Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Příchod Daryla, Connie, Henryho a Lydie do Alexandrie vyvolá v Michonne ty nejhorší vzpomínky, na které by nejraději zapomněla. Ty ještě zesílí, když se malá Judith rozhodne opustit Alexandrii... (TV Prima)

Recenze (12)

BROKEN_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Další dobrá epizoda! Vysvětlení od čeho mají Michonne a Daryl jizvy se dalo čekat, že něco takového to bude. I tak se mi líbí, že se TWD nebojí udělat drsný díl s dětmi. To chce koule, a TWD je má v 9 sérii na správném místě :-D . Judith je boží! Miluju ji :) . Je radost ji sledovat. Jen tak dál. Závěr jasně ukázal že se tvůrci inspirují komiksem. Ukázka na další díl, mně naprosto odrovnala. Tohle bude ku**a dobrý! ()

Loki_Six 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"That is exactly right. She is your daughter, so she has her own ideas about how things should be. Oh, you didn't come down here because you're curious. You came down here because you have no idea where she is. Maybe she's off petting a horse. Or maybe she is exactly like her mother, and she is not taking shit lying down." ()

kenkaku 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Už jen co to začalo, bylo vymalováno. Michonne a její náhlé shizo-výlety do minulosti. A proč vůbec? Informačně zcela prázdná epizoda. Kdybych se fozvěděl kde je Maggie OK. Ale ono nic. Samozřejmě úroveň žvanění je opět na maximu. Co mě dost hnulo žlučí bylo to citlivoučké “přepínání mezi liniemi” když mélo dojít na sekání hlaviček náctiletých. Prostě ve světle rozmlácené lebky baseballkou (ano, myslím na tebe Glene) vrchol pokrytectví. ()

Galerie (15)

Zajímavosti (1)

  • Písnička, která hraje na začátku epizody, je „Souvenir“ od Boygenius. (Duoscop)

Reklama

Reklama