voči podobne žánrovo ladeným kúskom. No a.. zas a opäť som bol očarovaný vyslovene "cute" Natalie Portman, moju priazeň si drží už od čias, kedy som ju prvý krát zahliadol na plátnach kín (SW II - 2002). Your Highness takmer dokonalo splnilo svoj účel.(2.12.2011)

 • - Film mimo USA vydělal pouze 3 260 000 amerických dolarů, přičemž Česká republika byla po Velké Británii, Rusku, Austrálii a Singapuru pátou zemí, kde snímek vydělal nejvíce. (dopita)

 • - Danny R. McBride a James Franco si společně zahráli již ve filmu Travička zelená (2008). (G3niu5)

 • - Ve scéně, kde se Natalie Portman objeví v tangách, za ni zaskakovala dublérka Caroline Davis. Důvod byl údajně ten, že se Natalie chtěla vyhnout skoku do ledové vody. (Krissty)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace