poster

Santa je pořád úchyl

 • USA

  Bad Santa 2

 • Slovensko

  Santa je stále úchyl

 • Nový Zéland

  Bad Santa 2

Krimi / Komedie / Drama

USA, 2016, 92 min (Televizní verze: 85 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JohnZ87
  ****

  Tak tohle se zatraceně povedlo! Pokračování excelentní jedničky je ještě sprostější, údernější a odvázanější (což nutně nemusí neznamenat lepší) než první díl. Kanonáda vulgárních vtípků a sexistických narážek je doslova k nezastavení a ústřední duo společně se skvělou Kathy Bates hlásí jako o život. Brett Kelly se do své role naivního joudy dokázal i po těch letech vžít naprosto skvěle. Potěšilo i zachování původního dabingového obsazení. Zatraceně, chci vidět trojku! 85%(18.4.2017)

 • corpsy
  ****

  Je to už len varenie z vody, ale náramne vrejúce. Nekorektný Santa a jeho čokoládový škriatok sú späť s guľometom hlášok a do toho podobne svätá Santova mamička. Vianočná komédia, ktorá opäť dokazuje, že sviatky niesu len nažehleným komerčným sviatkom plným radosti a porozumenia, ale prinášajú aj svoje tienisté stránky.(21.12.2019)

 • HorrFi
  ***

  Pro mě nejočekávánější komedie za poslední roky.. hned co jsem uviděl trailer tak jsem se nemohl dočkat protože 1čku miluju, ale jak už to většinou bejvá - 1čka zůstala nepřekonaná, protože to se překonat nedá.. Bad Santa 2 je ale pořád dobrá zábava pro lidi kterým nevadí tenhle humor.. Bret Kelly za ty leta vyrostl do vejšky, ale jinak vypadá v podstatě stejně.. pořád to samý, ale funguje to..(22.2.2017)

 • Malarkey
  ****

  Původní Santa je úchyl mě bavil pro svojí nekorektnost. A já nevím proč, ale mně se tenhle díl taky docela líbil. Přitom jsem si snažil pročítat různé názory v komentářích, abych pochopil, proč tu dvojka upadla v takovou nelibost. Popravdě jsem ale pořádně nepochopil, proč by tomu tak mělo být. Jediný argument, který mi přišel relativně v pořádku, byl ten, že je dvojka daleko míň vtipná. Jenže to si úplně nemyslím. Já se totiž docela nasmál. Billy Bob Thornton byl opět skvělej a stejně tak se kolem něj točily super herečky. Takže ve výsledku jsem se nasmál a ještě bylo na co koukat. Jasně…film není pro každýho, ale to první díl taky nebyl.(3.11.2017)

 • dannyd14
  **

  Zbytočné naťahované pokračovanie, ktoré robí hanbu kultovej jedničke doslova a do písmena. Billy B. Thornton, ktorý sype jednu suchú hlášku za druhou má už svoje roky, aby prijal ponuku do niečoho takéhoto a Christina Hendricks slabo zastúpila Lauren Graham. Réžia sa úplne vymyká kontrole nad dejovou líniou. Až prílišná snaha o zachovanie rodinných hodnôt a neustále filozofovanie o čom v skutočnosti Vianoce sú. Tony Cox a Brett Kelly to ako tak držia.(4.12.2016)

 • - Ve filmu hraje Billy Bob Thornton (Willie Soke) syna Kathy Bates (Sunny Soke). Ve skutečnosti je jen o sedm let mladší. (MessiM)

 • - Lauren Graham nemohla znovu přijmout roli Sue kvůli natáčení Gilmorových děvčat (od r. 2000). (MessiM)

 • - Krátko na to, ako sa Thurman (Brett Kelly) prizná Williemu (Billy Bob Thornton), že nevedel, že má matku (59. min), sa ho spýta, kde sa narodil. Willie mu povie, že v Little Rock v Arkansase. Billy Bob Thornton sa skutočne narodil v Arkansase, ale v Hot Springs, čo je mesto len pár desiatok kilometrov neďaleko od Little Rock. (AxelWers)