Skupina mladých lidí vyráží za turistikou do malebných norských hor. Po chvíli putování narazí na starý opuštěný hotel. Domnívají se, že se jedná o tajemný hotel dle legend opředený zlem. Po vzájemné výměně názorů se nakonec rozhodnou v hotelu nezůstat a vyrazí dál do přírody přespat pod hvězdami. Už je ale pozdě. Někdo nebo něco si nepřálo být rušeno a rozhodlo se to dát skupince opravdu výživnou lekci. (Korbitch)

Illy

Nový režisér, nový díl a propad dolů. Pokus o prolog k předchozím dílům je čistě průměrný snímek, kdy si po týdnu ani nevybavuji o čem. ()

Med_Tw

Po parádní jedničce po lehce slabší dvojce se tahle série pomalu utápí třetím dílem který je průměrným slasherem. Nejspíš to bude tím že každej díl je pod taktovkou jinýho režiséra. ()

Teardown

Nezlobte se na mě, ale tohle je nuda k posrání. Bez těch severských přírodních krás a faktu, že se jedná o pokračování dvou úspěšných filmů, tu nevidím absolutně žádný důvod k aplausu či ovacím. Atmosféra, napětí a jistkra předešlých kousků naprosto zmizela. Jak se říká, v nejlepším je třeba přestat. No a zde to platí dvojnásob. ()

molcan2

V tomto prípade, nie je nutné vidieť predchádzajuce dve filmy tejto "značky". Vlastne by bolo lepšie keby ste ich nevideli. Fanúšikovia slasherov to poteší (myslím, že väčšinu potešil už prvý diel), ale pre ostatných nebude dôvod prečo by si to mali pozrieť. ()

Rockerman

Trojka "Ledové smrti" ( nebo "Mrazivé kořisti"?) nás dějem zavádí před "jedničku" a úrovní se bohužel právě k ní blíží. Sice je nám tu dovysvětleno, proč Gunnar provozoval tu svou "živnost", ale jde o jednoznačně nejslabší část ze všech tří filmů o šílenci, vraždícím v norských horách. ()

animario

Prequel je suverénně nejslabší z celý trilogie,ale naštěstí jsem se na to připravil,takže jsem ho úspěšně dokoukal až do konce. Srovnávat s předchozími dvěma díly nemá cenu,chybí tu sníh,s ním spojená mrazivá atmosféra,napětí,krumpáč (takže vlastně všechno) a mně osobně i Jannicke (tu vystřídala blondýna jejíž jméno jsem už zapomněl a parta ošklivější norský verze S Clubu 7,takže si zasloužili umřít) . Ponurý vlhký lesy ranně podzimního Norska jsou pro tenhle typ filmu ideální,kouzlo rozhodně mají,ale scenérie film nezachrání. Celkem potěšil až úplnej závěr. 2,5* ()

Rathalos

Ani treti diel nijako velmi nezaostava za kvalitou predoslych,zobrazuje tu udalosti z minulosti este pred tym,co sa udialo v jednotke a dvojke,opat nechyba akcia,napatie,atmosfera i samotny zabijak,ktory nelutostne vrazdi,vsetko to dobre doplna prostredie krasnych lesov,je to fakt skvela hororova trilogia,klobuk dole pred Norskom...:-) ()

helraiser

Tak abych pravdu řekl tak toto pokračování mě docela zklamalo. Vraždy jsou nezáživné, atmosféra minulých dvou dílů se prakticky vytratila, hlavní postavy jsou strašné, snad jediné co zůstalo stejně dobré tak je krásná příroda, ale to je zatraceně málo když zvážím jaký to mělo potenciál. Tvůrci sice přišli s několika novinkami jako zabijákova skrýš v chatě, či lesní past jak na mamuty, ale to nijak nepomůže v celkovém hodnocení. Celkově se prostě jedná o průměrnej slasher kterej měl ovšem na mnohem víc. Tentokrát se norové teda moc nevitáhli, škoda. ()

foundation

Po veľmi dobrom prvom dieli a o niečo slabšom pokračovaní tu je trojka ktorá to celé klincuje dokonca ešte viac ako som čakal. Keďže vzkriesenie nášho ,,kamaráta,, z mŕtvych po druhý krát už by zrejme neunieslo viac ĺudí ako je zdravé tvorcovia sa rozhodli pre skutočne originálny ťah a tretí diel situujú ešte pred diel prvý, a robia to dokonca s veľkou odvahou ktorá dáva priestor prípadným pokračovaniam. Po tom čo tu máme možnosť vidieť, ale pevne verím že týmto to zhasne. Vycibrená atmosféra prvého dielu škrípala už pri pokračovaní číslo jedna, takže čakať niečo lepšie sa nedalo ani tu ale vo veľkej časti filmu je doslova odfláknutá, až sprasená. Nehovoriac o tom že sympatické postavy nahradilo stádo idiotov s céčkového 80 tkového horroru čo v tomto prípade zámer určite nebol. Tradičné zívanie zo začiatku vystriedalo nechápavé krútenie hlavou v momente utáborenia sa našej partie, a začiatku klasického cez 20 ročnú kopírku pretiahnutého scenára. Neskôr dokonca ešte aj tie vraždy, a naháňačky pôsobili na mňa viac menej nudne vinou absolútne neschopnej kamery a réžie ktorá to mala potiahnúť. Na príbeh a dej kašlať ak by to dokázalo zaujať niečím iným ale kedže v tom filme vlastne nič iné na čo by sa dalo sústrediť nebolo, niekedy až srandovné logické kiksy totálne bili do očí. No velice prevelice zmršené pokračovanie a tie dve dávam za tých pár dobrých záberov ktoré by sa dali spočítať na prstoch jednej ruky, a za ten koniec ktorý chcel byť akože strašne non klišovitý. Po tom čo tam tvorcovia a herci predvádzali celých 90 minút to bol ťah ako hovado. Trojka ma ale naučila viac si vážiť podobných kúskov ako bola jednotka a preto jej idem pekne pridať jednu hviezdu :D ()

miawallacova

slabší než li jednička, ale lepší než dvojka, což ale neznamená, že je tento slasher špatný, nebo nudný! Ba naopak, je mi líto toho, že tahle vyvraždovací série je u konce, ale při některém nesmyslném a nelogickém chování hlavních postav, které se čím dál tím víc stupňovalo by se nejspíš v "Cold Prey 5" hlavní hrdinové sami nabodávali na nože a podřezávali se. Byla to opravdu hezká série a já za ni děkuji :) ()

Alexandre

Třetí díl je hodně zdlouhavý, předvídatelný a především nudný. Atmosféra nikde, napětí nikde (i když to se u většiny slasherů už ani očekávat nedá), leknul jsem se jednou a většina vražd za moc nestála. Takže vyzdvihnu jenom krásné prostředí a vynikající hudbu. ()

Jaxx84 odpad!

Jak se říká: tak to mě poser krumpáč. Vypatlanější prequel týraného sodomity snad nemohli vymyslet ani v Norsku. Chápu, že olizování žabiček v tajze a okusování těch srandovně chutnajících lišejníku je národní sport, ale že by měly až takové účinky? Céčkovský horor založený na stejně trapném principu jako jednička a dvojka. Zničehonic se zjevující metrákový tichošlápek + herci s qvíqvé severské veverky po lobotomii. 1/10 za hudbu. ()

BrianStorker

Prequel k předchozím dvoum dílům. V podstatě nic nového neuvidíme, než jen stále dokola omýlané téma. Vlastně jednu drobnost ano - jak to vše začalo. Díl, který neurazí, ale ani nenadchne. Atmosférou a napětím se předchozím dílům však nevyrovná. ()

windows

Sága úspěšné trojice hororů, norských režisérů. dle mého názoru byla završena nejlépe tímto posledním dílem. napínavé. Vracíme se na počátek řádění odvrženého dítěte, které roste s divočinou a zabíjí vše. Nenávist, pomsta a "odskáčou" to mladíci... ()

Alouette

Děj se odehrává před jedničkou a dvojkou a je dobré, že se konečně dozvíte, jak a kde zabiják přežíval. I přes vlažné hodnocení některých diváků se mi trojka moc líbila. Odehrává se na jaře nebo na podzim, takže bez sněhu. Nám se odkryje krásná norská příroda a filmu to jen prospěje. Postavy jsou opět celkem sympatické. Je skvělé, že ač od začátku tušíte, kdo řádění maniaka přežije, nedopadne to přesně podle zajeté lajničky ostatních vyvražďovaček a vy budete čučet, jak vše dopadne... ()

Zl0

Kým jednotka mala svoj zmysel predstavením nového trafeného antihrdinu, dvojka bola na prekvapenie celkom dobrý film, toto je úplne zbytočný prívesok. Začiatok je fajn, zapadá k žánru, jazero je nádherné. Ale potom je to už naozaj odpad. Kopa silenej debility, nulové napätie a scény ako z učebnice. To neznamená tak dokonalé, ale tak lacno predvídateľné, že sme sa pri pozeraní až smiali. Dej, odkedy parťáci zaspali po koniec filmu, asi zbúchal niekto na záchode za 10 minút. Mohol namiesto toho radšej hrať sudoku na mobile. Aspoň by si precvičil logické myslenie. ()