Pohledný pětatřicátník Alex a jeho sestra Mélanie s manželem Marcem mají speciální společnost, která se zaměřuje na rozbíjení partnerských vztahů na objednávku. Jedinou etickou podmínkou je, že onen vztah musí být alespoň z jedné strany nešťastný. Vždy pomocí rafinovaných manipulací nic netušící ženu či muže přesvědčí, že pravá láska na ně čeká s někým jiným. Když se na něho obrátí bohatý podnikatel Van der Becq, jemuž se nelíbí úspěšný nápadník jeho dcery Jeanette, Alex váhá, protože vztah snoubenců je i po bedlivém prozkoumání harmonický a láskyplný. Zakázku ovšem přijme, neboť je po uši zadlužený a v patách má obřího srbského vymahače... (TV Nova)

ab.dul

Chcete se bavit, odreagovat a oddechnout si od jiných, náročných filmů nebo jen od každodenní práce? Tak prosím, máte jedinečnou příležitost... ()

epoh

Nebýt té zbytečné "mafiánské" linky, bylo by to bezchybné. V každém případě nejlepší romantická komedie posledních let. Už teď je jasné, že do roka a do dne nás americký remake nemine... ()

katuuuska

Dlouho jsem se u žádný francouzský komedie tak nepobavila. Vanessu Paradis nemám ráda, nejen proto že BYLA (haha) ženou Deppa, ale je mi nesympatická celkově. Doporučuju vidět v původním znění, dabing ne! ()

Nessos

Herecký koncert Romaina Durise podpořený vynikající, ale zdůrazňuji opravdu vynikající hudbou. Jinak klasická slaďárna. Sakra, kdy už se konečně objeví romantická komedie, která bude reálně atakovat kvalitu Kopaček? ()

KateW

Výborná oddechová komedie z francouzské dílny. Ani nevím jestli je to romantické,ale rozhodně se u toho dobře pobavíte ()

Solverino

Jedna hvězdička za příjemné prostředí francouzského jihu a pěkné hotelové pokoje. Hlavní hrdina (chcípáček) ještě celkem ujde, ale Vanessa to je naprostej děs běs. Obzvlášť pokud otevře pusu, vypadá jako ukrajinská uklízečka s vytlučenejma zubama - komu tohle přijde sexy?!? I celkově vypada jako vyžilá vysušená (kří)žížala... No slabota! A vtipné to taky moc nebylo. ()

Black3R

Rozmýšľal som či dám 5 alebo 4* ale kôli tomu že to bolo tak vtipné a strašne ma to bavilo tak dávam 5! Nevedel som sa od toho odtrhnúť, pripomínalo mi to 50x a stále poprvé :) ..... 95% ()

iz67

Nic se tam neděje, nic člověka nepřekvapí a nic nerozesměje. A taky nevím, proč bych si měl přát, aby se cíl našeho hrdiny splnil. Těch 70%+ opravdu nechápu. ()

mig21

Dobře napsané, natočené i zahrané. Vanessa už není nejmladší, nicméně když se pozoruje v koupelně po návratu z koncertu Chopina, kdo by nechtěl být na místě s ní:) ()

Kubi21

Tak Frantíci ukázali jak umí natočit typickou Hollywoodskou romantickou komedii. Je to předvídatelné, ale díky lokacím, skvělým hercům a velké dávce humoru, to stojí za to. Romain Duris je úplný švihák lázeňský. Dobrý nápad, trošku klišé a hodně srandy a máme tu svěží komedii, která pobaví a můžete ji vidět i víckrát. ()

Lebowsky

Skvelá romantická komédia toto je voda na môj mlyn humor ktorému človek neodolá. Musím sa priznať že som francúzkym tvorcom veľmi nedôveroval, v poslednom čase humor nejak chýbal boly len pokusy oň. Tento film nesie dúfam prevrat ktorý potrvá :) ()

Prubner

Film není moc vtipný a hlavním hrdinům jsem tu jejich lásku vůbec nevěřil, není mezi nimi žádná chemie. Na vině je kromě scénáře i Vanessa Paradis, která prostě není herečka a její výkon je dost nemohoucí. A vlastně je už i dost stará. ()

PAVLIS

50% Těžko věřit, že by hlavnímu hrdinovi stačilo tak málo k dosažení svého cíle. U mě Klamač nezafungoval. ()

matushiq

Milá romantická komédia s neamerickým humorom, ktorá však bohužiaľ ničím neprekvapí. Najväčšia medzierka medzi zubami je sympatická. Snaha hlavného hrdinu tancovať ako Patrick Swayze patetická. ()

Maica

Bohužel to nejde hodnotit líp, protože tam pro mě byl až moc nesmyslů. Například, jak by taková malá "firmička" mohla zajistit tolik věcí? Nebo: proč vůbec Juliettin otec chtěl, aby se jeho dcera rozešla se svým snoubencem? Takovéhle drobnosti mě na tom neskutečně štvaly, ale jinak se mi film líbil a je docela příjemná změna vidět něco ve francouzštině. :) Jo, a taky konečně při běhu někdo (R. Duris) vypadá hůř než já. :) ()

Felisr

Námět skvělý, jenže ve druhé polovině již příliš klišoidní. Také mě nepřesvědčilo vzplanutí hlavních postav - on se zakoukal do ní, přestože nebyla ani hezká, ani mladá (s prominutím) a většinou ani příjemná a ona se zakoukala do něho, protože její současný přítel - snoubenec byl naprosto perfektní a takové přece stojí zato odkopnout ?!?! Tři hvězdičky dávám jen za různé stylizace hlavního hrdiny, to pobavilo asi nejvíce :-) ()

mirkath1

Pátou hvězdu nedám jen proto, že ten konec byl trapně předvídatelný, jinak něco jiného, než přeslazené americké romantické komedie :) ()

subic

Holkám se to bude líbit, Francouzi oplodňováky docela umí, navíc "speciální" služby jsou docela zajímavý nápad. Vanessa Paradis není zrovna krasavice dle mého gusta, ale to vykompenzuje François Damiens který zase hraje roli jelimana. Na romantickou komedii jde o lepší průměr. 70% ()