Stopky lásky

TiMER

Komedie / Drama / Fantasy / Romantický

USA, 2009, 99 min

Ten konec mi to celé zkazil. Fuj na něj. Doufám, že taková věc nebude nikdy vynalezena.(4.8.2011)

Láskovač, to je takový zvláštní nástroj, který když pochopíte, jak ve filmu funguje, tak Vám film samotný nepříjde tak blbej. Jinak se totiž budete cejtit jak někde u bláznů na kopečku, protože ty dialogy jsou fakt síla. Když se ale člověk přes to všecko přenese, tak se to docela zkouknout dá. Ono koneckonců takovej láskovač není zase uplně nejhorší věc. Mně by řvala u vodpověděk pro herce a herečky, u piva, u žrádla, takže i v hospodě, a já bych si s radostí rochnil, protože bych byl šťastnej. Jenže co s lidma, co v láskovač nevěří?(3.1.2011)

[imdb: 6.6/10] | me: Nezávislá romantická komédia, ktorá sa nesnaží o typický hollywoodsky "romantický humor". Má svoje tempo, ktoré je na môj vkus však trošku pomalé a nevýrazné. Celkovo sa však nejedná o totálne nudnú záležistosť. Je to film, ktorého hlavná myšlienka je síce "šialená", ale na šťastie spracovaná bez zbytočného rozpitvávania. Dej sa sústreďuje skôr na okolnosti a následky svojským nekomerčne romantickým hoci podľa mňa nie najpútavejším spôsobom. Mňa si táto originalita proste nezískala.(4.9.2010)

To by ještě tak scházelo, aby i tohle jsme měli dopředu nalajnované. Už takhle je příliš mnoho očekávání, příliš mnoho předem známých mezníků a vyjetých kolejí. Ještě tímhle se označkovat a mohl bych vypnout mozek i duši a nechat se prostě jen vláčet osudem. A opravdu mě tím koncem naštvali. Nebudu spoilovat, ale tohle je horší než když mi před očima umírají hlavní hrdinové na rakovinu. Ale vztek je taky emoce, že? I to se počítá a je to víc, než většinou dostanu. Netradiční romantická komedie je slovní spojení, které dneska jde použít opravdu málokdy, takže buďme vděční, když jednu za čas dostaneme. // 75%(16.12.2010)

Komedie, která způsobuje melancholii, sci-fi, které vyvolává úsměv a překvapivý sladkobol, který zchladí několika anti-romantickými momenty. Absolutně neznámý debutant Jac Schaeffer si zkrátka vybral působivou a překvapivě kvalitní látku, která popírá pár obvyklých schémat a zanese do mozkových závitů náměty, které budou pár dní chtě-nechtě vrtat.(14.9.2010)