Reklama

Reklama

Živí mrtví - Série 7 (2016) (série)


Studna (S07E02)

(epizoda)
Z natáčení

Carol a Morgan jsou přivedeni do komunity, která se oficiálně nazývá Království. Skupinu místních vede král Ezekiel, jehož pravou rukou je živý tygr... Carol a Morgana v minulé sérii zachránili jezdci na koních, kteří jim nabídli, že je odvedou ke svým lidem. Morgan s návrhem souhlasil, Carol je mimo. Carol se probudí až v posteli, ve které spala celé dva dny, ale je ošetřená a podle lékaře se zotavuje. Jakmile se Carol probere, tak jí vezme Morgan na projížďku. Dvojice se právě nachází na místě, kterému se říká Království a místním lidem vládne král Ezekiel. Ezekiel má i vlastního tygra. Carol je ze setkání v šoku, ale již tradičně nasadí masku hodné paní, která nic moc neví, jen aby neprozradila, kdo a jaká ve skutečnosti je. Po návštěvě krále Carol řekne Morganovi, že až bude moct, uteče. Ezekiel si Morgana oblíbil, a proto ho vzal na lov prasat. Morgan si myslel, že jde o prasata pro komunitu, ale pak zjistil, že Ezekielovi lidé nechávají prasata žrát mrtváky. Při další výpravě Morgan zjistil, že prasata slouží jako splátka Zachráncům, proto jsou krmena mrtváky. Předávka prasat dopadne relativně dobře, i když dojde ke rvačce. Ezekiel poprosil Morgana, aby nikomu o Zachráncích nic neříkal. Morgan se v komunitě sblížil i s mladým Benjaminem, kterého učí bojovat s holí, protože střelné zbraně a čepele mu moc nesedí. Dvojice se sblíží.
Na sklonku dne jde Morgan za Carol, ale ta už je na útěku. V noci Carol chytí Ezekiel, jak si v zahradě bere ovoce na cestu. Ezekiel si s Carol promluví a poví ji, jak se stal králem. Původně pracoval v ZOO, kde svojí tygřici jednou zachránil život a ona ho má od té chvíle ráda. Když se svět začal hroutit, tak si Ezekiel vzal tygřici k sobě. Když lidé viděli muže, který má ochočeného tygra, začali si o něm vyprávět a byli ochotní ho následovat. Ezekiel poznal, že lidé potřebují vůdce, a tak se té role ujal. Dříve hrál v divadle, takže mu jde i samotná role krále. Když se Ezekiel ke všemu přiznal, nemá už co skrývat. Carol chce i tak odejít. Ezekiel jí tedy nabídl, aby odešla, ale chce vědět, kde bude žít. Nabízí jí odchod-neodchod. Carol na to přistoupí a do nového domova jí doprovodí Morgan. Během pár hodin se ale u jejích dveří objeví Ezekiel, který jí donesl granátové jablko, nejspíš má pro Carol slabost. (TV Prima)

(více)

Videa (1)

Z natáčení

Recenze (18)

ALIENka_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

No tak tohle byl snad nejotravnější díl z celýho TWD. A to to vypadalo tak dobře po prvním díle. Král bůh ví jak se jmenuje mě začal srát hned jak spustil ty svoje řeči, dialogy už vůbec nechápu, Carol se snaží o.. o co se to vlastně snaží (?), a řeči jako "jdi, ale přitom nejdi" vůbec nedávaj smysl. A CGI tygr? To se už do seriálů nedávaj ani skutečný zvířata nebo co? Když už CGI tak ať to aspoň vypadá opravdově, ne jak od Disneyho. ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nůůůůůůdááááá. Ano přesně takhle byl natahovaný děj druhé epizody. Proč nebyla tygřice Shiva kreslená? Byla by stejně reálná jako to digitální neštěstí a ještě by to bylo vtipné. Vždycky, když Morgan roztočí svou hůl, nevím, jestli se mám smát, nebo brečet, Carolina snaha o poustevnický život je otravně stupidní a celek na mě působil strašlivě únavně. ()

Reklama

mzss1 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Rozhodně jsem spokojen. Nebylo to tak dechberoucí jako první díl, ale to jsem ani nečekal. Spoustu lidí si tu stěžuje, že následující díly se budou zaměřovat na jednotlivé postavy a případná porážka či epizody s Neganem budou natahované atd. Přece by byla blbost, aby vše skončilo v nějakém 4 či 5.díle, ne? Takhle mi to naprosto vyhovuje. Další díl bude asi jen s Darylem a už nyní se nemůžu dočkat. Co se týče tohoto dílu, tak tu máme Carol s Morganem a k tomu poznáme krále Ezekiela. Máme tu dost zajímavých scén. Dokonce i jednu nadlehčenou s prasaty. ;) Pár mrtváků tu zde také je, takže se nemusíme obávat, že současné TWD postrádá nemrtvé. Spokojenost. ()

Najt 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Druhý díl sleduje Carol s Morganem, kteří objeví další osadu. Ta má stejný problém. Sračku jménem N. Epizoda není špatná, ale není tu žádný element, kterého se chytit. Carol patří mezi moje nejmíň oblíbený postavy a to její fňukaní mě nebaví. Nejdřív je největší vražedkyní, pak jí to strašně vadí, opustí nejbližší. Na jednu stranu chápu, ale je to sobecké. Naštěstí Ezekiel vypadá na normálního člověka. 3 osady, 3 stejné problémy, to vypadá na alianci. ()

classic 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Akýsi Ezekiel, s digitálnym TIGROM SHIVOU, s ktorým tentokrát budú len Morgan a Carol, tak to smrdelo prehnaným n-a-r-c-i-z-m-o-m, okolo „novodobého Mesiáša” . Jestvuje ďalšia komunita skrývajúca sa kdesi, mimo dosahu nebezpečenstva, pričom aj tak im ide o život, z pohľadu inej komunity, s ktorými majú akúsi dohodu, že niečo za niečo, potom vás necháme na pokoji. „Opäť som sa strašne kochal všetkým, čo mi scenáristi, herci ponúkajú, také nemastné - neslané MENU” ... Ochutnať ho, znamená väčšinou extrémne bolesti brucha, hlavy... ()

Galerie (42)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama