Třesky plesky (S02E05) (epizoda)

Gimcrack and Bunkum

Drama / Historický / Krimi

USA, 2011, 51 min

Spoilery! Jedna z těch hodně podařených epozod, což je zapříčeněno tím, že se zde zkrátka stále něco děje. Mohli by to tvůrci konečně pochopt a napěchovat děje celý díl. Bavila mě dohoda s nervózními důchodci, která vyústila až v nádherný skalp. Líbí se mi, že se z Pitta stal mamánek a líbilo se mi i to lehké bratrské kočkování, které bude mít jisto jistě velkou dohru. Hodně zajímavý díl.(22.12.2017)

Pátá epizoda patří k těm nejlepším, pořád se něco děje a Elias se postará o pořádné překvapení, když mu po roztržce s bratrem tak trochu ujedou nervy. Obzvlášť mě pobavil indiánský závěr.(2.7.2017)

”Who the hell are you?” “A soldier.” Postava epizódy je jednoznačne hafan, ktorý de facto zachránil druhú polovicu Richardovovej tvárej, pred druhým a zrejme aj finálnym faceliftom. Na nešťastie pre Georgea O'Neilla (zvaného tlsťoch) v Eliho dielni žiadny hafan, ktorý by ho zachránil pred nepríjemným francúzakom, nebol. No nuda to rozhodne nebola... 9/10(18.2.2018)