Třesky plesky (S02E05) (epizoda)

 • USA

  Gimcrack and Bunkum

Drama / Historický / Krimi

USA, 2011, 51 min

 • Frajer42
  ****

  Spoilery! Jedna z těch hodně podařených epozod, což je zapříčeněno tím, že se zde zkrátka stále něco děje. Mohli by to tvůrci konečně pochopt a napěchovat děje celý díl. Bavila mě dohoda s nervózními důchodci, která vyústila až v nádherný skalp. Líbí se mi, že se z Pitta stal mamánek a líbilo se mi i to lehké bratrské kočkování, které bude mít jisto jistě velkou dohru. Hodně zajímavý díl.(22.12.2017)

 • Necrotongue
  *****

  Pátá epizoda patří k těm nejlepším, pořád se něco děje a Elias se postará o pořádné překvapení, když mu po roztržce s bratrem tak trochu ujedou nervy. Obzvlášť mě pobavil indiánský závěr.(2.7.2017)

 • 0verseer
  *****

  ”Who the hell are you?” “A soldier.” Postava epizódy je jednoznačne hafan, ktorý de facto zachránil druhú polovicu Richardovovej tvárej, pred druhým a zrejme aj finálnym faceliftom. Na nešťastie pre Georgea O'Neilla (zvaného tlsťoch) v Eliho dielni žiadny hafan, ktorý by ho zachránil pred nepríjemným francúzakom, nebol. No nuda to rozhodne nebola... 9/10(18.2.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace