Muž jménem Horvath zmizel a jediná stopa vede do restaurace „Löschenkohl“, která je v širém okolí známá grilovanými kuřecími specialitami. Nebyl by to ale Brenner, kdyby jej stroj na mletí kostí ve sklepě restaurace nepřivedl k temným záhadám. Z temných záhad postupně vykrystalizují sexuální avantýry, do nichž díky mladé vnadné servírce málem zabředne i zapšklý Brenner. A skoro ho to stojí život.

Po filmech Přijď, sladká smrti a Silentium prezentuje úspěšné scenáristické trio Hader/ Murnberger/Haas potřetí zfilmované kriminální případy Simona Brennera. Nervydrásající filmová podívaná s dokonale vybroušenou formou. [Der Film 2009] (oficiální text distributora)

Triplethink

Z počátku nudná detektivka, která posléze začíná gradovat velmi dobrým černým humorem. Film bohužel nakonec vyznívá trošku do ztracena a působí až moc účelově. Tento bizardní kousek mě ale pobavil, a to lehce nadprůměrně 3,49* :). ()

ddf76

Hodne povedena neotrela tragikomicka rakouska detektivka. Nektere scenky naprosto genialni plus par sarkastickych hlasek. Jsem zvedav na dalsi detektivky z tohoto cyklu. Jeden z bonbonku z festivalu Der Film 2009. ()

warrenur

Vynikajuci film, ktory mi ozaj brnkol na strunu. Rakusky humor , hlasky i samotna rec su mi velmi blizke, kedze som priamo vo Viedni stravil na sluzobkach mnoho casu a po veceroch toho videl i pocul v spolocnosti rakuskych kamosov a kolegov hodne. Ten akcent je k nezaplateniu. :) Vyborny herci posuvajuci dej tym spravnym, necakanym smerom....o "So, ich hab's zwo Finger...Such Den schoeneren aus." Co k tomu dodat? Isto si ho coskoro pozriem opat. ()

Colleague

Dvakrát jsem se zasmál, na dvě hvězdičky si to cením, přesto musím ocenim herecký výkon Brennera. Jinak mi to přišlo jako taková spatlanina. ()

Honsik

Viděno v rámci projektu Aero naslepo a bouřlivý potlesk na závěr mluví za vše. Tenhle film by mohl mít přízvisko: "když se chcete masově masivně bavit o mase:o)" ()

Humprt Pum

Úžas. Je málo filmů, které jsou s každou minutou lepší a lepší, až na konec se závěrečnýma titulkama dokonale expplodují. ()

punka27

Hlúpy film, dosť bizarný nápad, ale celkom dobré spracovanie. No celkom som sa bavila, možno to bolo aj atmosférou v plnom kine(aero naslepo), asi určite, lebo inak by som si určite také niečo nepozrela. Ruský vozíčkar a Bratislava (alá Hostel) nemali chybu. ()

zigy

Bizarní černá detektivní komedie, která je zajímavá právě svou bizarností a nepředvídatelností....přesto kvalita kulhá, spíše průměr.... ()

BarGoldstein

Mnohem zábavnější než film samotný jsou rakouské dialekty a sledování rakouské paralely k českému prostředí, tedy nenávisti nadutých křupanů k Vídeňákům. ()

StaryMech

Romanopisec, režisér a komik se potřetí sešli u scénáře a povedl se jim husarský kousek : třetí brenneriáda, slovy kritika další podivuhodná cesta do srdce rakouské temnoty, je snad ještě o chlup lepší než obě předchozí. Po slibné předmluvě a efektních titulcích následuje znamenitý kriminální vzrušoun, kořeněný humorem čím dál černějším ; Brenner tentokrát stojí spíš stranou akce, v příznačném sestřihu dokonce leží v posteli a při telce chroupe brambůrky, zatímco v baru pod ním a posléze o další patro níž se odehrává pravý masakr. Účinný hudební doprovod dodali už potřetí Sofa Surfers. ()