Štvorica detektívov každý deň rieši závažný prípad. Vypočúvanie svedkov a podozrivých, obhliadky miesta činu a dedukcia dvoch zohratých párov kriminalistov vždy vedie k odhaleniu páchateľa. Krátka scéna na začiatku každej epizódy ukáže obeť priamo na mieste činu, najskôr bez súvislostí. Tie odhalia až kriminalisti pomocou svojich vyšetrovacích metód a na základe získaných dôkazov. (TV JOJ)

papadoce

Videl som cca 12 častí plus, nie v poradí, ale to nie je dôležité. Miestnych 21 a čierna farba ma viac ako prekvapili. Ak sa na to totiž budem dívať ako na miniseriál, ktorého hlavným zámerom bolo za zhruba 20 minút vyrozprávať pomerne realistické kriminálne prípady, tak musím konštatovať, že je to výborné. Hlavnými pozitívami je jednoznačne mužské osadenstvo v rolách detektívov, hudba, strihy, minutáž. Iste, niektorí neherci boli až príliš nehereckí a Veronika Paulovičová hereckým talentom tiež zrovna nevyniká a rada sa k nim pridala, ale to mi nejako zásadne nevadilo. Akože ak by mal byť z toho seriál s 50 minútovými epizódami, tak by som hejtil, lenže mám pocit, že tvorcovia presne vedeli čo chcú točiť a natočili to. Mám celkom rád kriminálky, navyše sa ozvala aj nostalgia typu 30 prípadov, či Malý pitaval a tak sa bez ostychu prikláňam ku štyrom. Fakt nerozumiem vašej 21. Podľa mňa ste iba nevedeli čo idete pozerať, inak sa to nedá vysvetliť. ()

oasismanik odpad!

Ja proste neviem, čo mám k tomuto povedať. Neskutočne zlé, výkony profi hercov, aj nehercov, neskutočne zle okopírované CSI a kopec iných, neskutočne zlých vecí. Zabitých 15 minút života, mohol som ich stráviť príjemnejšie, ako napríklad na troch cigaretách... ()

Loreleis

Tak tohle vážně ne, pomineme-li, že 20 min se nedá nic moc stihnout, je neuvěřitelne, že se za 20min dá zahrát tolik shitu. Výkony herců jsou příšerné, repliky jako by psal nadaný student prvního ročníku gymnázia, neuveritelne, že se něco podobného do televize vůbec dostane. ()

Jimbopepo odpad!

Hoci som od jojky nečakal žiadny zázrak, toto je niečo unikátne. Chápem, že je tam množstvo nehercov, ale lepšie by to zahrala aj partia drevorubačov po demižóne frndžalice. Odpad, odpad, odpad. ()

TinoArts

Videl som pár častí. Nulové herecké výkony, dementne napísaný scenár, neskutočne tuctové zápletky vykradnuté zo zahraničných krimináliek, predvídateľné pseudo-zvraty, a všetko to klincujú ukradnuté zvukové efekty z LOST (a možno aj iných seriálov, ktoré som nezaregistroval). Nevyznám sa, ale podobne to bolo aj v Odsúdených, kde používali zvukový doprovod z Prison Break-u, je to vôbec legálne? ...každopádne, jedna hviezda za celkom obstojné technické spracovanie. 10% ()

carl.oesch odpad!

Tak tohle je síla, ještě horší, než policjati v akci, či jak se to jmenuje. Ti, co kritizují třeba kriminálku Anděl nebo Specialisty by měli vyidět za trest v kuse dva díly téhle chudičké a přitom ubohoučké slátaniny a začali by si detektivek z českých komerčních televizí hned vážit. Tomuhle čouhá jako sláma z bot hlavně ten nizoučký rozpočet a absence schopnosti scénaristů s tím alespoň "něco" udělat. Paulovičová není herecky žádný zázrak, objeví se v těch největších slovenských seriálových s...ch, ale jako na ženskou se na ní chvílemi koukat dá. Peter Rúfus býval taky větší eso. Ale co s tímhle nakonec může dělat? Hypotéka, složenky a nějaká ta dovča v Karibiku se přece nějak zaplatit musí. ()

brasek odpad!

Horšie ako odpad! Totálna katastrofa! Najviac sa "bavím" ako dementne sa vyjadruje a tvári nejaký svedok či podozrivý... ale nikdy som nevedel ako to charakterizovať, ale až tu kolega Adrian to presne pomenoval, citujem:"...recituje naučené repliky..." Rúfus, Paulovičová a spol. ako profi herci sú v pohode... ale naozaj potom ich konfrontácia s "nehercami" vyzerá trápne až dementne! ()

ludovit14

Veľmi nevydarený pokus,scenár,réžia a ani herecké výkony nič tu nefunguje. HOD:20,07%.PS: hodnotenie je iba za pokus. ()

panki9922 odpad!

Ak na tvorbu kvalitnej kriminálky nemali potrebný rozpočet, nemali sa do toho púšťať. Ak mali potrebný rozpočet a toto je ich výsledok, tak je to smutné. Určite je pravdivá prvá možnosť a dôvod je prostý - televízne štandardy slovenského diváka sú extrémne nízke, takže nepotrebujú produkovať kvalitu ako napr. z dielne BBC. 0/10 ()

BoKo_CzT odpad!

Toto sa ani nedá neokomentovať. Slovenským komerčným "televíziám" sa už 10 rokov vyhýbam ako čert krížu. Teraz som si potvrdil, že mám na to veľmi dobré dôvody. Halda laciných reality show, tzv. "krimi seriálov", ktoré sú natáčané na prvú klapku bez prítomnosti režiséra a štábu, pravdepodobne brigádnikmi. Je mi z toho smutno. Na Slovensku sme mávali umelecký potenciál, no všetko je to (aspoň podľa "úrovne" Jojky a Markízy) totálne v prdeli. Myslel som si, že milióny "produkcií" amatérov na video tubách už nič nepredčí, no napr. toto "dielo" by nebolo možné nominovať ani na malinu. ()

Mernque odpad!

Toto je jednoznačne najotrasnejšia kriminálka akú som kedy videla. Stačilo mi len keď som začula, ako sa títo neherci snažili hrať hlasom. Jedine čo vidím na tejto krimi pozitívne je, že to trvá otrasných 20 minút. Ešteže to nemienili naťahovať na dlhšie. Ale tých 20 minút by som neobetovala. Odporné... ()

durkes odpad!

Neviem či existuje príšernejší kriminálny seriál. Amaterizmus dýcha z každého záberu i repliky. Neviem, či z konkurzu nehercov brali tých najhorších, alebo ich brali zaradom....ale ich výkony len prispievajú k nezdaru tohto amatérskeho počinu. Fakt škoda peňazí....... ()

DavidDizzer odpad!

Stacilo mi videt 15 minut - herecke vykony spatne - absolutne umele, okate a primitivni tak, ze moje postovni schranka ma vice talentu nez ti lide ! ()

Pacas odpad!

Toho kreténa co dělal kameru bych nakopal do prdele. Vypnuto po 10 minutách sledování debilních ksichtů snažících se "hrát". Hrozná sračka! ()

Gugos

1* za snahu udělat krimi seriál v novém stylu, ale jinak strašná kravina, na Kriminálku Anděl vysílanou v CZ se to nemůže ani podívat, největší klad seriálu je, že každý díl má 23 min.... :) ()

calisto odpad!

Tak toto je vážne hrozné, tak to dopadne keď slováci natočia nejakú hroznú hlúposť a tvária sa ako je to veľmi reálne. Pritom ani polovica vecí nie je natoľko skutočných akurát jedna vec je skutočná, a to, že je to hrozne zle urobené a herecké výkony tak klobúk dole -pred tou hrôzou. ()

cartyci

Mňa seriál baví, síce herecké výkony sú biedne až na stálych hercov ale odpustiť sa to dá.Hlavne ma baví koniec čo sa stane odsúdeným rodinám a podobne. ()