Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Filmový producent Dustin Yarma žije záviděníhodným životem úspěšného muže. Má krásný velký dům v Los Angeles, luxusní auto, tučné konto, spoustu dívek a úspěšnou kariéru, kterou jak se zdá nemůže nic ohrozit. To všechno však platí jen do osudné letní noci, kdy se to všechno změní. Dustin se na svatbě svého přítele opije, sbalí jednu z dívek a svou limuzínou ji odveze na pláž, aby si tu za měsíčního svitu užili. Pak si už jen pamatuje, jak leží na písku ve svém smokingu, jak ho budí smrdící zanedbaný vandrák Minnow a že nedalo něj leží dívka, jeho náhodná známost ze včerejšího večera. Mrtvá. Minnow tvrdí, že byl svědkem toho jako Dustin zabil lahví šampaňského, a že policie už je na cestě. Má však pro něj návrh. Postará se o tělo i policisty, pokud se Dustin postará o něj. Dustin, který si na nic ze včerejší noci nepamatuje, souhlasí, protože se mu to zdá jako jediný způsob jak vyváznout z nepříjemné situace a udržet si pohodlný život, ke kterému se sám tvrdou prací propracoval. Dá muži peníze, jenže věci většinou nejsou tak jednoduché jak se zdají. Zanedlouho se totiž Minnow objeví u jeho dveří s tím, že se hodlá nastěhovat a bezmocný Dustin nemůže odmítnout. Minnow se ostříhá, obleče si Dustinovy šaty a stane se jeho samozvaným společníkem. Začne organizovat televizní show, stane se milencem Dustinovy rozladěné přítelkyně Darcy, rozbije Dustinovo auto v autonehodě, kterou sám zaviní a během krátké doby zcela rozhodí Dustinův dosud uspořádaný život. A pak jednoho dne Dustin znovu zahlédne dívku, která měla být údajně mrtvá. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (2)

Pohrobek 

všechny recenze uživatele

Dustinu Yarmovi ( Nicholas Lea) leckdo oprávněně závidí: má právě tolik peněz jako úspěchů a k tomu ke všemu vypadá zatraceně dobře. Avšak po jedné žhavé letní noci není rázem nic jak bývalo. Když se hollywoodská hvězda a známý playboy probudí na pláži, leží jeho půvabný doprovod mrtev vedle něj... Jason Priestley společně s režisérem Ozzie Cheekem produkoval remake klasiky Fritze Langa a Archie Maya. V hlavní roli televizní a seriálová kanadská "hvězda" Nicholas Lea. ()

Ichabod 

všechny recenze uživatele

Kupodivu docela dobry a sveze natoceny TV filmecek. Herecke obsazeni OK, zvlast na "Brandona" se klidne rad mrknu kdykoliv. Trosku mi vadil zaver, ktery byl az prilis jasny, nicmene posledni scena tomu vse nasadila celkem vtipnou korunu, takze pro mne za poctive tri hvezdicky protoze podobne kvalitni TV film jsem dlouho nevidel. ()

Reklama

Galerie (11)

Reklama

Reklama