BaronMartin

Pomalu se blížíme do finále první řady a i u této epizody jsem tak trochu trpěl :D Tak zaprvé, chování postav je občas fakt neskutečně hloupé, a já vím, že to jsou teenageři, ale stejně. Začátek, kdy Alex a Gert vyčítají Chasovi zničení laptopu se slovy „lol, tvůj táta je stejně padouch a půjde do vězení, tak je celkem jedno, že umře lmao“, vztah Nico a Alexe, tuna dialogů a momentů, to všechno je strašně protivně napsané a nevím, jestli se tvůrci snažili vykreslit ty postavy co nejvíc nesympaticky, ale v některých momentech se jim to celkem daří :D Obecně, co mi vadí na celém seriálu, je fakt, že je to teenagerská puberťácká blbina s hodně nekonzistentním psaním, které působí, jako kdyby to právě nějaký teenager psal, na druhou stranu jsou zde ale chvíle, kdy to působí jako normální a seriózní seriál. A tenhle spor, kdy tvůrci nevěděli, co píšou, to mi vadí asi nejvíc. Tuna nelogičností je samozřejmostí (vážně Jonahův super tajný a super důležitý stroj hlídá jeden sekuriťák, který si asi navíc nevšimne a neslyší, když tam Chase začne ničit počítače a Molly zvedá náklaďáky), finální konfrontace mezi rodiči a dětmi je každopádně vlastně hrozně fajn, jediné, co mi vadí, je to, že ten samotný souboj je klasicky ukončen cliffhangerem a musíme si na něj počkat do další epizody (trochu Luke Cage 1. série vibes jsem z toho měl). Uvidíme, jak vlastně dopadne finále. Hodnocení: 58% ()