Každý rok se musí dostat k dětem po celém světě velikonoční nadílka. A právě od toho tu jsou Velikonoční zajíci. Titul Velikonočního zajíce se dědí z generace na generaci a pro každého z nich by měla být velká čest se jím stát. Avšak to neplatí pro mladého Zajdu, kterého více než roznášení velikonoční výslužky zajímá hra na bicí. Touží se stát bubeníkem v kapele a hrát na koncertech po celém světě. To si ale vůbec nepřeje jeho otec, Seňor Zajíc, který bere své povinnosti velice vážně a chce, aby jeho funkci co nejdříve převzal Zajda. Po jedné ze společných hádek se Zajda rozhodne utéci do Los Angeles, kde hodlá hudebně prorazit. Místo toho ale narazí. Narazí na přední nárazník automobilu, který řídí Fred. To je nezodpovědný flákač jako Zajda, liší se od něj snad jen tím, že je člověk. Protože srážku mezi Zajdou a autem vyhrálo auto, musí se Fred o zraněného chlupáče postarat, dokud se plně nezotaví. Za tenhle dobrý skutek bude po zásluze potrestán, protože jeho život se v tu chvíli promění v sérii katastrof. (TV Nova)

Torgal

To zas mali v Hollywoode nápad za všetky prachy - zobrať americkú vianočnú mytológiu (Santa, soby, továreň na hračky na Severnom póle) a narvať ju na Veľkú noc (Veľkonočný zajac, kurence, továreň na sladkosti na Veľkonočnom ostrove). Do toho zápletka o mladom zajacovi, čo nechce nadeľovať sladkosti ale bubnovať a tak zdrhne z domu do... Hollywoodu a máme tu totálne šedivý veľkonočný produkt. Úroveň infantilnosti presahuje bezpečnostné limity, úroveň zábavnosti pritom konštantne konverguje k nule (s výnimkou pár svetlejších okamihov keď Zajo predstiera plyšáka). Keby aspoň Zajo nebol tak do seba zahľadené hovädo a jeho ľudský sidekick nesympatický povaľač, hodnotil by som prívetivejšie. 3/10 ()

sarfian

Čo tí američania ešte nevymyslia? Rozprávka velkonočného zajaca až moc okato pripomína Santa Clausa a jeho severný pól nahrádza velkonočný ostrov. To ako vážne v amerike na velkú noc nosí vajíčka Velkonočný zajac? No nevadí zase som o niečo múdrejší. Beriem to ako fantasy a nie ako rozprávku okopírovaného santa clausa, lebo by som to poslal rovno do odpadu. Ale ako samotný film, ak nemyslíme na príbeh ktorý je celý taký divný, je to slabý skoropriemer zo zlými hereckými výkonmi. Trošku to celé ako tak drží nad vodou ten zajac inak by to bolo omnoho horšie. ()

Luckyman

Celkom dobré a miestami aj veľmi vtipné, ale to kurča nič moc. Bol tu potenciál a je škoda, že ho nevyužili aspoň na polovicu. ()

odvedle

hneď od prvých minút bije do očí podobnosť s the Chipmunks, potom si jeden rozklikne profil režiséra Tima Hilla a vida, podobnosť nie je náhodná... sem tam sa človek zasmeje, sem tam nudí, avšak spracovaním je tento film o chlp lepší než práve uškriekaní čipmankovia... ()

DadysGirl

Roztomilej E.B. a rozkošnej James Mardsen... Kaley Cuoco už jen jako třešnička na dortu... Je to samozřejmě hovadina, ale s pár dost vtipnejma momentama... A mě se to prostě líbilo... Navíc jsem byla naprosto překvapena hlasem Russella Branda, tak se asi ještě nechám překvapit i jeho herectvím/zpěvem... :) A taky si budu asi dlouho zpívat I want sme candy! :) ()

TommyDiamond

Když jsem viděl ukázky k tomuto filmu, tak jsem si říkal,že to bude náká kravina. Jenže opak byl pravdou. Tento film mě mile překvapil. Je velmi těžké propojit svět animáků se světem lidí. A tady se to povedlo. Nejenže vtip neuvadal,ale navíc nás čekal sice očekávaný,ale skvělí happyend. A navíc mě i mile překvapil i David Hasselhoff a co už je co říct. Celkově 65% ()

Evii.B

Jsem zvyklá na jiné Velikonoce a tyhle přeslazené zářící barvami se mi moc nelíbili. Celkově příběh je až moc dětský a typický - do normálního života připlete animovaná postavička, stejný scénář jako např u Šmoulů nebo Chipmunků. Až na to, že James Marsden v hlavní roli je katastrofa. Jen pár vtipných hlášek, roztomilý králíček a scéna s ním a Kaley z toho dělá průměr. ()

Bastinka

Líbí se mi jak v USA slaví Velikonoce a proto se mi líbí tahle pohádka. Naše Velikonoce sem v tomhle ohledu opravdu nudný. Když sem byla v USA také sem hledala velikonoční vajíčka a bylo to super :-) ()

dewil21

Pubertální zajíček, zabedněný starý zajíc, americká kýčovitá představa velikonoc a taky jeden dost na pěst týpek. Příběh plný otřepaných klišé a naivity. No jo, pro děti asi dobrý... ()

Najlvin

Po mých oblíbených Chipmuncích další příjemně laděný film, který kombinuje hraný a animovaný žánr do jednoho. Ač se to na první pohled nemusí zdát, příběh tohoto snímku je celkem originální, protože filmů na téma Velikonoc mnoho nevzniklo. Je to samozřejmě ale pohádka, a pohádky jsou především pro děti. Takže nelze čekat žádnou revoluci či bůhví jak důmyslně propracovaný děj – takové pokusy tu už ostatně byly a popravdě u dětí moc nepochodily… Příběh v tomto filmu je tedy sice plný klišé, ale to je to, co dnešní děti chtějí – jednoduchou zábavu plnou barev, humoru a infantilní roztomilosti. A toho tento film nabízí od začátku až do konce v dostatečném množství. To ovšem neznamená, že by se u takového filmu nemohl pobavit ani dospělý. Mně už táhne na třicet a přesto se mi film líbil a celkem jsem se u něj příjemně bavil. Krom hlavní postavy Zajdy mě velice pobavilo roztomilé komando Růžových baretů nebo zlotřilé kuře jménem Karlos. Nemluvě o hromadě různých vtípků a srandiček. Nápadů měli tvůrci rozhodně dost, což je potřeba ocenit. Bohužel ale ani tomuto snímku se nevyhnula vlna nepochopení ze strany dospělých, kteří snad čekali něco víc než jen dětskou zábavu. A to je obrovská škoda, protože nevyvážené hodnocení pak tento film, který je jinak technicky zvládnutý na výbornou a obsahuje vše, co by takový film pro děti obsahovat měl, strhává někam, kde si rozhodně nezaslouží být. Proto taky dávám nakonec plný počet hvězd. Nečekal jsem od toho moc, ale o to víc jsem byl potěšen ;-) ()

MysakSim

Animák pro děti, který i naprostou většinu dětí moc nepotěší. E.B. je dobře namluven Brandem a některé scény jsou docela roztomilé. Jinak naprostá nelogika a špatně poskládáný děj. 30% ()

Bgraphy

Nemám pochopení. Prostoduché. Možná lepší old school Hasselhoff, jinak jen otravný týpek /James Marsden/ s otravným zajdou, oba otravnější, než "otravný pomeranč". Seznámení otravných hrdinů počíná střetem zajdy a Volva. ()

Zombiepod

Hop je typickým moderným splodencom amerického filmového priemyslu, ktorým dokonalo sprasili ďalšie veľké sviatky. Ide síce viac-menej o rozprávku pre najmladších, prípadne celú rodinu, je to však typická gýčová blbosť s animovaným hrdinom a pomerne nesympatickými hercami. ALE zabaviť to dokáže, Carlos je to najabsurdnejšie badguy kuriatko, aké kedy v animáku bolo, a pár vtipných situácií dokonca vyšlo. Do kina nie, doobedňajší televízny program áno. ()

Scraffy

Otravný poloanimák, ktorý má minimum vtipov pre malých a aj veľkých. A to by animak nemal mať. Vizuál tiež nie je nič moc. Jedna hviezdička len za ako tak dobré herectvo od Jamesa Marsdena. Inak nič. ()

Prcos

Já jsem se bavil.Je to teda ten film jen na jedno puštění,po druhý už si to asi nepustím.Ale použít hlas Russell Brand na velikoční králíčka podle mě nebyla moc dobrá volba,mě ten jeho hlas přijde jak kdyby byl furt na mol.Ale na druhou stranu hlas Hugh Laurie potěšil a David Hasselhoff ............. ()

Renie42

To je tak roztomilý zajíček, jen ho pomuchlat. Moc se mi to líbilo, je to lepší než nějaký příběh o obtloustlém santovi. Dílna na čokoládové bonbóny, kde jsou kuřátka, to nemá chybu. Moc jsem se bavila. ()

habertek

Jedna velká nuda a trapnost. Z velikonoc udělali američani rádoby Vánoce (místo sobů kuřata, místo saní vajíčko, místo Santy zajíček a místo dárků sladkosti). Jak trapné! Něco na způsob Chipmunků, ale ještě nudnější. Ke dvoum * dopomohla trochu i hudba, která se mi celkem líbila........P.S.: Hasselhoff je trapnej!!! ()

Číslo 5 brzy umře

Číslo 5 brzy umře