poster

My Little Pony: Tajná přání

 • Česko

  Můj malý pony: Tajná přání

 • USA

  My Little Pony: Twinkle Wish Adventure

Animovaný / Pohádka

USA, 2009, 44 min

Režie:

John Grusd

Scénář:

Sherri Stoner

Hudba:

Mark Watters

Komentáře uživatelů k filmu (5)

 • honajz
  ****

  Podle hraček Hasbro nevznikly pouze filmy o Transformerech, ale třeba i animované příběhy malých koníčků. Na animované filmy se vždycky musím ptát odborníka. Názor našeho již sedmiletého syna je pro směrodatný, protože pro něho jsou podobné filmy natáčeny. A i když mě malí pony(ové) přišli úděsně růžoví, syn se soustředil na příběh. Film má 44 minut, takže to nebylo ani pro něho nijak těžké. V městečku se má na Vánoce konat Festival splněných přání. Jenže někdo ukradne hvězdu, která přání plní. Poníci se vypraví na pátrání a brzy objeví zloděje - draka. Který však nemá kamarády, je sám, a tak mu chybí je trochu přátelství. Jak je zvykem, i zde je příběh rámován písničkami (tvoří čtvrtinu filmu). Honzíkovi se příběh líbil, animaci neřešil, poselství o kamarádství ho zaujalo. Na disku se ještě jako bonus nabízejí písničky z filmu (10:43 + 2:26) a krátký animovaný film na téma toho hlavního Čekání na Festival splněných přání (5:41). Oba jsou jen v českém dabingu.(17.8.2019)

 • honajz2
  ***

  Město Ponylate se připravuje na Vánoce. Jako každé Vánoce mají soutěž o nejkrásnější ozdobu. Vyhraje to šprýmařka . Jeden pony přiveze odměnu - hvězdu přaní. Drak tu hvězdu přaní ale odnese. Pony se hned vydávají na cestu za hvězdou. Drak odpoví, že chce kamarády, a pak přiletí do Ponylate oslavit Vánoce s novými kamarády. ------ Viděl jsem to jako malý děcko a tehdy se mi to celkem líbilo a taky se mi tehdy moc líbil konec, ani ta kýčovitě barevná animace mě nevadila. Co bych na to řekl dneska nevím, ale tohle si radši zapamatuju jako celkem příjemnou pohádku. Každopádně, dneska už jsem o dost starší a i tak se na My Little Pony dívám, ale jenom na Friendship is Magic, z roku 2010, heh. 3*(28.3.2012)

 • Renie42
  ***

  Milé a naivní vyprávění poníků, které jsem jako malá zbožňovala. Děti z toho budou nadšené.(1.5.2010)

 • Don Kryspin
  ***

  Asi nejrůžovější pohádka, co znám. Vše je tu totálně růžové - poníci, domečky, dekorace i "zlá" dračice. Růžový je i děj a brutálně růžový je i šíleně přeslazený afektovaný dabing. Za mě osobně jediná hvězdička, ale moje tříletá dcera dává jednoznačně hvězdiček pět. Takže nakonec přiděluji průměr - tři hvězdy. Alespoň že to není nijak výrazně výchovně závadné, jen děsně přeslazené.(27.1.2011)

 • blondboss
  *

  Poviedkové príbehy z poníková vykreslené v povznesenej vianočnej atmosfére. Dievčatká si prídu na svoje, všetci nad 5 rokov pritom budú doslova trpieť. 20 %(9.7.2019)