Claire již brzy převezme rodinnou firmu, a tak se doma pouští do velkého úklidu, protože pak už na to nebude mít čas. Všichni si, ač neradi, musí probrat své věci, aby mohly být odvezeny do kontejneru. Alex najde mikinu Sanjaye a vrátí se jí staré pocity. Naštěstí má u sebe Haley, která jí poradí. Lily se učí hrát na příčnou flétnu, ale pod vedením Mitchella se jí to nedaří. Ujme se její výuky někdo jiný? Glorie, aniž by věděla, k čemu se její manžel chystá, měla divný sen, v němž Jay padá a zemře. Podle Camerona jde o předzvěst, a tak pospíchá za svým tchánem, kterého najde na letišti, kterak se chystá absolvovat lekci létání. Mitchell sen vysvětluje Gloriinými obavami z Jayova důchodu a navrhne jí, aby se pod jeho vedením začala věnovat golfu, na který by mohla poté se svým mužem chodit a získali by tak společné hobby. Uspěje Mitchell jako učitel golfu? (cheyene)

cheyene

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Občas mi přijde, že TMR lehce vykrádá povedené scénky z jiných seriálů, např. Přátelé, Himym nebo TBBT. Nevím, v kterém ze sitcomů jsem již viděl tu scénu, kdy si jedna z hlavních postav pronajímá za městem sklad na cetky, které by mu jinak ostatní vyhodili. ()

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Myslím, že tady tvůrci promarnili jednu velkou šanci. Z Jayova prvního dne v důchodu se mohla stát při troše snahy parádní pětihvězdičková epizoda, ten potenciál tu byl, jen ho nikdo dokonale nevyužil. Dobře jsem se bavil s Veteškou, ale Cameron rušil v Jayově dějové linii, a jak už jsem napsal, celkově tomu trochu chyběla šťáva. // "Nestihneme vzlítnout, než sem doběhne?" "Podle mě stihneme i přistát." ()