Arogantní a líný princ Thadeous strávil celý život ve stínu staršího bratra Fabiouse. Závidí mu jeho odvahu, hrdinství, oblíbenost a příští post krále. Z poslední výpravy si Fabious přivezl krásnou Belladonu, aby ji pojal za manželku. Než se svatební zvony stačí pořádně rozeznít, objeví se čaroděj, který nevěstu unese na svůj hrad. Thadeouse zaskočí, když mu královský otec přikáže pomoci bratrovi získat zpět unesenou dívku a zničit čaroděje Leezara. Na cestě za záchranou potkávají krásnou, ale velice vznětlivou lovkyni Isabel, která má s Leezarem nevyřízené účty. Na cestě za záchranou Belladony je čeká mnoho nástrah a zrádných manévrů, při nichž může Thadeous konečně dokázat, že je stejně statečný jako jeho bratr. (TV Nova)

necisty

Jako zasmál jsem se, ale pořád jsem se ve vlaku ohlížel přes rameno, jestli mi do toho nehledí i někdo jiný, protože bych se zastyděl, že se na to dívám :). Danny a James si to jistě užili a dokonce se vyhráli na rok 2011 s efekty, ale příliš nechápu větší smysl tohoto díla. Je to krásná pohádka, ale dětem to pustit nemůžu :D. ()

Icefist

Komedie á la Jack Black. Pár věcí se tu velice vydařilo a to zejména: obsazení (tím nemyslím jen hlavní role, ale třeba i mého oblíbence Damiana Lewise nebo úžasně psychopatického Justina Therouxe), hudba a vizuální stránka. Paradoxně mě až tolik neoslovilo to, na čem má zřejmě film stát- humor. Ten se má vynořit převážně z hlubin dialogů, avšak ty zůstávají mělké jak kaluže, takže jsem se pousmál, ale na větší výbuchy smíchu nedošlo. Nejvíc mě tak zřejmě rozesmálo tohle: http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavna-videa/princ-prudas-a-minotauruv-penis 60 % Oblíbená část- závěrečná věta ()

Ketchi

Nakonec přeci jen musím zvednout hodnocení, poněvadž to opravdu perfektně fungovalo jako zábavný a napínavý fantasy příběh, který byl okořeněný současným vulgárním humorem. ()

mortak

Nefunguje to. Jednu chvíli tu máme buranskou bláznivou komedii s jednorozměrnými postavami, a najednou, když si sednou k ohni v lese, k nim máme něco cítit a zajímat se o jejich bolístky. McBride si vůbec nedal práci se scénářem - generická young adult fantasy s naprosto nevyužitými rádoby-parodickými odkazy, do toho občas vyjde nějaký buranský fór. Akční scény se povedly, ale to je spíš zásluha choreografů než tvůrčího týmu. Alespoň že na Natalii jako bojovnici se hezky kouká. ()

Madlenka26

Ani jsem si nepřečetla o čem tato dobrodružná komedie je a nechala jsem se překvapit. Ale to byla chyba. Kdybych si to přečetla, sakra bych zvážila se na to podívat. Takových sprostých slov, ale opravdu sprostých jsem za poslední dobu ve filmu neslyšela. Postava Zooey je naprosto zbytečná a Zooey nemůžujako herečku vystát. Film do příchodu Natalie, byl o ničem, ještě že tam hrála. Uznávým pár dobrých hlodů tam bylo, ale opravdu málo. Jinak mi to připadalo jako stupidní film, ještě ze stupidnějším snénářem. A vůbec se dívím, že se James a Natalie, k takovéhle věci propůjčily. U mě 60% ()

ivet.ka

Princ a pruďas je film, který se perfektně hodí do letního horkého počasí. Vlna (povětšinou) genitálních vtípků skvěle zchladí a navíc se u ní výborně pobavíte. Za sebe musím říct, že na mě tenhle humor na první zhlédnutí fungoval. Podruhé už by většina gagů zněla hodně obehraně. Ale Danny R. McBride zůstává jednoznačně mým hrdinou. Kdo jiný než on dokáže hrdě nosit kolem krku Minutauří penis. Po herecké stránce film nemá chybu, obsazení je skvělé. A z filmu čpí spontaneita a lehkost. Je to dobrodružné, je to vtipné, má to krásnou Natalii Portman. Přečtěte si celou recenzi. ()

okkac

Fantasy ala '80 nacpaná sprostou mluvou, neustálými vtipy o pohlavních orgánech a sem tam o trávě a jedním nadrženým minotaurem. Takový film tu prostě dlouho chyběl. ()

3n3my

Za inováciu fantasy žánru pridávam jednu hviezdu. Inak som čakal viac (najmä od hercov), a taktiež tá "súťaž" o najúchylnejšiu hlášku alebo scénu filmu začala časom nudiť. ()

Pája=)

Překvapivě velice dobré fantasy, které mi svou atmosféru připomnělo Hvězdný prach. Ze začátku převládali nechutnosti ale druhá polovina filmu byla poctivá komediální podívaná se skvělým dramatickým závěrem. I když jsem se bál, že mi antipatie k hercům zkazí celý film, tak se mi pan Franco a pan McBride ,k mé nevoli, velice líbili. :) ()

bartias

Pubertální komedie ujetá jako ranní vlak v šest večer láskyplné klišé z fantasy i pohádkových příběhů ani tak neparoduje, jako spíš zesměšňuje a ztrapňuje. Chvílemi je to sranda. Jenže James Franco je až moc dokonale jalový, takže za chvíli leze na nervy, Danny McBride přestává být kvůli neustálému opakování vulgarit zábavný a Natalie Portman se k nim tak nějak vůbec nehodí. Princ a pruďas proto působí jako nezkušeně nezletilá pruda. Vtipy o hulení? Rutina. ()

reky

Škoda značné nevyrovnanosti snímku, mohla to bejt hodně zajímavá a netradiční podívaná, takhle se střídaly prázdné chvíle s ujetými a místy až brutálně přepálenými gagy. Jednoduše debilita až na půdu, ale celkem jsem to skousnul a nemůžu říct, že bych se nudil, znovu to ale už pravděpodobně vidět nemusím. Film za 2-3 hvězdy, něco navíc za Zooey a Natálku. ()

sir-dave

Director's cut. Parodie na pohádky, pro dospělé. Chybělo tomu málo a mohlo z toho být vysoko rozpočtové porno. Těch peprných narážek v takovém množství nenarazíte ani ve filmech pro teenegery. Až si říkám zda si tohle pohádky zaslouží. Několikrát jsem se pobavil, především s minotaurem a jeho penisem :-) Hlášky mohli být kultivovanější a hlavně to nebrat vážně.. Jdete pozdě. Šukaní už započalo ()

spitr

Jestliže čekáte vážné fantasy se špetkou humoru, mrkněte na něco jiného. Jde o parodii na akční fantasy z 80.let , obohacenou o pořádnou dávku vulgarismů, povedených absurdností a výborných hlášek, které jsou založeny hlavně na sexuálních narážkách. Je zde výborný Danny McBride, který dokáže skvěle podat tento fekáloidní humor, aniž by jsme jej museli tahat ze žumpy trapností. Takovéto prasácké podívané, prošpikované Minotaurovým penisem, se prostě neubráníte. V této ujeté komedii se snaží “princ“ Thadeous, onan k pohledání, se svým přetuningovaným bratrem Fabiou nakopat magické koule čaroděje Losera ( teda Leezara) a zachránit tak matraci Belladonnu. ()

Radiq

No, čekal jsem víc srandy. Neřikám, že to nebylo pěkně udělany a že tam nebyly vtipný momenty, ale ani jednou to nevygradovalo do smíchu, spíš jenom tak ehm, chacha. Fórků s hulením a hlavně se sexem tady najdeme jak spermií v levé kouli. No, tolik zas ne. Herci mě bavili, hlavně záporák Leezar byl skvěle hnusně skvělej. Z tria McBride Franco Portman na mě působili všichni stejně - ani nadšení, ani znechucení z nich na mě neulpělo. Snažili se, ale holt jednou stačilo... ()

Sabrewulf

Fantasy parodií/ komedií je jako šafránu. Ehm.... vlastně si nevybavuju vůbec žádnou. Proto strašná škoda nevyužitého potenciálu. 90% vtipů jsou sexuální narážky a vulgarity, což strašně rychle omrzí (netvrdím, že jsem se některým nesmál). Přesto jsem se docela bavil. Je zvláštní, že hudba v takovéhle blbince je 100x lepší, než třeba v Hobití trilogii (to je vlastně taky blbina, ale v jiném smyslu slova). ()

Prometheus69

Rádoby vtipné vkusně zabalený prd.. z ozdobnou mašličkou. Tuny naprosto absurdních a neskutečně stupidních scén.. I když jsem si místama i uchecht... no možná spíš ublink. Kentaúří penis už ani nepřekvapil.. u pervezního dětka/housenkz už dávno scénarista musel stratit všechnu soudnost. No aspoň už chápu... co to znamená ten FEKALNÍ HUMOR. A Co se líbí tady Miss Narvalové... B) ()

HBO a Peter Berg zredukují lidstvo

HBO a Peter Berg zredukují lidstvo