Philovy kachny už všem ostatním Dunphyům lezou krkem a rozhodnou se jich tedy zbavit ve chvíli, kdy Phil odjíždí navštívit Alex na univerzitě. V okamžiku, kdy dcera bere svého otce na prohlídku kampusu, nadchne jej místnost s roboty, avšak dojde i na téma Alexina návratu z koleje domů kvůli vztahům se spolužáky. Jay si stěžuje, že přibral několik kilogramů a že mu to Glorie dala najevo. Snaží se tedy zhubnout. První příležitost ke ztrátě přebytečných kil nastává, když Mitchell hlídá Lily spolu s jejími vietnamskými kamarádkami a nedokáže je unavit. Cameron s Glorií podnikají s výrobou její salsy, která zažívá na farmářských trzích úspěch. (cheyene)

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

No, žádná velká radost to zrovna nebyla, nemám daleko k tomu, abych si vytvořil Cameronovu figurku a koupil sadu dlouhých jehel. Jak mě ta postava irituje, to se snad ani nedá slušnými slovy popsat. Ještě, že se Phil seznámil s roboty, a ani kachny nebyly úplně špatné. 4*- // "Domo arigato! Vy tady máte roboty?! Co?!" / "Nehodlám prohrát s Vietnamem dvakrát za život." ()