Pořad Rande byl koncipován jako televizní seznamka. Byl vysílán od roku 1997 na televizi Nova. Pořadem provázela manželská dvojice Slávek Boura a Markéta Mayerová. Z počátku usilovali tři muži o přízeň jedné slečny nebo naopak tři slečny o přízeň muže. Zájem byl projeven darováním jablka, naopak koš jablek znamenal nezájem. Později se schéma pořadu změnilo a o přízeň dotyčné či dotyčného usilovalo i deset soutěžících. (zdeny99)

Raskoslav

To nejlepší co jde si pustit na jakékoliv houseparty jsou vagóny zoufalých televizních sr*ček z 90tek a ještě zoufalejší zástupy pyjů a samic nažhavenejch na nějaké to pořádné nakvašené rande! A jako bonus se u chlastání moct dívat na duo Bourek a Mayerová, no tam už chybí jen Pavel Poulíček a bylo by to na rovnocennejch šest hvězdiček! Dosud jeden z nejnabouchanějších nářezů komediálního pobavení, jakého se mě a mému okolí mohlo dostat, doporučuju vřele projet v rámci chvilkového pobavení na youtube a prohlédnout si všechny načaté sektářky a fanaticky peroucí skautky. ()

DonBraso

Vyrůstal jsem s tím a jelikož tam byly ale přímo explodující hlášky a všemožná rutinní koňská dávka exkrementů v podání soutěžícíh,tak to bylo Rande.DJ Lucifere pusť hudbu :) ()

R.I.S.A odpad!

Tak takovej trapas sem snad rači ani neměl vidět, fakt bylo mi uplně až hanba na to koukat. Ani kvalitní kubánskej kokain nezabral :( ()

PECHY15

Sálvku, Slávku nechoď na tu lávku. Bůh tě z ní srazí, z vlasů tvý starý mě mrazí. Však panicům cestu uvolni, jak mniši v chrámu řeholní, oni se můžou přetrhnout, jen kdyby tu holku mohli přefiknout. ()

oskiii

Nášup. Šílené taneční kreace, předpotopní ohozy, toporná snaha si zadarmiko vrznout. K tomu roztěkaný Slávek s tílkem v uplých kalhotech a zlatou sponou na botech. Drtivá většina byla trapnost nad trapnost....ale s odstupem času se tomu člověk dokáže smát. DJ ICEMAN MAČKÁ VINYL! A PÁNOVÉ, KTEŘÍ MÁTE ZÁJEM SI O MONIKU ZAHRÁT, POJĎTE K NÁM! ()

Khostik odpad!

Tak tohle je brutální masakr.. Nevím jestli jsem viděl nejhorší díl tohoto pořadu, ale podle mně si toto nezaslouží ani 5%.. Totální pí*ovina.. ()

Nick321

Sakra, vraťte zpátky tohle dobrovolné panoptikum. :D "A proč Ti říkají Rychlý býk?" - "No protože honim...." - "... no to nám stačí, díky". :D Honzá z ochranky, mistrovství světla v Chrudimi, kočku mám doma... to byl prostě fenomén. ()

JARDAHONDA odpad!

Rande : pořad pro zoufalce, kterým nebylo blbé se ztrapnit vpřímém přenosu. Ale, jak se ukázalo, takových hlupáků a hlupaček bylo víc než dost - ještě, že už to skončilo.. ()