Pohřben zaživa

• Česko Pohřbený (festivalový název) (více)

Sallydvor

Stašná nuda jediné co mě donutilo to dokoukat bylo to, že jsem chtěla vědět jak to dopadne. Konec mě přesvědčil o tom, že sledování této nudy byla ztráta času. ()

Luciaaas2

Strhující a originální film, který mě naprosto strhnul. Reynolds předvádí svůj nejlepší výkon a patří mu potlesk. Tímto filmem dokazuje, že je výborný herec, a že patří mezi elitu. Film sice má pár nelogičností, ale to divák odpustí. Film je od začátku do konce napínavý. Po celou dobu fandíte hlavnímu představiteli a budete mile překvapeni. Americký happy end se nekoná a možná i tím film má více do sebe. Režisér dokazuje, že má talent a vystačí si s jedním hercem po celou dobu. Sice jsem občas čekal, že se vynoří záběr na povrch. To se bohužel, nebo bohu dík nestalo. Možná je to lepší a o to víc netrpělivě čekáte, jak dopadne záchrana vězně v rakvi. Musím uznat, že mi film dlouho utkvěl v paměti a po schlédnutí jsem pořád přemýšlel, jak bych se zachoval já a jak bych se smiřil stím, že je konec.... ()

Georginek

Svoloč, chamrať, lůza, cháska, holota, sebranka aneb jak jet s dobrým srdcem vozit zásoby pro civilní obnovu Iráku a skončit v rakvi. Uzenáči zasraný...... Nemám rád takové konce, takže jen **** jinak jeden z velmi prekvapivych snimku posledni doby...... ()

hiroito

Jak je to jednoduché natočit originální, jednoduchý a koukatelný film bez zbytečných drahých efektů. Kamera, herec, příběh a máme tu velmi zajímavý film. ()

miromir

Originalne reseny filmek, bylo to napinave a melo to koule ale k lepsimu hodnoceni, pro mne musi byt vice nez jeden herec prkna a hlina ()

Angelie

Cely film a dej se odehrava jen na jednom malem miste a i presto je to genialni film, prozivala sem ho po celou dobu az do konce, jen jsem si myslela ze skonci trochu jinak, ale ne vzdy musi mit film happyend... ()

askhael

Velké překvapení pro mě, utáhnout takhle celý film s jedním hercem, výborný thriller...škoda že Ryan Reynolds není takový borec jako Uma Thurman :-))))))) jasné 4 hvězdy ()

Drky

Psychologický thriller jehož jediným "jevištěm" je dřevěná rakev ve, které je po celou dobu zaživa pohřben hlavní hrdina, který s okolním světem komunikuje jen díky mobilnímu telefonu. Gradující atmosféra, pohled na to jak se mění chování člověka při nastálých stresových situacích. Člověk si v tu chvíli promítne celý život před očima, zauvažuje nad tím co mohl udělat lépe. Snažící se smířit se svým osudem. Film plný očekávání a naděje, končící velice smutným vystřízlivěním. Atmosféra jako na "houpačce" a můj oblíbený Ryan Reynolds. Hodnocení 4* a 75%. ()

Tanulin

One Man Show. Nečekala jsem, bavilo, ale ne celý film, závěr fajn - oceňuji, že nenechali příběh spadnout do "laskavého" konce. Přesto nehodnotím vysoko.Myslím, že na jedno shlédnutí a dost. ()

Snakefinger

Příma úměra mezi napětím a velikostí prostoru. Nikdy bych nebyl býval řekl, že se dá natočit takto poutavý film s jedním herecem na jednom místě (no v díře). Pokud trpíte klaustrofobíí tak se na tento film snad ani nedívejte. ()

MJI

Viděno v angličtině a bez titulků. Nicméně to jen podtrhlo odpornou klaustrofobickou autenticitu tohohle díla. Až příliš sugestivní. ()

Mark1983

Skutečně hodně záleží na tom,jak je příběh vymyšlen,film natočen a tak podobně,protože mě tenhle film dost překvapil s tím,že se prakticky jedná jen o jednu postavu v celém příběhu,kde není nikde jinde,než jen v rakvi a se starým mobilem hovoří se svými záchranci,kteří nakonec nedorazí.Překvapilo mě,že i když celý film jsou záběry jen na člověka v rakvi tak že se z toho může vyklubovat strhující mysteriózní thriller plný napětí a děsu.Bavil jsem se celý film a nebyl jsem vůbec zklamán. ()

vikin

Definice minimalu - minimální prostředky vytvoří maximální zážitek. Reynolds podává uveřitelný výkon, já se bavil. ()

tixi

Tak toto som nečakal hodina a pol neskutočného napätia a stiesnenosti na čele s neskutočne dobrým Reynoldsom.Pri tomto filme sa riadili tvorcovia heslom(menej je niekedy viac)a urobili dobre.Jeden herec,jedna kamera,jedna mala miestnosť rovná sa výborní film korí ma pripútal ku stoličke90% ()

Joshua2121

Jeden herec, jeden osud, jeden film. Originálny nápad, ktorý sfilmovalo štúdio Lionsgate, známe hlavne pod snímkou Saw. Tento klaustrofobický triler síce môže vyzerať veľmi nápadito, no celá snímka miestami pôsobí až nudne, kvôli zbytočnému naťahovaniu minutáže. Nelogickosť riešenia problému, filmu takisto ubližuje a diváka niektoré absurdity až znervózňujú. Každopádne musím uznať, že v závere to malo spád a v lepší koniec by som pravdu povediac ani neočakával. Ten ma pochoval. (70%) ()

IronSide

Těžko říct, čím je tento film tak výjimečný. Zda je to tím, že v celém filmu je pouze jeden herec, či místo, atmosféra, scénář, jeho konec nebo vše dohromady. Film trvá nějakých 90 minut a přesto je svým způsobem "krátký", neboli uteče hrozně rychle. Rozhodně je třeba uznat, že tvůrci a především Ryan Reynolds, který se té role chopil skvěle, dokonale dokáží na diváka přenést ten pocit beznaděje a zoufalosti. Zkrátka výborný film. ()

pedvora

Teda pane Cortési, klobouk dolů ! Zprvu jsem naprosto neměla chuť se dívat hodinu a půl na Reynoldse v rakvi, ale nějak mě zvědavost přemohla a nakonec jsem zkončila s okousaným lakem na nehtech a bušícím srdcem. Kašlu na detaily jako signál v dřevěné zakopané rakvi, nekonečný plamen zapalovače, scéna s hadem atd,......film má vyvolat emoce a to se mu povedlo. Konec jsem odhadla a není to film, který bych potřebovala vidět podruhé, takže jsem přemýšlela nad 4*. Ale za nápaditost, originálnost a napětí nakonec dávám plnej počet :) ()

Mates Hradecky

One Man Show v dřevěné bedýnce-film za 350 dolarů provozních nákladů. Levné, ale působivé. Důrazné varování pro klaustrofobiky - pracky pryč! ()

Nadpřirození De Niro a Weaverová

Nadpřirození De Niro a Weaverová