Reklama

Reklama

Představte si, že byste měli hodinky, které by odpočítávaly čas kdy potkáte svou spřízněnou duši. Chtěli byste vědět kolik hodin, dní, měsíců nebo let vám zbývá, než konečně najdete jeho nebo ji?
Jste už unaveni z čekání na lásku? Už nemusíte čekat! Můžete se těšit! Revoluční zařízení zvané Timer implantované v zápěstí přesně zobrazuje počet dní zbývajících do osudového dne, kdy nositel Timeru potká svou spřízněnou duši. Opravdová láska se zárukou? Ne pro Oonu O'Leary, která čelí vzácnému úkazu - její Timer je totiž prázdný, nic neodpočítává. A tak Oona stale hledá a setkává se jen s muži bez Timerů, ovšem bez úspěchu. A pak se objeví Mickey, okouzlující mladý úředník v supermarketu, kterému na jeho Timeru zbývají čtyři měsíce… Co se tedy stane, když čtyři měsíce uběhnou? (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (100)

novoten 

všechny recenze uživatele

Komedie, která způsobuje melancholii, sci-fi, které vyvolává úsměv a překvapivý sladkobol, který zchladí několika anti-romantickými momenty. Absolutně neznámá debutantka Jac Schaeffer si zkrátka vybrala působivou a překvapivě kvalitní látku, která popírá pár obvyklých schémat a zanese do mozkových závitů náměty, které budou pár dní chtě-nechtě vrtat. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Láskovač, to je takový zvláštní nástroj, který když pochopíte, jak ve filmu funguje, tak Vám film samotný nepříjde tak blbej. Jinak se totiž budete cejtit jak někde u bláznů na kopečku, protože ty dialogy jsou fakt síla. Když se ale člověk přes to všecko přenese, tak se to docela zkouknout dá. Ono koneckonců takovej láskovač není zase uplně nejhorší věc. Mně by řvala u vodpověděk pro herce a herečky, u piva, u žrádla, takže i v hospodě, a já bych si s radostí rochnil, protože bych byl šťastnej. Jenže co s lidma, co v láskovač nevěří? ()

Reklama

JFL 

všechny recenze uživatele

Přes chytré a originální ozvláštnění s titulním zařízením, které odpočítává, kdy člověk potká toho prvého či tu pravou zůstává, snímek klasicky vystavěnou romantickou komedií. "TiMER" sice je jeden z nápaditějších amerických nezávislých filmů, ale současně nese řadu neduhů dané kategorie jako je uměle hyperrealistické prostředí, titěrné středostavovské problémy a vše zastřešující líbivost. Na druhou stranu je nutné uznat, že díky pečlivě rozvedenému nápadu si uchovává kvalitativní náskok před mainstreamovou i nezávislou konkurencí. 7/10 ()

larelay 

všechny recenze uživatele

Nadherne, vtipne a podmanive osviezenie medzi romantickymi filmami. Celkom by ma zaujimalo, ako by to cele fungovalo v realnom zivote... Ale sladka nevedomost je podla mna lepsia ako uprimna vedomost, pretoze aspon necakate na nieco, co nemusi nikdy prist. Naozaj krasny film s prijemnymi hereckymi vykonmi a absolutne UZASNOU hudbou. Vrelo odporucam. ()

M.a.t.t. 

všechny recenze uživatele

I keď schémou Timer pripomína klasickú romantickú komédiu, od pásovej mainstreamovej produkcie sa odlišuje hlavne neuveriteľne sviežim nápadom. Myšlienkovo ho pritom aj patrične využíva, čo v týchto prípadoch nebýva pravidlom. Pretože v rámci hlavnej línie, hľadania životnej istoty takmer tridsaťročnej Oony, scenár poskytuje aj viac pohľadov na to, ako vo fikčnom svete čoraz populárnejší prístroj na hľadanie spriaznenej duše, ovplyvňuje a napĺňa osudy a tým zároveň aj formuje ústrednú hrdinku. A po po pôsobivo realistickom závere vám možno naplno dôjde, že civilné herecké výkony a príjemne komorná atmosféra znamenajú niekedy viac ako hviezdy a opulentná výprava maskujúca dejovú prázdnotu. Veľmi milé prekvapenie na poli nezávislého filmu. ()

Galerie (11)

Reklama

Reklama