Talk show, kterou vysílá televizní stanice Prima. Barbora Tachecí si každý den přizve jednoho hosta, se kterým probírá určité téma, které je každý den jiné a tím pádem i unikátní. (ČSFD)

Trauma odpad!

hrozné. Hosté sice zajímaví, ale jsou jim pokládány tak trapné otázky, že se jim sami smějou, zatímco moderátorka to myslí naprosto(ale naprosto!) vážně. Kdybych dala jednu hvězdu, tak z lítosti... ()

SFalconJ odpad!

Postupem času jsem na její rádoby investigativní novinařinu a "nakopytech" roznášející otázky přestal mít žaludek. Zjevný scénář a účel pořadu podtrhuje celkovou ubohost a snahu vydělat na senzaci. ()

alonsanfan odpad!

Neuvěřitelně hloupá a překvapivě i hloupě se chovající a vypadající paní, která je zároveň bizarní kombinací všech možných řečových vad a defektů. Jak tahle osoba může působit v médiích, televizi či rozhlasu nepochopím, stejně tak z čeho vlastně pramení její nebetyčná arogance. To pro mě zůstane navždy tajemstvím srovnatelným třeba s Bermudským trojúhelníkem. I když jsem nesměle přesvědčen, že na záhadu Bermudského trojúhelníku možná někdo časem přijde. ()

Hermanka

Jedno se Barboře Tachecí nedá upřít, někdy za čas z ní vypadne zajímavá otázka. Leč její katastrofálně nesympatický projev, a hra na jakousi investigativní novinářku, neklapne. Nesmyslné tlačení hosta do "kouta", v případech že to je zcela zbytečné a zcela mimo mísu, mi příjde směšné. Pouze kvůli zajímavým hostům, dávám jednu hvězdu. Ale i tak, tento pořad díky "pátrající a neůstupné" Tachecí spěje do odpadu. ()

Oneiros odpad!

"Barbora Tachecí / mozek má kuřecí." Bezpochyby nejhorší pořad v nabídce kanálu Prima Family. Nejsem zastánce doktríny, že by musel mít publicista nutně publicistické vzdělání, ale pár lekcí novinařiny a rozumu by paní moderátorce jen a jen prospělo. O důvod víc Primu zapínat akorát při oblíbených filmech. Copak tam není nikdo, kdo by ji zkrotil? ()

G04T odpad!

Tuhle hnusnou, červama prolezlou moderátorku bych nejradši umlátil kamenem. Respekt hlavně Budařovi, kterej se udržel a nedal ji přes držku. ()

Mara12 odpad!

Několik důvodů proč Fakta B.T. nevidět. Formát pořadu rozhodně není žádná novinka, ač se to nezdá i deset minut je dlouhá doba, otázky postrádají racionalitu, za způsob jakým se moderátorka odpovědi domáhá by se nemusela stydět ani tajná služba a v neposlední řadě sama osoba Barbory Tachecí. Krom toho vžijete li se do role hosta, sedět “face to face“ této dámě je strašidelnější než celá série SAW dohromady. ()

Bigwave odpad!

Možná se to zdá jen mě, ale paní moderátorka Tachecí je snad nejmíň sympatický člověk na televizi Prima, který absolutně neumí vést diskuzi. Pravidelně nerozumí tématům, na která pokládá hloupé otázky a k tomu všemu její nepřiměřené vystupování. ()

eFOXsize odpad!

OMG, to bylo talk-show? Do teď jsem byla přesvědčená, že politická vsuvka, kde bylo úkolem trvdě napadat. Žádný vtip. Jakože mi je ironie a cynismus vlastní, ale tohle bylo tvrdé. A ještě to její šišlání. A zjevný nezájem. Matka si to pouštěla, protože se jí zalíbili útoky na politiku, bohužel jsem bývala často při tom. Paní profesorku, jak si nechávala říkat, nemusím... ()

Wild odpad!

[5%] Tak to vypadá, když vrcholně nesympatická a arogantní paní uvádí diskusní pořad. Velmi neprofesionální přístup a nepříjemná podívaná… ()

capka

Páni, taky z ní máte pocit, že každým hostem i divákem okázale pohrdá? Jestli jste zahlédli díl, kde s někým jednala s úctou a s taktem, tak mi prosím dejte vědět - ráda se pokusím věřit, že BT není ve skutečnosti tím, kým se na obrazovce zdá být... ()

Dave_ff odpad!

Nějak jsem nepochopil o co by v tomto pořadu mělo jít, rozhovory jsou úžasně nezáživné, stupidní a nudné. ()

t.b.kat odpad!

Příšerná "talk show". Zde ve své podstatě nejde o to, se cokoliv dozvědět, Tachecí nedává ani prostor hostům, často se ptá na naprosté hovadiny a svou prezentací a vystupováním se odsouvá daleko v oblasti mých zájmů. Je to nejhorší odpad publicistiky, i když na TV Barandov je pár těchto obludárií taktéž. ODPAD! ()

tonton78 odpad!

dlouho jsem se odhodlával napsat komentář k tomuto pořadu,neboť jsem dlouho hledal slova kterými bych popsal komentátorku a zcela jimi obsáhl její charakter. posuďte sami zda se mě to podařilo : arogantní, sebestředná, nafrněná a uslintaná svině ()