Polojasno

• USA Partly Cloudy
Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný
USA, 2009, 6 min

Každý ví, že děti nosí čápi, ale odkud je berou? Odpověď se nachází ve stratosféře, kde oblační lidé tvoří děti z mraků a oživují je. Gus, osamělý a nestálý šedý oblak, je mistrem ve vytváření „nebezpečných“ dětí. Malí krokodýli, ježury, beránci a další – Gusova milovaná stvoření jsou umělecká díla, ale jeho věrný doručovací čáp Peck si s nimi užije své. Gusova stvoření jsou stále „problémovější“ a Peckova práce je tak stále těžší a těžší. Jak si jen dokáže poradit současně se svým nebezpečným nákladem i se vznětlivou náladou svého přítele? (HBO Europe)

mcb

Bez pointy, málo vtipné, moc vlezlé a naprosto bez inovace. Jeden z nejslabších pixarovských kraťasů. ()

Stanislaus

Práce čápa může být někdy opravdu složitá a nebezpečná aneb příjemná pixarovská oddychovka s milým námětem a úžasnou animací. ()

sharky

100% Dokonalá pohádka, jednoduchý, prostý a přesto geniálně zábavný: Kdyby mi maminka na mojí otázku jak vznikaj děti pustila tenhle film místo vyhýbavých odpovědí, nemusel jsem začít listovat tatínkovými pornočasopisy a stát se tak zvrácenej:) ()

kajda.l

Roztomile precizní a hlavně beránek neměl chybu. Není jednoduché býti čápem, nechtěl bych ty malé zmetky roznášet:) ()

Ištván87

Jeden z nejgeniálnějších a nejvtipnějších kraťasů, co jsem od partičky z Pixaru kdy viděl. Fakt se mi líbí ten jejich zvrhlý smysl pro humor... ()

Sifaka

Moc pěkný a dojemný příběh, který mě rozesmál i dojal a to prosím vše za pouhých 6 minut, prostě paráda. ()

duklak2

Animačně kouzelné, legračně vtipné, místy smutné:) Čápi dokonalí, mraci též. Prostě "Pixarovka" jak se sluší a patří. ()

oLí

Uz nikdy vice takovyhle vtipy, zmateni skunkem pripraveni na Podmorske dobrodruzstvi 3D a oni tam hodej toto, asi tri minuty sme se hadali, ze sem vsechny zavedl do blbyho salu na jinej film, dalsi dve minuty jsem zjistoval informace od nevrleho okoli, jestli jsme spravne na tech rybickach a chaluhach. Nakonec to bylo mozna lepsi nez ty tancujici tuleni. [6.5/10 leden 2010] ()

maseer2

Pixar prostě takřka nikdy nezklame.. parádní dávka vtipu, roztomilosti a výborné animace namačkaná do necelých 6 minut - klobouček :) ()

Tommassi3

No jo, ale kdo tedy nosí mladý těm čápům ?? ;) Rozkošný kraťas od Pixaru, který využívá starší disneyovský nápad a dovádí ho téměř k dokonalosti.. ()

Avalon820

Příjemný, nápaditý a krásně animovaný snímeček, který byl promítán před filmem Vzhůru do oblak. Pixar jasně ukazuje, že ví, jak zacházet s počítačem - dal nám film, který pobavil, poučil... A nebylo třeba jediného slova, abychom si jej zapamatovali. ()

Radka_86

Můj nejoblíbenější Pixárek - dojemný, roztomilý, prostě dokonalý kraťásek o nerozlučném přátelství. Vždycky mě dostane! ()