Arogantní a líný princ Thadeous strávil celý život ve stínu staršího bratra Fabiouse. Závidí mu jeho odvahu, hrdinství, oblíbenost a příští post krále. Z poslední výpravy si Fabious přivezl krásnou Belladonu, aby ji pojal za manželku. Než se svatební zvony stačí pořádně rozeznít, objeví se čaroděj, který nevěstu unese na svůj hrad. Thadeouse zaskočí, když mu královský otec přikáže pomoci bratrovi získat zpět unesenou dívku a zničit čaroděje Leezara. Na cestě za záchranou potkávají krásnou, ale velice vznětlivou lovkyni Isabel, která má s Leezarem nevyřízené účty. Na cestě za záchranou Belladony je čeká mnoho nástrah a zrádných manévrů, při nichž může Thadeous konečně dokázat, že je stejně statečný jako jeho bratr. (TV Nova)

p.urbaczka

Why would anyone want to be with you? I am not sure really. Oh yeaah, because I am rich, I live in a castle and I can do magic. Děsná hloupost, vulgární vtipy, ale člověk to musí dokoukat do konce. Bavil jsem se a nevím jestli to nesvědčí o tom, že jsem před pár lety zakrněl. Každopádně 70% a poklona hercům za to, jak vážně odehráli své role. Natalie se taky očividně nebojí střídat žánry. ()

Joker7

Místy celkem vtipné, celkově poněkud zmatené. Po shlédnutí traileru jsem se obával, aby veškerý humor (ten trošku důstojnější, než různé variace slova fuck) tímto nekončil. Bohužel se moje obavy víceméně vyplnily. Čekal jsem mnohem víc. ()

Kubasino

Pro mě velice solidní oddechovka v perverzně-ujeťáckém kabátku. Možná, že bych čekal víc wtf momentů a hlášek s potenciálem zkultovnění, ale opravdu spokojenost. Žádný high level, ale na pobavení po nedělním obědě super věc. ()

Luciaaas2

Skvělý, origiginální, úchylný a masakrální snímek :-) Moc jsem snímku nevěřil, četl jsem spousty článků, ale až samotné zhlédnutí filmu mi změnilo názor na tenhle snímek. Je to směsice všech žánrů mytologií. myslím si, že tento film z kůltovní a hlášky též. Smál sem se už od začátku až do konce :-) ()

Frollka

Trochu rozporuplná fantasy dobrodružná komedie, ač se ve filmu snaží špičkovat kdejakými vtípky, občas vyjdou dosti do prázda, někdy až do trapnosti, jindy jsou scénky dosti legrační, je fakt, že film je spíše pro dospělé osazenstvo, než pro děti, s tím kolika sprostými slovy je film obsažen. Dle hodnocení tady na csfd. mno asi je na každém, jestli zrovna tomuhle příjde na chuť, tomuhle "humoru". Musím pochválit velice pěkné zpracování, rychlý děj, pěkné animace a sympatické herce ()

BrunoBanani

Pro mě opravdu dobrý humor. Třískal jsem se v kině jako dlouho ne. Nečekal jsem od tohoto filmu nic závratného a splnil to, co jsem očekával - prasárny a pár opravdu dobrých vtipů. Konverzace by nicméně nemusely být až tolik improvizované. Kdyby třeba měli více času, vypiplali by je možná lépe, ale třeba to byl i jejich záměr to takto nechat. Hudba skvělá, triky také, no a ten zadeček mé oblíbené Natalie? Ouuu. Takže kdo má rád sprostý humor a nemá náladu na nějaký těžký film, tak je toto jasná volba. Jo a najdete tam i zvrhlou verzi mistra Yody!:D Dávám 4 hvězdy, jelikož to není film pro každého a má svá slabá místa. Pokud se Vám humor líbí, dejte si hvězdu navíc. ()

RoyBatty444 odpad!

MATKA FEKÁLU! Výplach všetkého čo som do teraz videl so sexuálnymi a fekálnymi narážkami ako na bežiacom páse, že ani dve pubošky ktorým mleli huby skoro celý film mali na čas výpadky. Pri trápne vtipnej scénke sluha čistí listom svojmu nemožnému pánovi tlapu už nerozumeli ani oni a na celé kino sa rozprestieralo ¨Čo mu to robí s nohami¨. Nechápem ako sa po prečítaní scenára na to môže niekto znížiť áno teba myslím, Portmanka víťazka Oskara. Za pár vtipných miest a komentáre nedorostených žubrienok by som dal aj hviezdu ale falus minotaura okolo krku mi to jednoducho nedovolí (zlý vkus, veľmi zlý vkus). ()

kondomxxl

Možno som sa tešil až príliš, nakoľko všetko dobré vopchali do trailerov a zbytok bola pekná nuda. Bohužiaľ. A nezachránil to ani skvelý casting. ()

Lal.V

Tento typ humoru,, spolu s dobre fungujúcim fantasy príbehom okorenený o množstvo zaujímavých situácií, mi rozhodne vyhovuje viac ako predchádzajúci počin režiséra Greena, Pineapple Express. Bavil som sa veľmi dobre, i keď by som uvítal viac situácií, ktoré by vyvolávali výbuchy smiechu a nie len pousmiania. Napriek tomu 4* sem patria. 80% ()

james11

Je to hlavně komedie a já se bavil :-) To, že je trochu fantasy ji nijak neubírá a překrásná Natálka nikde neuškodí. Prostě a jednoduše, já se nasmám dost a dost (už ani nevím, kdy mě takhle naposled film rozesmál), protože tenhle typ humoru mi prostě sedl... ale určitě chápu, že není asi pro všechny. ()

Sathine

Myslím si, že u tohoto filmu se potvrdilo, že výborný trailer nezaručuje také výborný film, ale právě naopak. Těšila jsem se na naprosto ulítlou komedii, odlehčenou, u které nemusím přemýšlet, ale po skončení jsem byla opravdu znechucená. Možná jsem staromódní, ale dle mého názoru vtip filmu, a ještě takového typu, opravdu nestaví na sprostých slovech. ()

camomilla odpad!

Kdyz sleduji hodnoceni ostatnich uzivatelu, mam pocit, ze jsem se divala na uplne jiny film. Vulgarni bezducha blbost od zacatku do konce. Pardon.. od zacatku do pulky. Nedodivala jsem se. Cetli vubec Natalka, Zooey a James scenar? :-( ()

nickymilka

Stačilo by trochu ubrat v pubertálním humoru ala "vykuř mi ho krásko" a byla by to fakt bomba. Ne, že bych se nezasmála, ale parodovat se dá i jinak než tim, že za každou větou řeknu motherf**ker. Film má i světlý místa, ale zas takovej trhák to neni. ()

sue2008

Bohužel jsem už vyrostla z věku, kdy jsem se naivně hihňala po každým fuck a motherfucker. Myslím, že humor se dal těžit s jiných situací, protože některé scény a epizodky byly super. ()

TommmyT

Mě ten film skoro nic nedal. Nezasmál jsem se snad ani jednou, protože tento druh humoru mi nesedí, Ale věřím že někomu jo- co člověk - to jiný názor. Stručně: dvě hvězdičky za krásu Natalie Portman, jednu za občasné dobré efekty a zvuk, a hvězdička dolu za ten druh humoru , který mě nesedl a někdy jsem si až říkal ať už je konec. Takže vlastně jediným kladem pro tento film je pro mě Natalie Portman. Myslím, že kdyby tento film byl dělaný čistě třeba jako pohádka nebo naopak vážný historický film, bylo by to daleko lepší. ()

HBO a Peter Berg zredukují lidstvo

HBO a Peter Berg zredukují lidstvo