Série(8) / Epizody(128)

Recenze uživatele Sfinkter k tomuto seriálu (29)

Pat a Mat (1979)

Zlaté české ručičky stvořily šikovné postavičky :) ()

Tapety (1979) (S01E01)

Něco podobného zažil můj strýc s prošlou plechovkou od babičky :) Pat a Mat si však opět poradili, svým způsobem :) ()

Dílna (1979) (S01E02)

No jak zatlouká Pat hřebíky - to je dokonalé. ()

Koberec (1979) (S01E03)

Nejlepší je jak Pat páčí připevněnými dveřmi :) Pointa není až tak dechberoucí :) ()

Houpací křeslo (1979) (S01E04)

Obvázané ruce, dobrá hudba a Mat na elektrických drátech, tento díl si budu pamatovat určitě :) ()

Obraz (1979) (S01E05)

Ty cihly taky nejsou špatný :) ()

Garáž (1979) (S01E06)

Zdejší obsah sedí spíš na epizodu Vrata. Ty namalované čáry na zemi pro zaparkování, to už kluci přehnali :) ()

Světlo (1979) (S01E07)

Světlo se mi líbilo, stejně jako giga sirky a giga žárovka :) ()

Gramofón (1981) (S01E08)

Ke konci chlapci překvapili. Celý díl se chovají jako trumpety, zničí si byt a nakonec sestaví takovou mašinu! Klobouk dolů :) ()

Grill (1981) (S01E09)

Ti dva se toho vůbec nebojí, v rohu obýváku si postavit krb takovým stylem je už trochu moc :) ()

Stěhování (1982) (S01E10)

Blázni na silnici nepatří, stejně tak Pat a Mat. ()

Voda (1982) (S01E11)

Hodně povedený díl, originálními nápady se to jenom hemží a závěrečná potopa je veký trest i pro takové kabrňáky, jakými Pat a Mat jsou. ()

Zahrádka (1982) (S01E12)

Další kutilské dobrodružství, tentokrát ze zahrádky nerozlučné dvojice. První trpaslík byl krásný, ale byl pro Pata a Mata zkrátka moc malý :) ()

Malování (1982) (S01E13)

Trable se štaflema a opět parádní závěr, tahle dvojice prostě nezklame. ()

Skokani (1982) (S01E14)

Vyvrcholení pod kolem auta je opravdu parádní tečka. ()

Křížovka (1982) (S01E15)

Další z vynálezů nerozlučné dvojky. Alespoň že chlapci doluštili křížovku. ()

Výlet (1984) (S01E22)

Za útulný závěr jsem hvězdičku přidal, jinak se mi tentokrát výlet s touto dvojicí moc nezamlouval. ()

Cyklisti (1992) (S03E03)

Prozatím asi nejslabší díl, Pat stále jen nakládá kolo a náklad mu záhy padá, málo nápadů. Ale závěr se mi líbil. ()

Parkety (1992) (S03E05)

V novějších dílech je občas vidět, že se vaří ze staré vody. Ale značka Pat a Mat je nesmrtelná i tak. ()

Okap (1992) (S03E06)

Jeden z těch slabších dílů, kde nenajdete ani moc dobrý nápad, ani moc zábavy. ()