V blízké budoucnosti boxerský ring ovládli dva a půl metru vysocí roboti řízení počítačem. Charlie Kenton kdysi býval skvělým boxerem. Nyní nemá s kým zápasit, a tak se živí už jen jako druhořadý promotér mechanických náhradníků. Dává dohromady vysloužilé roboty a cestuje od jednoho turnaje k druhému. Když už se zdá, že situace nemůže být zoufalejší a komplikovanější, vpadne mu znenadání a proti jeho vůli do života jeho syn Max. Zprvu ho bere jako nechtěný a otravný přívažek, ale skrze společně sdílenou vášeň pro robotí zápasy k němu postupně nachází cestu. Oba spojí síly, společně postaví nového robota a promění ho v boxerského šampiona. Zatímco si buduje jméno v brutálním a nemilosrdném světě robotických zápasů, zjišťuje Charlie, že se mu nabízí poslední šance na boxerský comeback. (TV Nova)

figliar

Million Dollar Baby o tom, ako Wolverine trénuje plechového hi-tech Rockyho. Aj keď na začiatku bolo evidentné, ako film skončí, príbeh ma zaujal a pobavil. Súboje robotov boli graficky zvládnuté výborne a Hugh Jackman bol tiež super. Tvorcovia si akurát mohli odpustiť už vážne otrepaný vzťah otca-syna na úkor peniazov a naopak. Ale aj tak, 70% si film zaslúži. ()

shereen

Nemůžu říci, že bych se přímo nudila, ale to ještě neznamená, že je to dobrý film. Hromada klise, tezko rict co je na tomhle filmu vlastne dobre. ()

Jakubik

Za mě rozhodně 5. Proč? Jeden z těch lepších rodinných filmů ne-li ten nejlepší. Třináct už mi není nějaký ten pátek, ale musím říct, že mi to celkem chybí a tento film mě do tohoto věku katapultoval. Díky za to. Tímto také komentář končím pač jsem dal za pět a to znamená, že nemám co bych vytknul :-) ()

frype

Pôvodne som chcel dať 1* ale možno by som tento film až zbytočne podhodnotil. Svoju cieľovú skupinu si to určite nájde. ()

tranquill

Myslím, že se na to mohou podívat i dospělí. Sice mi stačí jednou, ale třeba na takové Transformers se mohou dodívat snad jen děti předškolního věku... ()

Drom

Mě se to líbilo. Teda asi tak první tři minuty, jak tam přijíždí týpek v náklaďáku, na samé hranici tmy, v dálce září zábavní park a hraje hezká písnička... A pak už to bylo jen horší a horší, že ani nevím, co pomluvit dříve. Možná tu důmyslně nepromyšlenou vizi blízké budoucnosti? Nebo ty děti hovořící jazykem dospělých a stejně tak se chovající? Či snad ta stavba robota, zjevně dle návodu Přemka z Receptáře? A ty propracované rozličné sociální skupiny, v jádru všechny stejné? Obdobně tak mě (opět) fascinuje, jak je v každým druhým filmu hlavním hrdinou postava s pochybnými životními hodnotami, díky kterým bych ji nechtěl potkávat ani na ulici, natož jí snad fandit. Ale zpět ke konkrétním urážkám. Místy to bylo tak strašně zahraný, že mě bolely bulvy. Povrchní hodnoty veškerého aktérstva tlučou vytrvale do hlavy, stejně jako bíty drsných songů a být mi stejně jako tomu přechytralýmu smradovi, tak se polůlám štěstím. Vychytanej byl taky ten náklaďák, co měl okna pro kolena, aby nohy viděly na cestu. Zkrátka a dobře, mentálně to bylo tak na úrovni Pacific Rim, ale u tomhle filmu si můžu alespoň v křeči myslet, že cílovka byly mrňata od tří do šesti let. Ne že bych kdy chtěl, aby se na to nějaký děti dívaly. Jediným světlým momentem díla, jehož hlavní hrdina se měl jmenovat Robky Calboa, tak zůstává obstojné celkové zpracování. ()

Kobitch

Dafuq did I just watch? Obří kovovej robot mlátí do živého býka? Hlavní postava, co se snaží tak moc být za debila a na konci se zázračně přepne do módu supertáta? ()

Searison

Není to sice režisérské veledílo , ale určitě je to zábavný film. Pro fanoušky sci-fi s roboty jak dělaný. Tak trošku číslo 5 v novém kabátě. ()

matt85

Už dlouho se mi nestalo, že by mi ve filmu vůbec nevadil patos v takové míře. Ten film je prostě tak nepřirozený a přehnaný, až je přirozený a milý. Možná nejpříjemnější film roku 2011. Po druhém zhlédnutí zvyšuju. Nějaký takový film už dneska nevidíte. ()

umbjaz odpad!

Asi mi při sledování chybělo nadšení, ale..... Vyvstala mi jen jediná otázka: "Lidští sportovci už netáhnou, když už je celej film o nechutném opakování všeho co jste kdy viděly a celej film se řešej lidské vztahy, proč robot?" + Scéna jak z Rockyho, robota cvičí...!!! Netřeba pokračovat. ()

Patrik200s

Keď som príbeh tohto filmu sprostredkoval ďalej vlastnými slovami, prišiel mi veľmi stupídny. Pre to ho odporúčam sledovať iba s očakávaniami rozprávkového filmu pred nedeľným obedom. ()

Melvej

Nikdy bych nečekal, že by mě robotí boxování takhle chytlo, každopádně nečekané se stalo skutkem a já celou dobu tajil dech, kdykoliv robotí bojovník Atom rozdával kolem sebe rány, a přestože jsem dopředu věděl, jak to všechno dopadne, byl jsem napnutej jak špagát. Akční, napínavé, vtipné a nenechávající místo pro odtrhnutí očí od filmového plátna, suma sumárum skvělý akčňák. ()

PedroPo

"Víš o tom, že si povídáš s robotem?" :) Scéna, kdy malý kluk učí tancovat "robota" robota mě dostala. Vůbec, ten dětský herec tomu filmu hodně pomohl. Pro mě, ideální rodinný film (teda, když děti trochu povyrostou a pochopí, že mlácení je jen jako a ne, robota si domů určitě nepořídíme) ()

Black-star

Čekala jsem totální blbost a propadák a hned od začátku happy end holywoodských rozměrů. Ani jednoho jsem se nedočkala, je to supr odpočinkový film s dobrým nosným příběhem. Je tu plno robotů, boxu a tvrdé hry. Hugh nezklamal.... nezbývá než doporučit a 80% si to plně zaslouží. ()

mazic

tak jsme smíchali Číslo 5 žije, Do útoku a Rockyho, dali k tomu nesympatického přechytralého haranta a máme tenhle doják jak kráva. k tomu odpornej českej dabing (přehlédl) a máme tu mega hrůůůzu.... komentář sofia doplňuje, co jsem snad mohl zapomenout ()

skalican

Nejak ťažko sa mi dáva viac ako 3*... ľahko predvídateľný dej plný klišé, vzťahu otca a syna v robotickej budúcnosti. Nehovorím ,že mi to vadilo, príjemny film , niekedy je dobre si pozrieť film pri ktorom iba sedíte a ste radi ,že to všetko dopadlo tak ,ako ste vedeli od začiatku. Nejde o zlý film, len pre mňa tento typ filmov viac ako 3* nedostane. Prepáčte pán Shawn Levy. ()

LordMysti

Solidní hezky natočený film s parádními triky zajímavým příběhem, u mě na 4 hvězdy, ale minimálně jednu hvězdu dolů za totální výplach mozku který se odehrál na konci filmu. Nejen trapné a ohrané, ale i hrozně naivní. To bohužel zkazilo zbytek fajn filmu :( ()

Další úder Ocelové pěsti?

Další úder Ocelové pěsti?

08.09.2014

Možná si ještě pamatujete tři roky starý boxerský blockbuster, ve kterém se v ringu mlátili roboti. Toho nejdůležitějšího ovládal Hugh Jackman (Wolverine), který se zároveň sbližoval se svým synem. A… (více)

Oscar 2012 - výsledky

Oscar 2012 - výsledky