Pohledný pětatřicátník Alex a jeho sestra Mélanie s manželem Marcem mají speciální společnost, která se zaměřuje na rozbíjení partnerských vztahů na objednávku. Jedinou etickou podmínkou je, že onen vztah musí být alespoň z jedné strany nešťastný. Vždy pomocí rafinovaných manipulací nic netušící ženu či muže přesvědčí, že pravá láska na ně čeká s někým jiným. Když se na něho obrátí bohatý podnikatel Van der Becq, jemuž se nelíbí úspěšný nápadník jeho dcery Jeanette, Alex váhá, protože vztah snoubenců je i po bedlivém prozkoumání harmonický a láskyplný. Zakázku ovšem přijme, neboť je po uši zadlužený a v patách má obřího srbského vymahače... (TV Nova)

wespi

Svižná romantická komedie, která těží jak ze své originální zápletky, tak z charismatického Durise v hlavní roli. Opravdu příjemné překvapení, které se v tomto žánru už příliš často neobjevuje. Zasloužené 4 hvězdy. ()

Jurcekk

Po hodine to išlo dosť hore. Paradis na mňa urobila dojem. Pridávam sa k HoneyBunny za myšlienku o Veľkom odhalení a urazenej hlavnej hrdinke.....A sme s andrejkou hádali kdože bude Duris v americkom remake. Ona že Pitt ja že Clooney :DDD. Pekný film.Prihrám dcére. ()

skodovak

Skoro bych nevěřil, že to byla francouzská komedie. Ale hrála tam Vanessa Mezírkovitá, takže asi byla. Každopádně byla svěží, vtipná a hlavně Romain Duris mě fakt bavil (ještě nedávno jsem nevěděl kdo to je, ale tento měsíc už je to můj druhý film, kde hraje hlavní roli - prvním byl Afterwards). Do kina na tento žánr nechodím, ale na DVD jako příjemný večerní zážitek mohu jen doporučit. A kdo byl někdy v Monaku, tak ve filmu rozezná spoustu míst - aneb vzpomínky na dovolenou! :-) ()

Jevablo

První hodina filmu je vtipná, francouzsky uvolněná, zábavná a docela i neromantická. Potud se muž i žena baví. Další průběh je už trochu komplikovanější, jako by byl děj filmu vtahován do běžných romantických kolejí, bránil se...a podlehl. Takže závěr pro otrlejší romatikofily. Pořád ale lepší než 90% holywoodské produkce. ()

Signore

Nemohu říci, že bych se dobře nebavil, po filmařské stránce se tomu také nedá moc vytknout, ale na čtyři hvězdičky to myslím není. Hodnocení snímku totiž do značné míry závisí na tom, nakolik jste ochotni přistoupit na značnou nadsázku (stylizaci) vyprávění, což se v mém případě tak úplně nepovedlo. ()

siki37

komika začala už v prvých minútach, keď sa predstavili hlavní hrdinovia. najškaredší herci akých som kedy videl, no o to viac som sa bavil. už som prejedený dokonalých hercov, dokonalosť je nudná, veď napokon humorné situácie vznikajú najčastejšie z nedokonalosti. vrelo odporúčam! ()

P@\/EL

Lehce nadprůměrná romantická komedie, která ničím nepřekvapí, ale také ničím neurazí. To máte tak, když se do komediálního žánru připlete romantika, bývá většinou zle. Ještě že se zde našlo pár světlých momentů, u kterých se člověk mohl zasmát. Jinak celý děj působil dost naivně a hloupě a to ani nechcu mluvit o velice předvídatelném závěru. ()

ronas

Tento film mi námetom veľmi pripomína komédiu Ako ukradnúť nevestu, ale má svojský francúzsky šarm a vtip, ktorý je nenapodobitelný. Dej je sprevádzaný super hudbou a pohľad na tancujúceho Romaina Durisa urcite pobavi :D my sme sa v kine pučili od smiechu. ()

avalon999

Príjemná oddychovka na piatkový večer. Film, ktorý určite nenudí. Pre mňa asi najväčšie plus je, že to nie je nejaká presladená malinovka, ale taká fajn komédia na remake Hriešneho tanca... ale scéna s vidličkou - nemá chybu :D ()

Poza

Výborná francouzská komedie, která vyčnívá z řady především skvělým a hlavně originálním námětem a skvělým Romainem Durisem. Nějaká žánrová klišé film sice má, ale ty se dají pod návalem smíchu z některým scen odpustit. ()

camomilla

Pripadala jsem si, jakobych se divala na "romantickou bondovku". Mozna to ve mne vyvolaval elegantni oblek ktery Romain Durise skoro nesunda, uzasne monacke exteriery, luxusni hotely a draha auta. To vse doplneno velmi vkusnym balenim s takovou lehkosti a rafinovanosti, na kterou jsem se nechala sbalit i ja. ()

nickymilka

Skvělá nepředvídatelná a zároveň vtipná komedie. Škoda toho přeslazeného závěru, který degradoval původní šmrnc celého filmu. Nebýt pro mě trochu trapného konce, dávám plný počet hvězd. Takhle je to 4,5. ()

RoyBatty444

Moc som sa nebavil. trápne spievanie pesničky od Wham a pri scéne s Dirty Dancing ma film úplne sklamal. Nehovoriac o na-konštruovaných situáciách a znalcoch ázijských rečí. ()

desnik

Po dlouhé době nejlepší romantická komedie, co jsem viděl!! Takhle jsem se opravdu už dlouho nepobavil....má to šmrnc, vtip, originalitu a navíc je to skvěle zahrané! Naposledy jsem měl podobný zážitek u Dannyho parťáků... ()