Loganova válka - Čest zavazuje (TV film)

• Česko

Loganov boj: Vec cti

Akční / Drama / Thriller

USA, 1998, 90 min

• Torgal

Mocný Chuck tu hrá tretie husle a tak sa bohužiaľ nedočkáme žiadnych jeho legendárnych kúskov, iba pár KFC (Kick from Chuck). V hlavnej roli je nejaký pseudosvalovec ženúci sa za pomstou. Svoj cieľ sa ale snaží dosiahnuť mimoriadne dementným spôsobom a s absolútnou absenciou logiky. To, že je to celé natočené strašne fádne a nezaujímavo je už samozrejmosť. Najhoršie na tom celkom je to, že to ani nie je zábava. Nudná sračka - jediným "pozitívom" je to, ako Chuck v závere prekopne čelné sklo auta aj badguya za ním. 2-/10(19.3.2011)

• Rudinsky

Hypersračka, končiaca prďáckym zjavením sa Chucka Norrisa niekde v sídle mafiánov, ktorých tam je viac ako na celom svete - a navyše bez ochranky, kde jeho vyjndenie z chladničky, zlikvidovanie súpera a otázky, či niekto nechce helfnuť prebíja akýkoľvek zrazupríchod JR v Dallase. A likvidačné chmaty v čiernych vajcorezkách korunuje zrážka s automobilom, ktorú by závidel aj agent Smith. Bez porezania, bez zlomeniny, bez ničoho...Toto nie je Loganova vojna, to je Chuckova vojna...So všetkými...(24.8.2010)

• otík

Těžce televizní úvod včetně titulků už naznačuje, o co tady tentokrát půjde. Hlavně potrénovat na další trapné filmy a zjistit, zda toto mučení diváci snesou. A pokud ano, proč pak nenatočit v tomtéž duchu třeba Prezidentova muže 1 a 2? Ano, už tady je Chuck Norris především mentorem a učitelem bojového umění mladého synovce, jehož rodinu gangsteři v Chicagu vyvraždili. Dá mu veškeré rady do akčního života, nechá ho odejít k armádě, aby mu na konci pomohl zlikvidovat dacany v Chicagu. Kupa flashbacků, zpomalovaček a veletrapných záběrů akce zachrání snad jen trošku povedená závěrečná akční scéna a slušný Chuckův výcvik. Hudba: Christopher L. Stone(7.1.2008)

• driver005

Logan s Chukem sedí na útesu a pod nimi bouří oceán..."Strýčku, chtěl bych se dát k armádě." "Opravdu Logane?!" "Ano, chtěl bych být u amerických rangers." "Ale ti patří mezi nejlepší vojáky na světě." "Já vím, připravíš mě?" "Opravdu to chceš?" "Jsem rozhodnut." "Dobrá tedy, začneme s tréninkem." ...památný dialog, při kterém jsem šel do kolen. Je to případ, kdy trapnost začíná být opravdu zábavná, a tak by si to z recese jednu hvězdu zasloužilo. Když ale při záběrech na Loganův tvrdý trénink režie vložila prolínačky na letícího orla, stala se z Loganovy války příliš silná káva :).(8.7.2006)

• Jaxx84

Laciné jako prostitutka před penzí aneb jak během 5 minut filmových záběrů zestárnout o 20 let a naučit se bojové umění. Edd Cibrian je ostrý jako můj pohled po pěti ležácích. Chuck Norris a jeho 2 obličejové mimikry (zlobím se a je mi vše putna) jsou veškeré herecké výkony. Scénář je na úrovni slohového úkolu žáka 5.B a vůbec celý film působí důvěryhodně jako střelba z kotoulu, která se v něm trénuje. Howk and never more.(27.12.2010)

• - Brendon Ryan Barrett soutěžil v roce 1999 o Cenu mladého umělce v kategorii nejlepší výkon v televizním filmu mladého herce. (Terva)

• - Michael Preece získal v roce 1999 cenu Lone Stars Film & Television za nejlepší televizní režii (Terva)

• - V 88. minutě je možné rozpoznat, že Logan (Eddie Cibrian) má gumový nůž. (Terva)