Pohledný pětatřicátník Alex a jeho sestra Mélanie s manželem Marcem mají speciální společnost, která se zaměřuje na rozbíjení partnerských vztahů na objednávku. Jedinou etickou podmínkou je, že onen vztah musí být alespoň z jedné strany nešťastný. Vždy pomocí rafinovaných manipulací nic netušící ženu či muže přesvědčí, že pravá láska na ně čeká s někým jiným. Když se na něho obrátí bohatý podnikatel Van der Becq, jemuž se nelíbí úspěšný nápadník jeho dcery Jeanette, Alex váhá, protože vztah snoubenců je i po bedlivém prozkoumání harmonický a láskyplný. Zakázku ovšem přijme, neboť je po uši zadlužený a v patách má obřího srbského vymahače... (TV Nova)

CrazyAdinn

Úžasný příběh plný vtipných momentů a krásné francouzštiny. Nechyběl ani dramatický hříšný tanec a romantika je na světě. ()

Maya.Angel

Sice značně "klišoidní" hlavní dějová linka filmu, přesto byl film osvěžující, vtipný, nevulgární a hlavní postavy mi byly moc sympatické. ()

cmman

Nebýt happy endu, byl bych ještě štědřejší! Takhle dobře jsem se dlouho nebavil! (A nemusel se u toho navíc stydět ;)) ()

Agora

Konečně hezká evropská (francouzská) romantická komedie! Ty mají přece jenom jiný esprit než americké. Krásné prostředí Monaka, přitažlivý Romain Duris a půvabná Vanessa Paradis - co více chtít. ()

k.rakonos

Dal bych této příjemné a vtipné romantické komedii o hvězdu víc, ale když se člověk celý film dívá na neatraktivní, anorektickou hlavní hrdinku, která má propadlé tváře i hrudník a půlmetrovou mezeru mezi zuby, tak víc jak 3 hvězdy nejdou. Jestli zde někdo píše o tom, že je velmi sexy, tak nechápu. Jestli nejsou hezčí a charismatičtější francouzské herečky, tak to Frantíky docela lituju:-) ()

Anniem

Humor? Kde? Asi nezapadám do vzoru průměrného diváka, protože podle hodnocení se to líbí všem. Nezábavné, bez jiskry, celou stopáž jsem čekala, že to ve mně vyvolá nějaký dojem, nestalo se. Konečné hodnocení: plochá předvídatelná nuda. ()

teresinha

Určitě jedna z nejlepších romantických komedií poslední doby. Upřímně jsem se pobavila :) A Romain Duris nezklamal :D ()

BenNat

Příjemný závan z francouzských končin. Zápletka dává hned několik variant, kterými se film může ubírat, navíc Vanessa i Romain působí ve filmu přirozeně. Francouzi prostě ovládají lehkost hraní. Nicméně, z oněch cest byla nakonec bohužel vybrána ta nejhorší. Konec v cukrkandlovém stylu nebyl mým šálkem kávy a osobně bych dala přednost utnutí filmu před posledním pětiminutovým teátrem. Poněkud to kazí dojem z jinak povedeného a odlehčeného filmového kousku. ()

lord_zail

Připadá mi, jakoby francouzský humor pomalu vymíral. Což je obrovská škoda, právě jejich humor mám nejradši. Od tohoto filmu jsem očekával možná až příliš, ukázka vypadala velmi slibně (no, většina ukázek vypadá slibně :-D), ale nakonec se z toho stal obyčejný romanťák s kapkou slušného humoru... 60% ()

bronik

Na odreagování perfektní zábava, originální zápletka a spousta vtipných momentů...super byla .třeba vidlička :-)... mezi hlavními hrdiny to fakt jiskří a ta její mezírka mezi zuby je skvělá :-) ()

Mable

Nerozumím vysokému hodnocení. Film je vtipný, dobrý nápad, ale tolik procent? Vanessa Paradis mi v této roli nesedí, konec mě zklamal. Zbožňuju Hříšný tanec a ani to nepomohlo :-) Myslím, že můj muž by nedal ani hvězdičku. Pro mě, jako milovníka romantiky, průměr. ()

illilay

tak tu som sa veru pobavila... mam rada francuzsky humor a mozno aj preto sa mi tento film velmi pacil... aj ked v podstate aj tento film ma rovnaku pointu a koniec ako vsetky romanticke komedie, napad s "(k)lamacom srdc" sa mi velmi pacil ;) ()

bizon.99

Kdyby takhle dopadl každý romantický film,tak jde o můj nejoblíbenější žánr.Bravo!!! Skvěle jsem se bavil.Děkuji.95% ()

henrybrno

Další film do fronty romantických komedií, lépe řečenou klasických romantických komedií. Film ničím extra nevyniká. Více jak 65% si nezaslouží. ()