Stopky lásky

• Austrálie

Komedie / Drama / Fantasy / Romantický

USA, 2009, 99 min

• Kajusska01

Tak za prvé: Z celého toho nápadu by se dala udělat nějaká super věc. Když už je ve filmu něco nereálného (láskovač), ať z toho scénáristi a rejža vytřískají, co se dá. Protože jinak z toho bude hodina a půl sáhodlouhé nudy, při které všichni neustále jenom žvatlají o lásce, i když polovina z nich ani neví, co to slovo znamená. Za druhé: Kdyby aspoň výkony herců stály za to, tak by se na to dalo podívat bez toho, že by se chtěl člověk hned zabít. Neuvěřitelná nuda, jeden z mála filmů, u kterých jsem usla a pak jsem uvažovala, jestli je dokoukám. Dávám jednu hvězdičku a to jenom za ten nápad, který by mohl opravdu vypadat jinak, kdyby se toho ujali pořádní lidé... Jinak je to čistočistý odpad!(16.7.2011)

Tvůrci si mohli odpustit ten nejistý nebo spíše neurčitý závěr. Tohle totiž nemám rád. Jinak vcelku přijatelná romantická polokomedie. Komedie by bylo příliš silné slovo, protože děj je spíše vážný, melancholický. Podstata láskovače je na dvě věci, ale když se přes tohle dokážete přenést, tak Vám film nabídne víc než jen klasickou slaďárnu bez nápadu, kterých se teď točí tuny. Pořád se ale jedná o film, který stačí vidět jednou, proto nemůžu dát vyšší hodnocení. 55%(3.8.2014)

Taková třešnička v žánrovém světě slaďáků. Velmi slibný nápad se kupodivu drží až do konce, herecké výkony jsou úměrné mé nabaženosti a nějaký ten vtípek občas "ulítne". Hlavní představitelky nejsou sice nejkrásnější v okolí Hollywoodu, ale tento děravý pytel ucpaly stoprocentně. Ameriko, takhle nějak si představuju současnou romantickou kinematografii. S klidem na duši, krásné 3*.(22.7.2010)

[imdb: 6.6/10] | me: Nezávislá romantická komédia, ktorá sa nesnaží o typický hollywoodsky "romantický humor". Má svoje tempo, ktoré je na môj vkus však trošku pomalé a nevýrazné. Celkovo sa však nejedná o totálne nudnú záležistosť. Je to film, ktorého hlavná myšlienka je síce "šialená", ale na šťastie spracovaná bez zbytočného rozpitvávania. Dej sa sústreďuje skôr na okolnosti a následky svojským nekomerčne romantickým hoci podľa mňa nie najpútavejším spôsobom. Mňa si táto originalita proste nezískala.(4.9.2010)

Nadherne, vtipne a podmanive osviezenie medzi romantickymi filmami. Celkom by ma zaujimalo, ako by to cele fungovalo v realnom zivote... Ale sladka nevedomost je podla mna lepsia ako uprimna vedomost, pretoze aspon necakate na nieco, co nemusi nikdy prist. Naozaj krasny film s prijemnymi hereckymi vykonmi a absolutne UZASNOU hudbou. Vrelo odporucam.(25.6.2010)