Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Příchod Daryla, Connie, Henryho a Lydie do Alexandrie vyvolá v Michonne ty nejhorší vzpomínky, na které by nejraději zapomněla. Ty ještě zesílí, když se malá Judith rozhodne opustit Alexandrii... (TV Prima)

Recenze (11)

maruna0007 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Další dobrá epizoda! Vysvětlení od čeho mají Michonne a Daryl jizvy se dalo čekat, že něco takového to bude. I tak se mi líbí, že se TWD nebojí udělat drsný díl s dětmi. To chce koule, a TWD je má v 9 sérii na správném místě :-D . Judith je boží! Miluju ji :) . Je radost ji sledovat. Jen tak dál. Závěr jasně ukázal že se tvůrci inspirují komiksem. Ukázka na další díl, mně naprosto odrovnala. Tohle bude ku**a dobrý! ()

Reklama

kenkaku 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Už jen co to začalo, bylo vymalováno. Michonne a její náhlé shizo-výlety do minulosti. A proč vůbec? Informačně zcela prázdná epizoda. Kdybych se fozvěděl kde je Maggie OK. Ale ono nic. Samozřejmě úroveň žvanění je opět na maximu. Co mě dost hnulo žlučí bylo to citlivoučké “přepínání mezi liniemi” když mélo dojít na sekání hlaviček náctiletých. Prostě ve světle rozmlácené lebky baseballkou (ano, myslím na tebe Glene) vrchol pokrytectví. ()

Loki_Six 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"That is exactly right. She is your daughter, so she has her own ideas about how things should be. Oh, you didn't come down here because you're curious. You came down here because you have no idea where she is. Maybe she's off petting a horse. Or maybe she is exactly like her mother, and she is not taking shit lying down." ()

bart_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Dětí ako smetí... kdo by to byl řekl, avšak flashbacky (z nichž se z velké části stvořena tato epizoda) zde měly nevídanou obsahovou hodnotu, ba i efektivně zahrály na emoční strunku... Aneb jak společenstvo ke svým jizvám přišlo. ()

Galerie (15)

Zajímavosti (1)

  • Písnička, která hraje na začátku epizody, je „Souvenir“ od Boygenius. (Duoscop)

Reklama

Reklama