Stopky lásky

• Austrálie

Komedie / Drama / Fantasy / Romantický

USA, 2009, 99 min

Na tenhle film jsem se těšila a chystala už od doby, co jsem viděla podle mě trochu podobný Vyměřený čas. Ale právě po In Time jsem neočekávala už žádný zázrak. Moje překvapení však bylo obrovské. Celou dobu jsem se příjemně bavila a děj mě natolik vtáhl, že jsem v jednu chvíli začala přemýšlet, jestli si takové "hodinky" taky nepořídím:D Nejedná se o obyčejnou nudnou romantickou komedii, ale je skvěle doplněna touto zajímavou myšlenkou a to z ní dělá neobyčejnou. I přes občasnou předvídatelnost děje a průměrné výkony herců - 5*!(8.3.2012)

Komedie, která způsobuje melancholii, sci-fi, které vyvolává úsměv a překvapivý sladkobol, který zchladí několika anti-romantickými momenty. Absolutně neznámá debutantka Jac Schaeffer si zkrátka vybrala působivou a překvapivě kvalitní látku, která popírá pár obvyklých schémat a zanese do mozkových závitů náměty, které budou pár dní chtě-nechtě vrtat.(14.9.2010)

Americké nezávislé filmy mám rád. Všechny neduhy, kterými trpí, jsou pro mě vykoupeny svěžím vánkem a originalitou, které s sebou přinášejí. TiMER je řekl bych typickým produktem žánru. Nebudete se smíchy válet pod stolem, dumat nad filozofickými otázkami života a smrti a asi i dojetí k slzám vás mine. Budete se ale solidně bavit při filmu s neotřelým dějem a herci (Michelle Borth :*). Byl jsem rád i za citlivý konec, takže tři a půl hvězdičky (zaokrouleno nahoru, po všem tom mém utrpení při několika "romantických komediích" co jsem v poslední době přežil).(26.7.2010)

• arkie

Zaujimavy napad, z ktoreho by sa dala vytazit uzasna kritika sucasneho hollywoodskeho kultu "osudovej" lasky. Bohuzial napriek slubnym momentom na viacerych miestach scenarista na poslednu chvilu vzdy cukol a nedotiahol napad do konca. Zaver je totalne sklamanie, napriek vcelku obstojnym hereckym vykonom.(4.3.2011)

• Kajusska01

Tak za prvé: Z celého toho nápadu by se dala udělat nějaká super věc. Když už je ve filmu něco nereálného (láskovač), ať z toho scénáristi a rejža vytřískají, co se dá. Protože jinak z toho bude hodina a půl sáhodlouhé nudy, při které všichni neustále jenom žvatlají o lásce, i když polovina z nich ani neví, co to slovo znamená. Za druhé: Kdyby aspoň výkony herců stály za to, tak by se na to dalo podívat bez toho, že by se chtěl člověk hned zabít. Neuvěřitelná nuda, jeden z mála filmů, u kterých jsem usla a pak jsem uvažovala, jestli je dokoukám. Dávám jednu hvězdičku a to jenom za ten nápad, který by mohl opravdu vypadat jinak, kdyby se toho ujali pořádní lidé... Jinak je to čistočistý odpad!(16.7.2011)