Cameron a Mitchell si na základě chování své dcery myslí, že je bezcitná, a snaží se přijít na to, kde udělali ve výchově chybu, resp. kdo z nich za to může, neboť dává Lily špatný příklad. Claire dostává lukrativní pracovní nabídku, ovšem nechce odejít z rodinné firmy. Jde si tedy pro radu k Jayovi. Phil bere děti do kina, na jehož renovaci se kdysi podílel vlastníma rukama a kam chodíval s dcerami na animované filmy. Holky se již nějaký čas hádají, protože Alex řeší jen školu a vybírá si spolubydlící na kolej, kdežto Haley se s ní snaží jít na nákupy a sestersky si pokecat. Glorie řeší, že Manny chce jet na tábor, kde by byl s dívkou, která se mu líbí, čímž by ona přestala být jedinou ženou v jeho životě. (cheyene)

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Zvláštní, nejsem zrovna fanda dětských herců, a docela mě překvapuje, jak často mě dokáže pobavit Lily. Scénář je k ní vstřícný a alespoň tak získává zpět něco z bodů, o které seriál připravuje Cameron. Boj Glorie o syna byl výborný a podařil se i "animovaný film". 5*- // "Ty stojíš za mnou a koukáš, jako bys nás chtěla zabít." "To je pitomost, mně to vždycky sluší." ()